iconmonstr-quote-1
Kendini tanımak ve ilişkilerden kazanımlar elde etmek adına çok faydalı bir eğitim.
Mahmut Yıldız Kıdemli Üretim Müdürü - Nitto Bento
iconmonstr-quote-1
Katılımcıya değer veren bir eğitimdi. İnteraktif olması nedeniyle faydası çok ve akılda kalıcı oldu. Hocamızın tarzı keyifli ve motive ediciydi.
Gül Rüya Ozar Müşteri Yöneticisi - Olmuksan
iconmonstr-quote-1
Beden dili ile ilgili bilmediğim ve yanlış bildiğim konularda aydınlanmamı sağladı. Mikro İfadeler konusunu netleştirdim. Çok faydalı oldu.
Esma Çelebi Organizasyonel Gelişim ve Eğitim Yöneticisi - Kamil Koç
iconmonstr-quote-1
Hocamın finalde yaptığı konuşma bana neler yapmam gerektiği konusunda ışık tuttu, çok mutlu oldum kendi adıma, emeğinize sağlık.
Sibel Gültekin Karagöz Firma Sahibi - Sibel Ulaş Taş. Ve Dış Tic.
iconmonstr-quote-1
Hayatta aslında çok fazla yaptığımız ifadelerin okunması için çok yararlı bir eğitim oldu. Eğitmenimizin interaktif ve gayet akıcı, açıklayıcı bir anlatımı var. Çok başarılı bir eğitmen.

Engin Erdem Kığılı
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi inanılmazdı. Günlük hayatımızda ve iş hayatımızda kullanılacak bir çok terim öğrendik. Çok keyifli ve öğretici bir eğitim oldu. Eğitmenimizin anlatımı, derse yön vermesi ve bizi devamlı eğitim içinde heyecanlı tutması çok başarılıydı.
Ufuk Çelik Executive Pastry Chef - D-Maris Bay Hotels
iconmonstr-quote-1
Çok keyifli, motive edici, kendimizin, kabiliyetlerimizin farkına vardığımız, birlikte büyüyebileceğimize inandığımız, zorluklardan yılmamamız gerektiğini yeniden hatırladığımız, hedefe kitlendiğimizde her şeyi yapabileceğimize inandığımız, kendimize süper enerji kattığımız çok güzel bir eğitimdi. Eğitmenimiz, bilinçli yönlendirmeleriyle bizi her an en yüksek konsantrasyonda tuttu, bize eğlenerek öğrenme fırsatı yarattı.
Özden Duman A.O. Smith Türkiye
iconmonstr-quote-1
Çok verimli bir eğitim olması yanında, kendimi eğitim esnasında çok huzurlu ve güvende hissettim. Duygusal Zekanın ne kadar dolu bir kavram olduğunu anladım. Bana hayatta çok daha yapıcı ve iyimser olmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı. Hocamız tüm içtenliği, performansı ve enerjisiyle eğitimi çok verimli kıldı.
Gözde Öneş Dış Ticaret - Nobel İlaç
iconmonstr-quote-1
İçsel yolculuğumuzun başlangıç noktasını keşfetmemizi sağladınız. Vermiş olduğunuz seminerleri severek takip ediyorum.
Dilek Olukoğlu İnsan Kaynakları Grup Müdürü - Koza Gayrimenkul
iconmonstr-quote-1
Duygu, düşünce ve davranışlarımıza ilişkin sebepleri anlayarak bunu günlük hayatımdaki ilişkilerimde olumlu ve sağlıklı nasıl kullanabileceğim konusunda fayda sağladı. Eğitmenimiz tüm eğitim boyunca dikkatimi canlı tuttu.
Burcu Serin Inoksan
iconmonstr-quote-1
Eğitim güzeldi, özellikle ekip çalışmasını, sabırlı olmayı ve pozitif düşünmeyi bize aşıladı. Eğitmenimiz gerçekten pozitif, sıcakkanlı ve sevecendi. Konuya hakim ve iletişimi harikaydı.
Bülent Gün Team Leader Er Management- HyundaiGayrimenkul
iconmonstr-quote-1
Fikir verici, düşündürücü, ileriye yönelik plan yapılması konusunda önemliydi. Konulara farklı açılardan bakılması önemli. Erdem Ercan örnekler vererek anlattı. Sıkılmadan, eğlenerek ve konuya hakimdi.

