Bize Dair Söylenenler
Facebook Twitter Youtube Instagram
EQ Shop EQ Shop Blog Blog Article E-Kitap
  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram
  • LinkedIn

Bize Dair Söylenenler

İnteraktif bir eğitimdi. Bu katılımcıların eğitimin her bölümüne dahil olmasını ve eğitimden daha çok faydalanmasını sağladı. Hocamız eğitim ile verilmek istenen mesajı katılımcılara etkili bir şekilde aktardı. Konuya çok hakimdi. Mümkün olduğunca fazla katılımcıya söz hakkı verdi.
Orhan Öztoprak -Türkiye Satış Müdürü- Prominent
Fikir verici, düşündürücü, ileriye yönelik plan yapılması konusunda önemliydi. Konulara farklı açılardan bakılması önemli. Erdem Ercan örnekler vererek anlattı. Sıkılmadan, eğlenerek ve konuya hakimdi.
Hüsamettin Çetinkaya - Team Leader Vehicle Preparation Center - Hyundai
Eğitimin kişisel gelişimimize ve çevremize etkileri muazzam olacaktır. Hocamız, her zaman kendisini dinletebildi, verdiği örneklerle konuya odaklanmamızı sağladı.
Bahadır Özyiğit - Quality Takım Lideri- Hyundai
Hemen yarın değişim için çok geç. Bugünden başlıyorum ve sonuçlarını merak ediyorum. Hocamızın emeğine sağlık, daha farklı aktarılamazdı.
Halil Yavuz -Body Hat Lideri - Hyundai
Hedeflere yönelik yetenek geliştirme eğitimi, farkındalık anlamında rafa kaldırdığım düşüncelerimi ön plana alıp harekete geçmemi sağladı. Gerek iş gerek sosyal hayatımda uygulayabileceğim bilgileri, çok güzel duygu ve düşünceleri cebime koydum. Eğitimcinin akıcı dili, anlaşılır olması, sempatik ve güleryüzlü olması eğitime daha da bağlanmamızı sağladı.
Nil Şanlı - Tıbbi Mümessil - Nobel İlaç
Eğitim ve eğitmenimizden oldukça memnun kaldım. Güven konusunda sorgulayıcı olmama sebep oldu ve buna ihityacım vardı. Gayet keyifli ve kalıcı bir eğitimdi.
Tuğba Özdemir - İşe Alım Asistanı - Emobil Bilişim
İnsan bilebilir ancak aktaramayabilir. Hem konusuna hakim, hem güzel anlatan bir eğitmenden bu eğitimi almak fevkaladeydi.
Serhat Hattatoğlu - Promotion and Sales Supervisor- Aris
Etkili karar verme eğitimine bayıldım. Tek kelimeyle harika, akıcı ve çok zevkli geçti. Kendi açımdan çok faydalı oldu. Siz sürekli eğitimler verin ki insanlar faydalansın. Hocamızın bilgi birikimi ve bize aktarış şekli kesinlikle mükemmel.
Belgin Bolat - Agent - Teknofix
Eğitimin içeriği, konu başlıkları, video ve oynanan oyunlar itibariyle çok verimliydi. Özellikle beklemediğim bir ortamda ve ekiple çok heyecanlı geçen, adeta bizi çocuklaştıran bir eğitimdi. Motivasyonun, başarı için olmazsa olmaz oluşunu anlamamız ve ekip olarak bu eğitimi almamız bence gerekliydi.
Ceren Gezer - A.O Smith Türkiye
Hocam pozitif enerjinizi bize geçirdiniz, , yönlendirmeleri doğru yaparak hepimizi aktifleştirdiniz, rahat paylaşımlarda bulunarak buradan huzurla çıkmamızı sağladınız.
Tamer Alfar - Bölge Satış Müdürü- Watsons
Çalışanlarımızın şifrelerini daha iyi çözmede çok güzel kılavuz bir eğitim oldu. Aynı zamanda kendi beyin profilimizi de bilmemiz, daha bütünleyen düşünce şekline ulaşmak açısından da çok faydalı oldu.
Sema Ertan - Satış Direktörü - Prosim Kimya
Eğitimin metodu ve kullanılan materyaller son derece etkili ve harekete geçiriciydi. Her tür organizasyon ve çalışma gruplarına bu eğitimi tavsiye ederim.
Zaid Bin Khamir - P&G
Beden dili ve mikro ifadeler işim dolayısıyla yararlı olabileceğini düşündüğüm bir eğitim. Eğitmenimiz konusunda son derece bilgili ve donanımlı olduğunu hissettiren bir eğitmen. Özellikle uygulamalı kısımda başka zamanda deneyimleyemeyeceğim şeyler öğrendiğimi hissettim.
Yudum Paçin - İş Analisti - Vakıfbank
Kendini tanımak ve ilişkilerden kazanımlar elde etmek adına çok faydalı bir eğitim.
Mahmut Yıldız - Kıdemli Üretim Müdürü - Nitto Bento
Günlük hayatımda yaşadığım ama farkına varmadığım duygu değişimlerine daha dikkat etmemi sağlayacak bu eğitim. Bakmakla görmek arasındaki farkı daha net algılamamızı sağladı. Eğitmenimizin çok keyifli akılda kalıcı bir yöntemi vardı, kendisi her eğitimi sabaha kadar dinlenir.
Ebru Soykarafakılı - Atölye İnsan Kaynakları Danışmanı - Remax
Bugünkü eğitim sayesinde kendime vakit ayıramadığımı ve kendimi dinlemediğimi fark ettim. Eksik noktalarımı görmemi sağladı. Artık kendimi hedefsiz bırakmayacağım.
Yasemin Aslanalp - Okyanus Eğitim Kurumları Kurumsal Yayınları
Her düşünceye zaman ayırmayı, dinlemeyi ve saygı göstermeyi hatırlatan bir eğitimdi. İnsan ilişkilerinde duygusal zekanın yerini, iş temposu içinde insan faktörünün önemini, her şeyi insan odaklı olarak düşünmemiz gerektiğini anlamış olduk. Hocamızın katılımcı bir eğitim yöntemi vardı. Her düşünceye önem veren, herkesin düşüncesini mutlaka söylemesini isteyen bir yöntem benimsemesi çok güzeldi.
