Serhan Foto

Serhan ŞENÇAYIR

Hayatın Ritmi İş Ortağı

19 Ekim 1971 yılında yerlisi olduğu Bursa’ da doğdu.  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde  Yüksek Onur Öğrencisi olarak İşletme Lisans ve Işık Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme  Yüksek Lisans mezunudur. (Uludağ Üniversitesi ile ortak program ) 

Müjdat Gezen Sanat Merkezi eğitimleri ve Bursa Büyükşehir Belediyesi Tiyatro-Oyunculuk çalışmalarıyla kişisel gelişimine katkıda bulundu.

Yaklaşık  28 yıllık iş yaşantısının (9137 gün)  21 yılını Metal Endüstrisi sektöründe Satış Danışmanı ve de Satış Yöneticisi olarak geçirdi.

Şu sıralar uygulamacılıktan gelen tecrübesini eğitmenlik ve de satış yönetimi danışmanlığı yaparak paylaşmaktadır.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında üyelikleri mevcut olup, yönetim kademelerinde görev yapmış, yerel, ulusal ve de uluslararasından aldığı ödülleri mevcuttur. (PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği, Alzheimer hastaları ve yakınları ile dayanışma derneği, Onkoday Uludağ Onkoloji dayanışma derneği, Bursa Karagöz Lions Kulübü Derneği , Lions Federasyonu, Lions Konfederasyonu).

Gönüllü olarak da özellikle genç meslektaş adaylarına destek olmak yaşama dair öncelikleri arasında yer almaktadır. (AIESEC, Leo, Yüksek Okullar, Üniversiteler) 

2018 yılında hem kendini geliştirmek hem de meslektaşlarının da kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak amacıyla, “Satış da Duygusal Zeka”  konulu yüksek lisans proje ödevine kaynak ararken tanıştığı, dünyanın ilk ve en yaygın Duygusal Zeka organizasyonu Six Seconds’ın Türkiye’deki partneri “Hayatın Ritmi” ekibine, 2019 yılında gerekli sertifikasyon programlarını tamamlayarak, iş ortağı olarak katıldı.

Satış mesleğinin onurunu ve etik değerlerini yükseklere taşıma misyonuna sahip, yaşam boyu eğitime inanan Serhan ŞENÇAYIR evli ve bir erkek çocuğu babasıdır.