Hüsamettin Çetinkaya Team Leader Vehicle Preparation Center - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Eğitim ve eğitmenimizden oldukça memnun kaldım. Güven konusunda sorgulayıcı olmama sebep oldu ve buna ihityacım vardı. Gayet keyifli ve kalıcı bir eğitimdi.

Tuğba Özdemir şe Alım Asistanı - Emobil Bilişim
iconmonstr-quote-1
Etkili bir eğitimdi. Fiziksel olarak aktif olmamız eğitimin daha verimli ve etkileyici olmasını sağladı. Eğitmenimiz konuya hakimdi ve hiç bir fikri olmayanları dahi eğitimin içine çekti.

Zeynep Simge Güler Eğitim Uzmanı - Pierre Fabre
iconmonstr-quote-1
Eğitmenimizin konuyu aktarışını, kalabalık grubu kontrol etmesini, konunun içinde tutmasını, enerjisini, duygusunu aktarışını hissetmemizi sağlamasını takdir ediyorum.

Melda Yıldız İnsan Kaynakları Müdürü - A O Smith Su Teknolojileri
iconmonstr-quote-1
Birlikte hareket edebilme odaklı; başarı için iletişimde sadece ben değil, karşıdaki kişinin de var olduğunu hatırlatan bir eğitim. Örnekleri ve samimi yaklaşımı ile eğitimenimizi çok başarılı buldum.

M. Kemal Aksu Yazılım Yöneticisi- Konfides Bilgi Tek.
iconmonstr-quote-1
Eğitim faydalı ve oldukça aydınlatıcıydı. Takımı düşündürdü. Teşekkürler

Semih İşçimenler Şirket Sahibi - Prosim Kimya
iconmonstr-quote-1
Eğitmenimizi ekip arkadaşımız gibi benimsedik. Sevgi dolu pozitif bir insan. Bu süreçte hepimiz ondan çok faydalandık.