Ünsal Ünalan - Team Leader Production Quality Control Section - Hyundai
Yaşam ve çevremizdeki kişilerle ilgili farkındalığı arttırıcı, keyifli ve etkili bir eğitimdi. Eğitmenimiz algı dağılmadan, katılımı eşit sağlayacak dinamik bir aktarım gerçekleştirdi.
İzzet Giray Uyar - İnsan Kaynakları Danışmanı - Disc Akademi
Standart bir eğitim değildi. Eğitmenimiz bizleri eğitimin içine katarak hem daha etkili, hem daha motive eden bir çalışma gerçekleştirdi.
Yasemin Emen -İnsan Kaynakları Yönetici - Aras Kargo
Duygusal zeka eğitiminin bana çok şey kattığını düşünüyorum.
Timur Urhan - Medikal Müdür - MSD
Hayatımızın her alanında bize üst seviyede fayda ve imkan sağlayacak bilgilere sahip olduk. Erdem Hocam bize eğitimleri çok sevdirdi.
Ümit Özcan - Paint Hat Lideri - Hyundai
Hocamızın uyguladığı metod oldukça etkiliydi. Farklı tipleri net olarak görmemi kolaylaştırdı. Eğitimin içeriği keyifli ve öğreticiydi. Rasyonel bir kişiyi duygusal biri olarak algılama yolunda bana yardımcı oldunuz.
Yeşim Aydemir Mursal - Uçuş Güvenliği Eğitmeni- THY
Günlük iş pratiğimde kullanabileceğim ve aldığım bilgileri rutinde uygulamak için çaba sarf ettiğimde pozitif sonuçlarını görebileceğim değerli ve önemli bir eğitim oldu.
Mert Oklay - Medikal Danışman - MSD
Hayatımda ve işimde çok önemli bir yeri olan ve sürekli bilmeden kullandığımız veya kullanmaya çalıştığımız Duygusal Zekamızı, daha etkili ve daha verimli kullanmamız için 'Duygusal Zekayı Deneyimlemek' eğitiminin çok faydası olacağını düşünüyorum. Çok verimli bir eğitim oldu.
Hasan Gemici - Servis Ön Büro ve Liman Hizmetleri Yöneticisi - Setur
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi beklentimin üzerinde bir eğitimdi. Faydalı oldu ve aksiyon odaklıydı, iyi ki bu eğitimi aldım dedirtti. Eğitmenimiz kafamdaki tüm soruları cevapladı. Yaptığı işe ve kendine değer vermesi eğitimi unutulmaz kıldı.
Kardelen Türkoğlu Kıdemlı Ürün Müdürü Assistanı - Procter & Gamble
Duygusal Zekayı Deneyimlemek, son zamanlarda katıldığım en aktif ve etkileyici eğitimdi. Empatinin ve duyguların bu denli önemli olduğunu anlamak, kaybettiğim yıllar için üzücü ama gelecek için sevindirici oldu. Hocamız, ders anlatan öğretmen edasından ziyade tecrübe ve deneyimlerini gerçeklikle anlatan bir eğitmen. Kendisini sıkı takip edeceğim.
Ahmet Uzun - Bölge Müdürü - Armağan Oyuncak
Kendimize yatırım yapmanın en keyifli haliydi. Güven dolu ortamda, kendime yolculuk yapmama yardımcı oldu. Eğitim içeriği teorik olduğu kadar pratik açıdan da doyurucu olduğu için çok memnun kaldım.
Elif Teksen - P&G
Bugünkü eğitimde kendimi ifade etme, arkadaşlarımı daha yakından tanıma, kendime soru sorma fırsatı buldum. Bu nedenle bugün burada olmaktan çok mutlu oldum.
Zekiye Hatipoğlu -Satış Destek ve Tedarik Takım Lideri - Cochlear
Hedeflere yönelik yetenek geliştirme eğitimi; odak, veri madenciliği ve uyumluluk gibi beyin yeteneklerini öğrenmemi sağladı. Hedeflere giderken rasyonel ve duygusal yönlerin her ikisini de kullanılması gerektiğini öğrenmemi sağladı.
Ersan Uzunlar - Tıbbi Mümessil - Nobel İlaç
Alışılagelmiş düzenin dışına çıkan, gerçekten eğiten ve düşündüren aynı zamanda eğlendiren bir eğitimdi. Bana bir çok şey kattığını ve ilerleyen zamanlarda da katacağına inanıyorum.
Tuğçe Sarıkaya - Çizgi Teknoloji
It helped shift my perspective and helped me understand the value of the emotional intelligence.
Natalia Baltak
Bu kadar insanın senkronizasyonunu bozmadan iki gün boyunca ayakta tutmanın üstün bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Buradan birtakım hedef ve kazanımlarla ayrılıyor olmak mutluluk verici.
Seda Baş - Sales Support and Supply Chain Specialist - Cochlear
Dolu dolu, eğlenceli, hiç konudan kopmadan dinlenen, çok samimi bir eğitim.
Mine Yaman - Quality Assurance Specialist - Aris
Hocamız yönlendirici, disiplinli ama eğlenmeyi bilen yapıdaydı. Takım oyunu ile takımdaki yerimizi, arkadaşlarımızın gözündeki yerimizi, başkalarının olumlu yönlerini görebilmek gibi beceriler kazandık.
Meryem Topçu - Pazarlama Koordinatörü - Cochlear
Hayatta ve işyerinde değişim gerektiğinin önemini anladık. Hocamız konuya hakim, güler yüzlü, saygılı; anlatımı güzel ve sürükleyici.
Halil Baştürk - Paint Hat Lideri - Hyundai
İçeriği sıkıcı teorik slaytlara dayalı olmayan oldukça keyifli bir eğitimdi. Enerjisi oldukça yüksek, ses tonu ve kontrolü dikkatinizi eğitime vermenizi sağlayan donanımlı bir eğitmen.
Ebru Karadağ - Order Management Order Executive -Türk Philips
Eğitimi çok faydalı buldum. Sosyal hayatımızda bize yararlı olacağını düşünüyorum. Eğitimdeki bilgileri kullanabilirim. Eğitmenimizin çok etkili bir hitap şekli vardı ve konuya hakimdi. Eğitim esnasında kullanılan ekipmanlar ve oyunlar gün içindeki uyku ve sıkıcılık durumunu ortadan kaldırdı. Eğitimlerin bu şekilde olması her açıdan faydalı olabilir.