Cem Abdullahoğlu Proje Satış Müdürü - A O Smith Su Teknolojileri
iconmonstr-quote-1
2020’ye girmek üzere olduğumuz bu son 2019 günlerinde üzerimde büyük farkındalık yaratan bir eğitim oldu.Artık 2020 için daha umutlu ve bugün içinse daha dinamik ve mutluyum. Teşekkür ediyorum.
Nazlıcan Ocak İnsan Kaynakları Asistan
iconmonstr-quote-1
Hem eğlenip hem öğrenmeye, hem de farkındalık yaratmaya etkisi çok oldu. Konularında tecrübeli ve samimi kişilerden bu eğitimi almak fark yarattı. Sıradışı bir gün geçirdik
Başak Köktürk - İnsan Kaynakları Direktörü - Watsons
iconmonstr-quote-1
Yaşam ve çevremizdeki kişilerle ilgili farkındalığı arttırıcı, keyifli ve etkili bir eğitimdi. Eğitmenimiz algı dağılmadan, katılımı eşit sağlayacak dinamik bir aktarım gerçekleştirdi.
İzzet Giray Uyar İnsan Kaynakları Danışmanı - Disc Akademi
iconmonstr-quote-1
Bu eğitim ve bugün öğrendiğim bilgiler beklentimin oldukça üstündeydi. Anlatılan, işlenen konuların günümüzde oldukça önem kazanan başlıklar olması tüm grubu ve beni ilgiyle dinlemeye sürükledi. Kendime ve ekip arkadaşlarıma bakış açım değişti. Yaşanan olaylara farklı bir yaklaşımla eğileceğim
Öykü Özlük Human Resources Business Partner - Vestel
iconmonstr-quote-1
Çok fazla kazanımla tamamlanan bir gündü. Katılımcı arkadaşlarla harika bir uyum yakaladık, paylaşımlarımız çok yararlı oldu, kendimi çok mutlu hissediyorum. Öğrendiğim çalışmaları ve edindiğim farkındalıkları günlük hayatımda ve işimde keyifle kullanacağım
Bige Sibel Ayaz Entegre Servisler Lideri - IBM Türkiye
iconmonstr-quote-1
Kendi iç yolculuğum ile hayatı ve insanları tanıma yolculuğuma katkı sağladınız.
Meryem Topçu Marketing Coordinator - Cochlear
iconmonstr-quote-1
Farkındalık yaratan, kişiye kendisini sorgulatan, içeriği kapsamlı bir eğitim. Eğitimcimiz, katılı teşvik eden, enerjik ve deneyimli. Bir eğitim daha verse tekrar katılmak isteyeceğim bir eğitmen.
Özgür Bahar Üretim - Divan
iconmonstr-quote-1
Farkındalık yaratan, kişiye kendisini sorgulatan, içeriği kapsamlı bir eğitim. Eğitimcimiz, katılı teşvik eden, enerjik ve deneyimli. Bir eğitim daha verse tekrar katılmak isteyeceğim bir eğitmen.
Özgür Bahar Üretim - Divan
iconmonstr-quote-1
Herkes için olması gereken bir eğitim. Hayatımızın tüm alanlarında ihtiyaç duyduğumuz konular. Sonuç olarak ben eğitimden memnun ayrılıyorum ve başkalarının da bu tarz eğitimler alabilmesini temenni ediyorum. Eğitimicimiz, cana yakın ve konusuna hakimdi.
Ramazan Taşdemir Team Leader Maintenance- Hyundai
iconmonstr-quote-1
Bugünkü eğitim sayesinde kendime vakit ayıramadığımı ve kendimi dinlemediğimi fark ettim. Eksik noktalarımı görmemi sağladı. Artık kendimi hedefsiz bırakmayacağım.
Yasemin Aslanalp Okyanus Eğitim Kurumları Kurumsal Yayınları
iconmonstr-quote-1
Hislerin ve duyguların gücüne, kendimi nasıl daha iyi ifade edebileceğime dair pek çok şey öğrendim. Duygular büyük bir güce sahip ve bu eğitim önemli bir bakış açısı getirdi.
Aolina Postor P&G
iconmonstr-quote-1
Hem bilgi, hem de keyif aldım. Kendimi fark etmenin ve hayatın ritmini yakalamanın keyfini yaşadım. Eğitmenimiz, konusuna çok hakim ve farkındalık arttıran bir eğitmen. Düşündürürken eğlendiriyor, bilgiyi güzel aktarıyor.
Filiz Ecer İşe Alım ve Kariyer Danışmanı - Smartpeople İnsan Kaynakları
iconmonstr-quote-1
Kişisel ve profesyonel yaşam arasındaki dengeyi kurabilmek adına son derece faydalı bir eğitimdi.
Nadalina Nedeljnovic P&G
iconmonstr-quote-1
İçerik olarak zengin ve interaktif bir eğitim oldu.
Mürvet Özgöncü MSD
iconmonstr-quote-1
Eğitim çok faydalıydı. Bazı şeyleri zaten biliyormuşuz gibi hissetsek de yeni bir bakış açısıyla yaklaştık ve deneyim kazandık.
Marilina Matadu P&G
iconmonstr-quote-1
Eğitim bana her şeyin kendi içimde olduğunu, her şeyi başarabileceğimi tekrar gösterdi. Hocamız bizim çok iyi yönlendirdi ve birikimlerini bizimle paylaştı.
Furkan Baltaş Lojistik Operasyon Sorumlusu - Geodis Calberson Bosphorus
iconmonstr-quote-1
EQ Liderlik eğitimi 3 yıldır beklediğim hayatımın en önemli eğitimiydi. Her anı çok değerliydi. Beklememe değmiş. Çok daha fazla insana ulaşmasını diliyorum. Hocamızı tanıdığım ve var olduğunuzu bildiğim için kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum.
Merve Aksoy Akademik İlişkiler Müdürü- Procter & Gamble
iconmonstr-quote-1
İnteraktif, eğlenceli, farklı bakış açısı kazandırmaya yönelik bir eğitimdi. Farkındalık yaratması anlamında olumlu etki sağladı. Hocanın pozitif ve güleryüzlü hali ve katılımı teşvik etmesi çok verimliydi.
Banu Şirin Field Conductor - TK İlaç
iconmonstr-quote-1
EQ Liderlik eğitiminin içeriği çok yoğun ve tamamı hayatımızda uygulayabileceğimiz ve fayda görebileceğimiz yetkinlikler. Ben çok keyif aldım. Hem özel hem de iş hayatımda kesinlikle uygulayacağım. İlk defa bir eğitimde materalleri daha detaylı incelemek, araştırmak ve okumak için heyacan duyuyorum. Eğitmenimizin enerjisi katılımcıları sürekli dinç tutuyor. Eğitim öncesi ön koçluk benim için çok faydalı ve ufuk açıcı oldu. Konu üzerine daha detaylı düşünmemi sağladı.
Müjde Alan Marketing Planlama Takım Lideri- Procter & Gamble
iconmonstr-quote-1
Konu ve örneklerin çok faydalı ve günlük hayatımızda da kullanabileceğimiz şekilde olması çok önemliydi.
Cevdet Külük Line Leader Paint - Hyundai
iconmonstr-quote-1
İnsan bilebilir ancak aktaramayabilir. Hem konusuna hakim, hem güzel anlatan bir eğitmenden bu eğitimi almak fevkaladeydi.
Serhat Hattatoğlu Promotion and Sales Supervisor- Aris
iconmonstr-quote-1
İçerik olarak çok yönlü, düşünmeye iten ve etkileşim sağlamaya olanak tanıyan bir eğitimdi. Sorunları tespit etmek ve çözümleri tartışmak bakımından çok fayda sağladı. Hocamız işini bilen, motive edici ve sahici yapısıyla eğitim içeriğine ve amacına çok uygun bir eğitmen.
Begüm Biger Ulkay Avukat - Demirkan Hukuk Bürosu
iconmonstr-quote-1
İnteraktif bir eğitimdi. Bu katılımcıların eğitimin her bölümüne dahil olmasını ve eğitimden daha çok faydalanmasını sağladı. Hocamız eğitim ile verilmek istenen mesajı katılımcılara etkili bir şekilde aktardı. Konuya çok hakimdi. Mümkün olduğunca fazla katılımcıya söz hakkı verdi.
Orhan Öztoprak Türkiye Satış Müdürü- Prominent
iconmonstr-quote-1
Çok verimli bir eğitim olması yanında, kendimi eğitim esnasında çok huzurlu ve güvende hissettim. Duygusal Zekanın ne kadar dolu bir kavram olduğunu anladım. Bana hayatta çok daha yapıcı ve iyimser olmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı. Hocamız tüm içtenliği, performansı ve enerjisiyle eğitimi çok verimli kıldı.
Gözde Öneş Dış Ticaret - Nobel İlaç
iconmonstr-quote-1
Eğitimin hem koçluğuma hem de kendi hayatıma eklemek istediğim farkındalıklara beni yaklaştırması paha biçilemezdi. Zihin, beden ve ruh uyumunu koçluk ve tango üzerinden okuma ve anlamlandırma imkanı bulduğum için kendimi çok şanslı ve bambaşka bir noktaya ulaşmış hissediyorum.
Dr. Hülya Haymana Kıdemli Müdür - TEB
iconmonstr-quote-1
Eğitim, kişisel yolculuğumuz ve ekibimiz için önemli bir iz bıraktı. Eğitmenimiz çok başarılıydı.
Zeynep Doyum Customer Service Manager - Cochlear
iconmonstr-quote-1
Dolu dolu, eğlenceli, hiç konudan kopmadan dinlenen, çok samimi bir eğitim.
Mine Yaman Quality Assurance Specialist - Aris
iconmonstr-quote-1
Bu kadar insanın senkronizasyonunu bozmadan iki gün boyunca ayakta tutmanın üstün bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Buradan birtakım hedef ve kazanımlarla ayrılıyor olmak mutluluk verici.
Seda Baş Sales Support and Supply Chain Specialist
iconmonstr-quote-1
İletişimin farklı boyutlarının örnek olaylarla, uygulamalarla ve oyunlarla etkili bir şekilde aktarıldığı bir eğitim oldu. Hocamız son derece donanımlı ve deneyimliydi.
Bora Elmalı Inoksan
iconmonstr-quote-1
İçeriği sıkıcı teorik slaytlara dayalı olmayan oldukça keyifli bir eğitimdi. Enerjisi oldukça yüksek, ses tonu ve kontrolü dikkatinizi eğitime vermenizi sağlayan donanımlı bir eğitmen.
Ebru Karadağ Order Management Order Executive -Türk Philips
iconmonstr-quote-1
İçeriği sıkıcı teorik slaytlara dayalı olmayan oldukça keyifli bir eğitimdi. Enerjisi oldukça yüksek, ses tonu ve kontrolü dikkatinizi eğitime vermenizi sağlayan donanımlı bir eğitmen.
Ebru Karadağ Order Management Order Executive -Türk Philips
iconmonstr-quote-1
Çok keyifli ve yararlı bir eğitim oldu. Grup dinamiklerimizi daha iyi gördük. Geliştirebileceğimiz önceliklerin farkına vardık.