Hakan Ateş - Team Leader Production Control - Hyundai
Hedeflerim doğrultusunda ilerleyebilmem için önce eksikliğimi bulup onun üzerinde çalışmam gerekitğini öğrendim ve hayattaki her şeyin temelinde Duygusal Zeka olduğuna kanaat getirdim. Çok içten, candan, babacan bir eğitmenden bu eğitimi almak büyük şans oldu. Kendisi beden dilini kullanarak göz kontağı ile duygulara tamamen hitap etti.
Emre Kaya - Okyanus Eğitim Kurumları Kurumsal Yayınları
Mükemmel bir eğitim geçirdim. Değişimin önemi ve bize yararlarını fark ettim. Bazı doğrularımın yanlış olabildiğini gördüm. Süpersiniz, sizi seviyorum hocam.
Şaban Sarıkülçe - Assembly Hat Lideri - Hyundai
Beylik düşüncelerden uzak, insanı iç yolculuğa çıkaran ve bilgeliğe doğru adım atmaya teşvik eden çok güzel planlanmış, disiplinli bir gün geçirdik. Farkındalık her şey demek, bir kez daha anladım.
Şengül Terlemez - Klinik, Teknik, Araştırma Koordinatörü - Cochlear
Farkındalık yaratan, kişiye kendisini sorgulatan, içeriği kapsamlı bir eğitim. Eğitimcimiz, katılı teşvik eden, enerjik ve deneyimli. Bir eğitim daha verse tekrar katılmak isteyeceğim bir eğitmen.
Özgür Bahar - Üretim - Divan
Grup içi iletişim ve kitle ile birlikte hareket etmenin daha bilimsel tarafını öğrendim. Ekip ve Duygusal Zeka konusunda burada öğrendiklerimi daha verimli bir şekilde ekibime aktaracağım.
Çetin Işık - Bilişim Uzman Kaynakları İşe Alım Uzmanı - Bilge Adam
İletişimin farklı boyutlarının örnek olaylarla, uygulamalarla ve oyunlarla etkili bir şekilde aktarıldığı bir eğitim oldu. Hocamız son derece donanımlı ve deneyimliydi.
Bora Elmalı - Inoksan
Bu eğitim ve bugün öğrendiğim bilgiler beklentimin oldukça üstündeydi. Anlatılan, işlenen konuların günümüzde oldukça önem kazanan başlıklar olması tüm grubu ve beni ilgiyle dinlemeye sürükledi. Kendime ve ekip arkadaşlarıma bakış açım değişti. Yaşanan olaylara farklı bir yaklaşımla eğileceğim.
Öykü Özlük - Human Resources Business Partner - Vestel
Çok keyifli, çok öğreticiydi. İnsanların beyin tarzlarını ve düşünce tarzlarını tahmin edip netleştirme yetkisi kazandırdı diye düşünüyorum. Empati yaparken ve etkili iletişim kurmada muhakkak kullanılacak bilgiler içeriyor eğitim.
Efsun Dedeoğlu - Yön.Sis. Müdürü - Prosim Kimya
Eğitmenimizin konuyu aktarışını, kalabalık grubu kontrol etmesini, konunun içinde tutmasını, enerjisini, duygusunu aktarışını hissetmemizi sağlamasını takdir ediyorum.
Melda Yıldız - İnsan Kaynakları Müdürü - A O Smith Su Teknolojileri
Değişime Liderlik Etmek eğitimi biz birinci kademe yöneticiler için, alt kadrolarımıza değişiminin önemini daha detaylı olarak anlatıp, değişime daha kolay adapte olmamız açısından çok faydalı oldu. Eğitim süreci ve ortamı gayet güzeldi.
Gürcan Başaran -Body Takım Lideri - Hyundai
Eğitim gayet keyifliydi ve dolu dolu geçti. Kendimizde olan, fakat doğru yer ve zamanda kullanmamız gereken yaratıcı fikirleri açığa çıkardı. Hocamız gayet kibar bir beyefendi. Konuya hakim ve katılımcıları iyi yönlendirdi. Düşünme konusunda ufkumuzu daha da genişletti.
Mehmet Aydınkoç -Team Leader Maintenance - Hyundai
Son derece yararlı bir eğitimdi. Kendimin de tespit ettiği bazı eksikliklerin tescillenmesi, aksiyon için iyi bir uyarıcı oldu. Ekip arkadaşlarımın özelliklerinden haberdar olmak da beni sevindirdi. Çalışma hayatımıza olumlu etkileri olacağını düşünüyorum. Hocamızın gözlemci kişiliği ile güven veren analizlerinin çok yerinde olduğunu düşünüyorum. Bir sonraki eğitim için heyecanlıyım.
Rami Arda Yörükoğlu - Avukat - Demirkan Hukuk Bürosu
Hem eğlenip hem öğrenmeye, hem de farkındalık yaratmaya etkisi çok oldu. Konularında tecrübeli ve samimi kişilerden bu eğitimi almak fark yarattı. Sıradışı bir gün geçirdik.
Başak Köktürk - İnsan Kaynakları Direktörü - Watsons
2020'ye girmek üzere olduğumuz bu son 2019 günlerinde üzerimde büyük farkındalık yaratan bir eğitim oldu.Artık 2020 için daha umutlu ve bugün içinse daha dinamik ve mutluyum. Teşekkür ediyorum.
Nazlıcan Ocak - İnsan Kaynakları Asistanı
Etkili bir eğitimdi. Fiziksel olarak aktif olmamız eğitimin daha verimli ve etkileyici olmasını sağladı. Eğitmenimiz konuya hakimdi ve hiç bir fikri olmayanları dahi eğitimin içine çekti.
Zeynep Simge Güler - Eğitim Uzmanı - Pierre Fabre
Eğitim bana her şeyin kendi içimde olduğunu, her şeyi başarabileceğimi tekrar gösterdi. Hocamız bizim çok iyi yönlendirdi ve birikimlerini bizimle paylaştı.