Gökhan Karabaş MSD
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi inanılmazdı. Günlük hayatımızda ve iş hayatımızda kullanılacak bir çok terim öğrendik. Çok keyifli ve öğretici bir eğitim oldu. Eğitmenimizin anlatımı, derse yön vermesi ve bizi devamlı eğitim içinde heyacanlı tutması çok başarılıydı.

Ufuk Çelik Executive Pastry Chef - D-Maris Bay Hotels
iconmonstr-quote-1
Beyin fırtınası yaptıran, hayata renk katan, hayatın ritmini arttıran ve heyecan veren mükemmel bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin enerjisi hiç düşmedi ve eğitim su gibi aktı.

Fatih Demirci Tıbbi Mümessil - Nobel İlaç
iconmonstr-quote-1
Hocamızın uyguladığı metod oldukça etkiliydi. Farklı tipleri net olarak görmemi kolaylaştırdı. Eğitimin içeriği keyifli ve öğreticiydi. Rasyonel bir kişiyi duygusal biri olarak algılama yolunda bana yardımcı oldunuz.

Yeşim Aydemir Mursal Uçuş Güvenliği Eğitmeni- THY
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zekayı Deneyimlemek eğitimi motive edici, ilgi çekici ve vurucu bilgilerle sunuldu. Eğitmenimiz çok samimi, sempatik ve çok başarılıydı. Farkındalık yarattı.

Emre Şenkardeş Gayrimenkul Danışmanı - Remax Yıldız
iconmonstr-quote-1
Mükemmel bir eğitim geçirdim. Değişimin önemi ve bize yararlarını fark ettim. Bazı doğrularımın yanlış olabildiğini gördüm. Süpersiniz, sizi seviyorum hocam.

Şaban Sarıkülçe Assembly Hat Lideri - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Eğitim içerik olarak çok zengin ve kolayca hayata geçirilebilecek pratik yaklaşımlar içeriyor.Sıradan bir eğitim gibi kitapçıktan ilerlemektense çeşitli görseller ve videolar içeren sunum üzerinden ilerlemek güzel oldu. Eğitimi destekleyen aktiviteler de anlatılmak isteneni pratik bir şekilde iletiyor.Daha önce katıldığım şirket eğitimlerinden kendi hayatıma uyarlayabileceğim en uygun eğitim olduğunu düşünüyorum. Kişisel gelişimim ve farkındalığım açısından eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum.

Bertan Levi Market Planning Team Leader - P&G
iconmonstr-quote-1
Son derece yararlı bir eğitimdi. Kendimin de tespit ettiği bazı eksikliklerin tescillenmesi, aksiyon için iyi bir uyarıcı oldu. Ekip arkadaşlarımın özelliklerinden haberdar olmak da beni sevindirdi. Çalışma hayatımıza olumlu etkileri olacağını düşünüyorum. Hocamızın gözlemci kişiliği ile güven veren analizlerinin çok yerinde olduğunu düşünüyorum. Bir sonraki eğitim için heyecanlıyım.

Rami Arda Yörükoğlu Avukat - Demirkan Hukuk Bürosu
iconmonstr-quote-1
İyi ki workshopu yapmışız çünkü sunumda öğrendiklerimizin birçoğunu uygulayarak daha anlaşılır ve amacına ulaşılır hale getirdik. Duygusal zekamızı ne kadar kullanmamız gerektiğini, dinlemeyi, eğlenmeyi, sevmeyi, önyargılı davranmamayı, sınırlarımızı aşmayı, kalıp yargılardan sıyrılmayı vb. birçok şeyi öğrendik.

Nevzat Tiraki Giresun Üniversitesi İletişim Fakültesi
iconmonstr-quote-1
Günlük iş pratiğimde kullanabileceğim ve aldığım bilgileri rutinde uygulamak için çaba sarf ettiğimde pozitif sonuçlarını görebileceğim değerli ve önemli bir eğitim oldu.