Furkan Baltaş - Lojistik Operasyon Sorumlusu - Geodis Calberson Bosphorus
Eğitim içerik olarak çok zengin ve kolayca hayata geçirilebilecek pratik yaklaşımlar içeriyor.Sıradan bir eğitim gibi kitapçıktan ilerlemektense çeşitli görseller ve videolar içeren sunum üzerinden ilerlemek güzel oldu. Eğitimi destekleyen aktiviteler de anlatılmak isteneni pratik bir şekilde iletiyor.Daha önce katıldığım şirket eğitimlerinden kendi hayatıma uyarlayabileceğim en uygun eğitim olduğunu düşünüyorum. Kişisel gelişimim ve farkındalığım açısından eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum.
Bertan Levi - Market Planning Team Leader - P&G
Çok keyifli, motive edici, kendimizin, kabiliyetlerimizin farkına vardığımız, birlikte büyüyebileceğimize inandığımız, zorluklardan yılmamamız gerektiğini yeniden hatırladığımız, hedefe kitlendiğimizde her şeyi yapabileceğimize inandığımız, kendimize süper enerji kattığımız çok güzel bir eğitimdi. Eğitmenimiz, bilinçli yönlendirmeleriyle bizi her an en yüksek konsantrasyonda tuttu, bize eğlenerek öğrenme fırsatı yarattı.
Özden Duman - A.O. Smith Türkiye
Etkili karar verme eğitiminin içeriği alacağım kararlar için etkili oldu. Kararsız olduğum bir çok konuyu sorgulamadığımı ve sadece kararsızlıkla kaldığımı gördüm. Hocamızın yönlendirme ve bilgilendirmeleri ile rahatlıkla kendimi ifade edeceğim bir ortam yaratıldı. . Anlatım çok keyifli ve mutluluk vericiydi.
Seval Koçyiğit - İnsan Kaynakları Danışmanı - Pluscom İletişim
Duygularımıza dokunarak kapalı kalmış olan noktalarımızı ortaya çıkaran bir eğitimdi. Hocamız sıcakkanlı, sevecen, konusuna hakim ve doğru örneklemeler yapan dopdolu bir insan.
Aslı Taşkentli - Satış Operasyon Müdürü- Watsons
Erdem Ercan sürekleyici, takip etmesi keyifli, ilgiyi her zaman canlı tutan örneklerle Duygusal Zeka Liderlik programının akılda kalmasını sağladı. Teşekkür ederiz.
Özlem Çınar - Prosim Kimya Genel Müdür Yardımcısı
Eğitmenimizin kurumsal ve kişisel dönüşüm programları ile daha mutlu insanlar ve daha etkili sistemler oluşturulmasına katkıda bulunduğuna inanıyorum ve buna bizzat şahit oldum. Öğrencilerimin, onunla geçirdikleri vakitten sonra daha mutlu, enerjik ve özgüvenli birer birey olma yolunda ilerlediklerini gözlemledim. Bunda kendisinin akılcı, sakin, derinlikli ve incelik içeren yöntemlerinin katkısının çok büyük olduğunu düşünüyorum.
Doç. Dr. Murat Güreşçi - Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi
Bol uygulamalı ve faydalı idi. Sıkıcı ve stresli geçmedi. Akış ve uygulamalar güzeldi.
Mustafa Sevimli -Team Leader Paint- Hyundai
Eğitimdeki bilgileri ilk önce özel aile hayatımda sonrada iş yerinde uygulamaya çalışacağım. Gerçekten çok güzel farklı bakış açıları oluşturdu bende. Hocamızın işini iyi yaptığınıa inanıyorum.
Erkan Gezer - Üretim Kalite Kontrol Hat Lideri - Hyundai
Hayatın koşuşturmasından bir adım geri çekilerek hem dinlendirdiniz hem de içsel yolculuğumuzu başlattınız. Kendimize sorular sormanın kıymetini fark ettirdiniz. Biriktirebildiğim insanların gözünden kendimi görmemi sağladınız. Sahip olduğum zenginliğin bir kez daha farkına varmamı sağladınız.
Ahmet Parlak - Klinik Teknik Uzman - Cochlear
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi herkesin alması gereken bir eğitim. İçerik öğretici, videolar eğlenceli, aktiviteler yararlıydı. Ön koçluk çok faydalıydı. Eğitmenin yalın ve güven veren üslubu eğitimin güzel olmasını sağlayan anahtar.
Özden Yücel Pulat - Türkiye/Kafkasya Lojistik Operasyonları Grup Müdürü - Procter & Gamble
Etkili iletişim muhteşem bir eğitim oldu. Konuyu detayları ve iyi bir anlatım ile pekiştirdik. Kişi olarak farklı kararlar verebilmeyi ve yenilikçi olabilmeyi öğrendik.
Tolga Tan - Widex Türkiye
Herkes için olması gereken bir eğitim. Hayatımızın tüm alanlarında ihtiyaç duyduğumuz konular. Sonuç olarak ben eğitimden memnun ayrılıyorum ve başkalarının da bu tarz eğitimler alabilmesini temenni ediyorum. Eğitimicimiz, cana yakın ve konusuna hakimdi.
Ramazan Taşdemir - Team Leader Maintenance- Hyundai
İnteraktif, eğlenceli, farklı bakış açısı kazandırmaya yönelik bir eğitimdi. Farkındalık yaratması anlamında olumlu etki sağladı. Hocanın pozitif ve güleryüzlü hali ve katılımı teşvik etmesi çok verimliydi.
Banu Şirin - Field Conductor - TK İlaç
Günümüzde her insanın alması gereken bir eğitim. Kendimi tanımama yardımcı oldu; öncelikler, hedefler ve hayallerin önemi ve yapılabilirliği hakkında düşünmem ve aksiyon almam gerektiğini öğretti. Ama tüm bunların iç huzur ve mutlulukla olabileceğini öğrendim.
Filiz Adaoğlu - Cash Transactions & Import Operations -Türk Philips
İçerik olarak zengin ve interaktif bir eğitim oldu.
Mürvet Özgöncü - MSD
Hocamın finalde yaptığı konuşma bana neler yapmam gerektiği konusunda ışık tuttu, çok mutlu oldum kendi adıma, emeğinize sağlık.
Sibel Gültekin Karagöz - Firma Sahibi - Sibel Ulaş Taş. Ve Dış Tic.