Mert Oklay Medikal Danışman - MSD
iconmonstr-quote-1
Çok verimli Beyin Özet Profili sayesinde kendimi daha çok tanıma fırsatım oldu. Esnekleşerek kararlarımı gözden geçireceğim. Birlikte çalıştığım arkadaşlarımın bakış açılarını anlamak, takım çalışmalarımızda bize çok büyük artı sağlayacaktır.

İpek Akıncı İnsan Kaynakları İş Ortağı Sorumlusu - Vestel
iconmonstr-quote-1
İnsanların kendisini dinlemesini sağlatan bir eğitimdi. Bu eğitimin başka konularda da işe yarayacağını düşünüyorum. Eğitimde güven kavramının hayatımda olan yerinin doğru olduğunun farkına vardım. Bunu çok başarılı olduğunu düşündüğüm hocamızdan öğrendim.

Çağla Özciğer Uzman Yardımcısı - Yeditepe Üniversitesi
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zekayı Deneyimlemek eğitimi çok başarılı bir şekilde dizayn edilmişti. İçerik etkili ve verimli bir şekilde aktarıldı. Ayrıca uygulamalarla desteklenmesi de kalıcılık adına önemli bir fayda sundu. Gerçekten yetkin olan eğitimcimiz güzel bir sunumla bilgilerini bize aktardı.

Hasan Duran Gayrimenkul Danışmanı - Remax Yıldız
iconmonstr-quote-1
Beden dili ve mikro ifadeler işim dolayısıyla yararlı olabileceğini düşündüğüm bir eğitim. Eğitmenimiz konusunda son derece bilgili ve donanımlı olduğunu hissettiren bir eğitmen. Özellikle uygulamalı kısımda başka zamanda deneyimleyemeyeceğim şeyler öğrendiğimi hissettim.

Yudum Paçin İş Analisti - Vakıfbank
iconmonstr-quote-1
Farklı bir deneyimdi. İiş hayatı içinde bunalmış ve üstüste binmiş düşüncelerimizi farklı alanlara taşıyan, insana hayatını sorgulattıran bir eğitim. Hocamız konuya hâkim ve eğitimin her anında katılımcıları interaktif olarak eğitime dahil eden bir eğitmen.

Efe Önbıçak Account Manager -Türk Philips
iconmonstr-quote-1
Fikir verici, düşündürücü, ileriye yönelik plan yapılması konusunda önemliydi. Konulara farklı açılardan bakılması önemli. Erdem Ercan örnekler vererek anlattı. Sıkılmadan, eğlenerek ve konuya hakimdi.

Hüsamettin Çetinkaya Team Leader Vehicle Preparation Center - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Bakış açısı farkındalığının yaratıldığı ve bilinçlendirildiği, farklı yönlerden olaylara karşı yaklaşım, odaklanma, iş birliği ve çözüm konularının ele alındığı, kişinin ufkunun genişletildiği bir eğitim oldu. Konuları anlatımı ve ses tonu ile ilgi odağını üzerine toplayan ve eğitime katılımı %100 sağlayan hocamıza teşekkür ederim.

Mesut Şekeroğlu Line Leader Assembly - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Sedat Bey, Dün akşam “Hayatla Dans” konuşmanızı büyük bir zevk ile dinledik. 22 yaşındaki ben 52 yaşındaki annem ve 60 yaşındaki babam o kadar keyif aldık ve kendimize yönelik dersler çıkardık ki yayını 2 kere dinleyerek 8 sayfa not almışız. Hayatımıza açtığınız bu değerli pencere için çok teşekkür ederiz. Bir Galatasaray sevdalısı ve tenis tutkunu olan biz hayat deneyimleriniz ve aktarımınız ile size hayran kaldığımızı belirtmek isteriz. Elbette şahsım adına birçok çıkarımda bulundum; bir süredir düzeltmek istediğim kendi başıma aşamadığım.

Deniz Özkuyucu
iconmonstr-quote-1
Aslında bildiğimiz ancak farkında olmadığımız Mikro İfadeler ve Beden Dili konusunda artık bir farkındalığım oluştu. Bundan sonra insanlara bakışım ve odaklanmam, konsantrasyonum daha farklı olacak. Sıcak ve samimi bir eğitimdi. Enerjikti. Eğitmenimiz tecrübeli, bilgili ve bildiğini çok iyi aktaran iyi bir eğitmendi. Çok memnun oldum.