Enerji veren, yol gösteren, zihin açan, duygulardan korkmamayı öğreten ve onları güce ve kaynağa dönüştürmemize rehberlik eden çok faydalı bir eğitimdi.Hocamız pozitif, konusunda uzman ve eğlenceli bir eğitmen.
Duygu Uyanık - Capıtal Manager -Türk Philips
Bu eğitim; kendime ve çevremdeki insanlara bakış açımı yeniden şekillendirmem için bana bir referans çizgisi oluşturdu. Geliştirmek istediğim yönlerime katkı sağlayacağına inanıyorum.
Buket Kılıç – Kariyer Gelişim Uzmanı - Vestel
İyi ki workshopu yapmışız çünkü sunumda öğrendiklerimizin birçoğunu uygulayarak daha anlaşılır ve amacına ulaşılır hale getirdik. Duygusal zekamızı ne kadar kullanmamız gerektiğini, dinlemeyi, eğlenmeyi, sevmeyi, önyargılı davranmamayı, sınırlarımızı aşmayı, kalıp yargılardan sıyrılmayı vb. birçok şeyi öğrendik.
Nevzat Tiraki - Giresun Üniversitesi İletişim Fakültesi
Konu ve kullanılan ekipmanlar gün boyunca keyifle dinleme imkanı yarattı. Verilen eğitim sadece iş hayatı değil bütün yaşamımıza yön vereek katkılar sağladı. Hocamız konuya hakim ve verilen eğitimi katılımcılara aktarmakta çok başarılı idi.
Harun Akpınar - Inoksan
Üniversitemize girişinden vedalaştığımız ana kadar bizi kendine hayran bırakan mütevaziliği, anlayışlı tavrı ve tüm soruları içtenlikle cevaplaması, sahne hakimiyeti, interaktif şekilde, salonda bir kişinin bile iletişimi kopmadan etkinliğin sonuna kadar ilerletmesi, nasıl hayran kaldığımı anlatmama birazcık da olsa yetecektir. Nasıl bir zekaya sahip olduğum, kararlar alırken ve çevremdeki insanlarla iletişimimi devam ettirirken nasıl davranışlar geliştirmem gerektiği hakkında bilinç kazandım.
Furkan Çakmak - Bölge Satış Müdürü - Koç Finansman
Eğitim, kişisel yolculuğumuz ve ekibimiz için önemli bir iz bıraktı. Eğitmenimiz çok başarılıydı.
Zeynep Doyum - Customer Service Manager - Cochlear
Eğitim çok faydalıydı. Bazı şeyleri zaten biliyormuşuz gibi hissetsek de yeni bir bakış açısıyla yaklaştık ve deneyim kazandık.
Marilina Matadu - P&G
Eğitim içeriği ve sunulan örnekler çok iyiydi. Eğitmenimiz konusuna hakim ve motive ediciydi. Katılımcıları cesaretlendirerek eğitimin daha fazla katılımcı ve aktif olmasını sağladı.
Reyhan Arıcan - Müdür- Citibank
Eğitmenimizi ekip arkadaşımız gibi benimsedik. Sevgi dolu pozitif bir insan. Bu süreçte hepimiz ondan çok faydalandık.
Cem Abdullahoğlu - Proje Satış Müdürü - A O Smith Su Teknolojileri
İnsanların kendisini dinlemesini sağlatan bir eğitimdi. Bu eğitimin başka konularda da işe yarayacağını düşünüyorum. Eğitimde güven kavramının hayatımda olan yerinin doğru olduğunun farkına vardım. Bunu çok başarılı olduğunu düşündüğüm hocamızdan öğrendim.
Çağla Özciğer - Uzman Yardımcısı - Yeditepe Üniversitesi
Değişime Liderlik Etmek konusunun bu kadar detaylı irdelenebileceğini hiç düşünmemiştim. Örnekler ve sunumlar o kadar etki liydi ki, hayatıma da direkt etki edeceklerine şüphem yok.
Murat Cengiz - Assembly Takım Lideri - Hyundai
Çok verimli Beyin Özet Profili sayesinde kendimi daha çok tanıma fırsatım oldu. Esnekleşerek kararlarımı gözden geçireceğim. Birlikte çalıştığım arkadaşlarımın bakış açılarını anlamak, takım çalışmalarımızda bize çok büyük artı sağlayacaktır.
İpek Akıncı - İnsan Kaynakları İş Ortağı Sorumlusu - Vestel
Çalışma hayatımızda karşılaşabileceğimiz olaylar ve hedeflerimiz doğrultusunda izleyeceğimiz plan ve seçimlerimiz konusunda, bizlere değişik bir bakış açısı kattı. Eğitmenimiz, anlatımı ve örnek seçimleri ile konuları daha fazla içselleştirmemize ve anlamamıza yardımcı oldu.
Serkant Ekmekçi - Tıbbi Mümessil - Nobel İlaç
Farklı bir deneyimdi. İiş hayatı içinde bunalmış ve üstüste binmiş düşüncelerimizi farklı alanlara taşıyan, insana hayatını sorgulattıran bir eğitim. Hocamız konuya hâkim ve eğitimin her anında katılımcıları interaktif olarak eğitime dahil eden bir eğitmen.
Efe Önbıçak - Account Manager -Türk Philips
Duygusal Zekanın daha farklı bir boyutu ile tanıştım; daha ölçülebilir, daha spesifik halini de kavramak iyi oldu.
Yasin Kalkan - Eğitim Uzmanı - Aras Kargo
Eğitimin hem koçluğuma hem de kendi hayatıma eklemek istediğim farkındalıklara beni yaklaştırması paha biçilemezdi. Zihin, beden ve ruh uyumunu koçluk ve tango üzerinden okuma ve anlamlandırma imkanı bulduğum için kendimi çok şanslı ve bambaşka bir noktaya ulaşmış hissediyorum.
Dr. Hülya Haymana - Kıdemli Müdür - TEB
'Duygusal Zeka'ya bakış açımızı değiştirerek, bundan sonrasında daha etkin iletişim kurmamızı ve yaşam kalitemizi yükseltmemizi sağlayacağını düşündüğüm bir eğitim oldu.
Gülşah Karslı - İnsan Kaynakları Eğitim ve Gelişim Müdürü - Teknosa
Eğitim kesinlikle çok faydalı ve biraz havada kalan EQ konseptinin ayaklarını yere bastırıyor, pratik olarak yapılabilecek aksiyonlara döndürebiliyor. Güzel örneklerle desteklenmiş ve güçlü bir toolkit’e sahip. İnsanı kendisi hakkında düşündürüyor. Güçlü yanlarını ve fırsat alanlarını fark etmesini sağlıyor.
Emre Uysal - Operations Leader - P&G
Çok verimli bir eğitim olması yanında, kendimi eğitim esnasında çok huzurlu ve güvende hissettim. Duygusal Zekanın ne kadar dolu bir kavram olduğunu anladım. Bana hayatta çok daha yapıcı ve iyimser olmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı. Hocamız tüm içtenliği, performansı ve enerjisiyle eğitimi çok verimli kıldı.
Gözde Öneş- Dış Ticaret - Nobel İlaç
İnsanlarla konuşmanın önemli olduğunu daha iyi anladım. Duygularla akıllı olmak sözünü sevdim. Eğitim zevkliydi. Eğitmenimizin insanları sürekli konunun içinde tutması ve onları değerli kılması çok güzeldi.
Gökhan Terzi - Ticaret Müdürü - Kortek End. Ürünleri
Eğitimin akıcı ve samimi bir gidişat var, anlardan kopamıyorsunuz. Göz kontağı kurmak, eğitmenlerimizin sağladığı en güzel şeylerden birisi, önemli hissettiriyor.
Efsun Singer - Aksigorta
Hayatta aslında çok fazla yaptığımız ifadelerin okunması için çok yararlı bir eğitim oldu. Eğitmenimizin interaktif ve gayet akıcı, açıklayıcı bir anlatımı var. Çok başarılı bir eğitmen.
Engin Erdem - Kığılı
Katılımcıya değer veren bir eğitimdi. İnteraktif olması nedeniyle faydası çok ve akılda kalıcı oldu. Hocamızın tarzı keyifli ve motive ediciydi.
Gül Rüya Ozar - Müşteri Yöneticisi - Olmuksan
Değişik bir eğitim şekli, sıra dışı, eğlenceli, anlatılmak istenenler farklı yollarla anlatılabiliyor. Hocamız konuya hakim, eğitimde aktif.
İsmail Öztunç - Team Leader Paint - Hyundai
İçerik olarak çok yönlü, düşünmeye iten ve etkileşim sağlamaya olanak tanıyan bir eğitimdi. Sorunları tespit etmek ve çözümleri tartışmak bakımından çok fayda sağladı. Hocamız işini bilen, motive edici ve sahici yapısıyla eğitim içeriğine ve amacına çok uygun bir eğitmen.
Begüm Biger Ulkay- Avukat - Demirkan Hukuk Bürosu
Bakış açısı farkındalığının yaratıldığı ve bilinçlendirildiği, farklı yönlerden olaylara karşı yaklaşım, odaklanma, iş birliği ve çözüm konularının ele alındığı, kişinin ufkunun genişletildiği bir eğitim oldu. Konuları anlatımı ve ses tonu ile ilgi odağını üzerine toplayan ve eğitime katılımı %100 sağlayan hocamıza teşekkür ederim.
Mesut Şekeroğlu - Line Leader Assembly - Hyundai
Değişime liderlik etmek eğitimi çalıştığımız ortam için çok gerekli bir eğitimdi, öğrendiklerimi çalıştığım ortamda uygulamaya çalışacağım. Değişime kendimden başlayarak yola devam edeceğim.
Mustafa Altıntop - Assembly Hat Lideri- Hyundai
Duygusal Zekayı Deneyimlemek eğitimi motive edici, ilgi çekici ve vurucu bilgilerle sunuldu. Eğitmenimiz çok samimi, sempatik ve çok başarılıydı. Farkındalık yarattı.
Emre Şenkardeş - Gayrimenkul Danışmanı - Remax Yıldız
Hocamızın eğitimdeki güçlü duruşu beni fazlaca etkiledi. Bu kadar iyi bir liderle tanışmaktan çok memnun oldum.
Burcu Gezer - İnsan Kaynakları Yöneticisi - Hayat Holding
EQ Liderlik eğitiminin içeriği çok yoğun ve tamamı hayatımızda uygulayabileceğimiz ve fayda görebileceğimiz yetkinlikler. Ben çok keyif aldım. Hem özel hem de iş hayatımda kesinlikle uygulayacağım. İlk defa bir eğitimde materalleri daha detaylı incelemek, araştırmak ve okumak için heyacan duyuyorum. Eğitmenimizin enerjisi katılımcıları sürekli dinç tutuyor. Eğitim öncesi ön koçluk benim için çok faydalı ve ufuk açıcı oldu. Konu üzerine daha detaylı düşünmemi sağladı.
Müjde Alan - Marketing Planlama Takım Lideri- Procter & Gamble
Kendim ve diğerlerinin davranış sebeplerini idrak ettiğim bir eğitimdi. Davranışsal gelişimim açısından faydalı oldu. Bize ayna tuttuğunuz için teşekkür ederiz.
Doğanay Çilek - Human Resources Business Partner - Vestel
Oyunların olması, takım çalışması ve beyin fırtınası konuları açısından çok verimliydi. Hocamız esprileriyle bizi neşelendirirken, doğal ve hümanist bir yaklaşım gösterdiği için konulara daha çabuk hakim olduk.
Hakan Yılmaz -Foreman Production Quality Control Section - Hyundai
İlk başta göze görünmeyen, bu yüzden de içselleştirmenin çok zor olduğu önemli insani becerilere odaklanan bu eğitimden çok memnun kaldım. Eğitim harekete geçiriciydi, hem yeni sorular sormamızı hem de bolca cevap bulmamızı sağladı.
Cristina Diadonu - P&G
Duygusal Zeka merak ettiğim bir konuydu. İlk geldiğimde acaba neler öğreneceğiz diye düşünüyordum. Ortam ve eğitim konuları samimi ve olumluydu. Erdem hoca çok naif ve eğitimdeki sunumu ile çok iyiydi.
Hayriye Balı - Müdür Yardımcısı - Türk Ticaret Bankaları
Eğitimin içeriği oldukça dinamik ve her seviyeden katılımcının kendine bir şeyler çıkarabileceği şekilde yapılandırılmıştı. Eğitmenimizin özeni, keyifle ama dikkatle katılımcıları takip etmesi, katılımı teşvik etmesi çok kıymetliydi.
Arzu Acuner - Satış Destek Müdürü - Total
Sedat Bey, Dün akşam “Hayatla Dans” konuşmanızı büyük bir zevk ile dinledik. 22 yaşındaki ben 52 yaşındaki annem ve 60 yaşındaki babam o kadar keyif aldık ve kendimize yönelik dersler çıkardık ki yayını 2 kere dinleyerek 8 sayfa not almışız. Hayatımıza açtığınız bu değerli pencere için çok teşekkür ederiz. Bir Galatasaray sevdalısı ve tenis tutkunu olan biz hayat deneyimleriniz ve aktarımınız ile size hayran kaldığımızı belirtmek isteriz. Elbette şahsım adına birçok çıkarımda bulundum; bir süredir düzeltmek istediğim kendi başıma aşamadığım.
Deniz Özkuyucu
Birlikte hareket edebilme odaklı; başarı için iletişimde sadece ben değil, karşıdaki kişinin de var olduğunu hatırlatan bir eğitim. Örnekleri ve samimi yaklaşımı ile eğitimenimizi çok başarılı buldum.
M. Kemal Aksu - Yazılım Yöneticisi- Konfides Bilgi Tek.
Beyin fırtınası yaptıran, hayata renk katan, hayatın ritmini arttıran ve heyecan veren mükemmel bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin enerjisi hiç düşmedi ve eğitim su gibi aktı.
Fatih Demirci - Tıbbi Mümessil - Nobel İlaç
Kendini ve iletişimde olduğun kişileri iyi tanımak ve ona göre hareket etmek için güzel bir kavram ve yöntem öğrendik.
Yüksel Vural - CFO - Nitto Bento
Duygusal Zeka merak ettiğim bir konuydu. Eğitimden çok faydalandım. Benim için konuya bir giriş oldu. Bir mühendis olarak rasyonel yönü kuvvetli bir insanım. Ama bu konuda ikna edici ve konusuna hakim hocam sayesinde eksik olan yönlerimin farkına vardım.
Serhan Yörük - Laboratuvar Müdürü - Vitsan Müm.
Konu ve örneklerin çok faydalı ve günlük hayatımızda da kullanabileceğimiz şekilde olması çok önemliydi.
Cevdet Külük - Line Leader Paint - Hyundai
Kişisel ve profesyonel yaşam arasındaki dengeyi kurabilmek adına son derece faydalı bir eğitimdi.
Nadalina Nedeljnovic - P&G
10.kat seminerine ilk kez katılıyorum. Ne tesadüf ki sizinle tanışma fırsatı buldum. Hocamız için söylenecek hiç bir şey yok, önünde saygıyla eğiliyorum.
Halil Yavuz Dönmez - Ticari Planlama ve Yerleştirme Sorumlusu - Colin's
Aslında bildiğimiz ancak farkında olmadığımız Mikro İfadeler ve Beden Dili konusunda artık bir farkındalığım oluştu. Bundan sonra insanlara bakışım ve odaklanmam, konsantrasyonum daha farklı olacak. Sıcak ve samimi bir eğitimdi. Enerjikti. Eğitmenimiz tecrübeli, bilgili ve bildiğini çok iyi aktaran iyi bir eğitmendi. Çok memnun oldum.
Selim Aydın - Satış Müdürü - Astra Gıda
Değişimin hayatımıza işlenmesi; oyunlar, sunumlar ve materyaller ile kolay kılındı.
Mustafa Şahin - Paint Takım Lideri - Hyundai
Eğitim faydalı ve oldukça aydınlatıcıydı. Takımı düşündürdü. Teşekkürler
Semih İşçimenler - Şirket Sahibi - Prosim Kimya
Duygusal Zekayı Deneyimlemek eğitimi çok başarılı bir şekilde dizayn edilmişti. İçerik etkili ve verimli bir şekilde aktarıldı. Ayrıca uygulamalarla desteklenmesi de kalıcılık adına önemli bir fayda sundu. Gerçekten yetkin olan eğitimcimiz güzel bir sunumla bilgilerini bize aktardı.
Hasan Duran - Gayrimenkul Danışmanı - Remax Yıldız
Duygu, düşünce ve davranışlarımıza ilişkin sebepleri anlayarak bunu günlük hayatımdaki ilişkilerimde olumlu ve sağlıklı nasıl kullanabileceğim konusunda fayda sağladı. Eğitmenimiz tüm eğitim boyunca dikkatimi canlı tuttu.
Burcu Serin - Inoksan
Çok akıcı, sürükleyici ve kazanımları fazla olan etkili bir eğitim ve ilgi çekici bir konuydu. Farkındalığım arttı ve eksik olduğum konuları anladım. Eğitmnimiz, konusuna hakimdi; grubu uygulamaya katan etkili bir sunum ve uygulamalar yaptı, örnekler çok güzeldi. Özel hayatımda da çok işime yarayacak.
Gülnur Balçık - İş Güvenliği Uzmanı - Eczacıbaşı Monrol
EQ Liderlik eğitimi 3 yıldır beklediğim hayatımın en önemli eğitimiydi. Her anı çok değerliydi. Beklememe değmiş. Çok daha fazla insana ulaşmasını diliyorum. Hocamızı tanıdığım ve var olduğunuzu bildiğim için kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum.
Merve Aksoy - Akademik İlişkiler Müdürü- Procter & Gamble
İçerik ve konu işleyişi akıcı olan bu eğitim ile hem fabrika, hem de tüm hayatım için uygulama noktaları çıkarabilirim.
Durali Ecevit - Line Leader Assembly - Hyundai
Beden dili ile ilgili bilmediğim ve yanlış bildiğim konularda aydınlanmamı sağladı. Mikro İfadeler konusunu netleştirdim. Çok faydalı oldu.
Esma Çelebi - Organizasyonel Gelişim ve Eğitim Yöneticisi - Kamil Koç
İçsel yolculuğumuzun başlangıç noktasını keşfetmemizi sağladınız. Vermiş olduğunuz seminerleri severek takip ediyorum.
Dilek Olukoğlu - İnsan Kaynakları Grup Müdürü - Koza Gayrimenkul
Başarılı olduğumu düşündüğüm bir alanda aslında daha çok yolumun olduğunu gösteren, interaktif, ve içeriği dolu bir eğitim. Farkındalık oluşturduğu kesin. Aksiyon planına dönüştürerek, hem kendim hem çevrem için çok daha etkili olabileceğimi hissediyorum.
Sevda Seven - Baby Care Operations Department Manager - P&G
Hislerin ve duyguların gücüne, kendimi nasıl daha iyi ifade edebileceğime dair pek çok şey öğrendim. Duygular büyük bir güce sahip ve bu eğitim önemli bir bakış açısı getirdi.
Aolina Postor - P&G
Yaşamın çok önemli bir parçası olan değişim konusundaki eğitim çok faydalı oldu. Yaşadığımız fakat farkında olmadığımız olayların farkına vardık. Bakış açım değişti. Hocamız gayet nazik ve konuya hakimdi. Kendi tecrübelerini bizimle paylaştı ve ufkumuzun genişlemesine katkı sağladı.
Mehmet Aydınkoç - Bakım Takım Lideri- Hyundai
Hem bilgi, hem de keyif aldım. Kendimi fark etmenin ve hayatın ritmini yakalamanın keyfini yaşadım. Eğitmenimiz, konusuna çok hakim ve farkındalık arttıran bir eğitmen. Düşündürürken eğlendiriyor, bilgiyi güzel aktarıyor.
Filiz Ecer - işe Alım ve Kariyer Danışmanı - Smartpeople İnsan Kaynakları
Çok fazla kazanımla tamamlanan bir gündü. Katılımcı arkadaşlarla harika bir uyum yakaladık, paylaşımlarımız çok yararlı oldu, kendimi çok mutlu hissediyorum. Öğrendiğim çalışmaları ve edindiğim farkındalıkları günlük hayatımda ve işimde keyifle kullanacağım.
Bige Sibel Ayaz - Entegre Servisler Lideri - IBM Türkiye
Değişime Liderlik etme eğitimi ile birlikte kendimdeki eksikliklerin farkına vararak, hatalarımı düzeltmek için değişmeyi kabullenmeyi öğrendim. Eğitimcimiz konusunda kendini geliştirmiş; yargılamadan, cesaretlendirerek katılım sağlamada ve öğretmede bir numara.
T. Hasan Öztürk - Body Takım Lideri - Hyundai
Bundan sonraki yaşantımda kullanabileceğim çok kıymetli bilgiler aldım, farklı bakış açıları yaratmanın önemini kavradım. Eğitimin içeriği çok iyiydi. Akıcı ve zevkli geçti. Eğitmenimiz konuya çok hakim, kendisinden emin, konuşurken akıcı
Yasin Tarcan - Foreman Vehicle Preparation Center - Hyundai
Eğitim güzeldi, özellikle ekip çalışmasını, sabırlı olmayı ve pozitif düşünmeyi bize aşıladı. Eğitmenimiz gerçekten pozitif, sıcakkanlı ve sevecendi. Konuya hakim ve iletişimi harikaydı.
Bülent Gün - Team Leader Er Management- Hyundai
İnteraktif bir eğitim olduğu için verimliydi. Kendimle ilgili doğru yaptığım şeyleri fark ettim. Eksik olan taraflarımı da keşfetmeye başladım. Değiştirmek için aldığım taktikleri uygulayacağım. Eğitimenimiz herkesin eğitime katılımı sağladı. Böylece paylaşımı yüksek ve eğlenceli bir eğitim oldu.
İlker Öngül - Servis Teknik Hizmetler Yöneticisi - Setur
Çok keyifli ve yararlı bir eğitim oldu. Grup dinamiklerimizi daha iyi gördük. Geliştirebileceğimiz önceliklerin farkına vardık.
Gökhan Karabaş - MSD
Konu mükemmeldi, uygulanabilirdi, kalıcı oldu, geliştirmeye yönelikti. Hocamızın görselliği yüksekti.
Hüseyin Gökmen -Team Leader Facility Management - Hyundai
Ekip çalışmalarıyla birlikte konunun gerçek özüne değinerek farkındalık yaratan bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin çok güzel bir anlatım tekniğiyle vermek istediği mesajı doğru ilettiğini düşünüyorum.
İsa Yazıcı - Yazılım Geliştirme Ekip Şefi - Etts Elektronik
İletişim konusunun önemini anladık. Önceki eğitimlerden içerik olarak farklı ve uygulamalı olması güzel oldu. Eğitmenimiz konuya son derece hakim, çok yararlı bir anlatım oldu.
Harun Balaban - Inoksan
Duygusal Zekamı geliştirme yolculuğumda bana yol gösterdiniz, farkındalık yarattınız.
Nazan Sümer - İnsan Kaynakları Müdürü - Çırağan Kempinski
Geldiğim için sonsuz memnunyet duymaktayım. Öz eleştiri yaptığım bazı faktörler oldu. Hocamız, eğitimi her dakika dinamik tutmayı çok iyi bildi.
Yasemin Deniz - İnsan Kaynakları Uzmanı - MT Holding
Eğitim ekibi, hazırlık, anlatım ve toplantı yönetimi çok profesyonel.
Serkan Boynukalın - Genel Müdür - A O Smith Su Teknolojileri
Eğitim kendinizle ilgili daha fazla şey öğrenmenizi sağlıyor ve koçluğunuzu yeni bir koçluk/tango bakışı ve araçlarıyla zenginleştiriyor. Bu bir günlük kurs etkileyici ve eğlenceli.
Olga Gurskaya - Yönetici Danışmanı, Koçu, Eğitmen
Kendi iç yolculuğum ile hayatı ve insanları tanıma yolculuğuma katkı sağladınız.
Meryem Topçu - Marketing Coordinator - Cochlear
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi inanılmazdı. Günlük hayatımızda ve iş hayatımızda kullanılacak bir çok terim öğrendik. Çok keyifli ve öğretici bir eğitim oldu. Eğitmenimizin anlatımı, derse yön vermesi ve bizi devamlı eğitim içinde heyacanlı tutması çok başarılıydı.
Ufuk Çelik - Executive Pastry Chef - D-Maris Bay Hotels

Etkinliklerimizden ve Eğitimlerimizden Haberdar Olmak İster misiniz ?

+90 216 687 09 77
info@hayatinritmi.com.tr