Selim Aydın Satış Müdürü - Astra Gıda
iconmonstr-quote-1
Hedeflerim doğrultusunda ilerleyebilmem için önce eksikliğimi bulup onun üzerinde çalışmam gerekitğini öğrendim ve hayattaki her şeyin temelinde Duygusal Zeka olduğuna kanaat getirdim. Çok içten, candan, babacan bir eğitmenden bu eğitimi almak büyük şans oldu. Kendisi beden dilini kullanarak göz kontağı ile duygulara tamamen hitap etti.

Emre Kaya Okyanus Eğitim Kurumları Kurumsal Yayınları
iconmonstr-quote-1
Eğitimin içeriği oldukça dinamik ve her seviyeden katılımcının kendine bir şeyler çıkarabileceği şekilde yapılandırılmıştı. Eğitmenimizin özeni, keyifle ama dikkatle katılımcıları takip etmesi, katılımı teşvik etmesi çok kıymetliydi.

Arzu Acuner Satış Destek Müdürü - Total
iconmonstr-quote-1
Hocam pozitif enerjinizi bize geçirdiniz, , yönlendirmeleri doğru yaparak hepimizi aktifleştirdiniz, rahat paylaşımlarda bulunarak buradan huzurla çıkmamızı sağladınız.

Tamer Alfar Bölge Satış Müdürü- Watsons
iconmonstr-quote-1
Geldiğim için sonsuz memnunyet duymaktayım. Öz eleştiri yaptığım bazı faktörler oldu. Hocamız, eğitimi her dakika dinamik tutmayı çok iyi bildi.

Yasemin Deniz İnsan Kaynakları Uzmanı - MT Holding
iconmonstr-quote-1
Yaşamın çok önemli bir parçası olan değişim konusundaki eğitim çok faydalı oldu. Yaşadığımız fakat farkında olmadığımız olayların farkına vardık. Bakış açım değişti. Hocamız gayet nazik ve konuya hakimdi. Kendi tecrübelerini bizimle paylaştı ve ufkumuzun genişlemesine katkı sağladı.

Mehmet Aydınkoç Bakım Takım Lideri- Hyundai
iconmonstr-quote-1
Çalışanlarımızın şifrelerini daha iyi çözmede çok güzel kılavuz bir eğitim oldu. Aynı zamanda kendi beyin profilimizi de bilmemiz, daha bütünleyen düşünce şekline ulaşmak açısından da çok faydalı oldu.

Sema Ertan Satış Direktörü - Prosim Kimya
iconmonstr-quote-1
Eğitimi çok faydalı buldum. Sosyal hayatımızda bize yararlı olacağını düşünüyorum. Eğitimdeki bilgileri kullanabilirim. Eğitmenimizin çok etkili bir hitap şekli vardı ve konuya hakimdi. Eğitim esnasında kullanılan ekipmanlar ve oyunlar gün içindeki uyku ve sıkıcılık durumunu ortadan kaldırdı. Eğitimlerin bu şekilde olması her açıdan faydalı olabilir.

Hakan Ateş Team Leader Production Control - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Oyunların olması, takım çalışması ve beyin fırtınası konuları açısından çok verimliydi. Hocamız esprileriyle bizi neşelendirirken, doğal ve hümanist bir yaklaşım gösterdiği için konulara daha çabuk hakim olduk.

Hakan Yılmaz Foreman Production Quality Control Section - Hyundai
iconmonstr-quote-1
İnteraktif bir eğitim olduğu için verimliydi. Kendimle ilgili doğru yaptığım şeyleri fark ettim. Eksik olan taraflarımı da keşfetmeye başladım. Değiştirmek için aldığım taktikleri uygulayacağım. Eğitimenimiz herkesin eğitime katılımı sağladı. Böylece paylaşımı yüksek ve eğlenceli bir eğitim oldu.

İlker Öngül Servis Teknik Hizmetler Yöneticisi - Setur
iconmonstr-quote-1
Keyifli, güzel bir eğitimdi. Kendimizi, ailemizi, çevremizi daha iyi yönetebilmek için doneler aldık. Farkındalığımız, bilinçliliğimiz arttı.

Sedat Akyürek OPET FUCHS - Laboratuvar Sorumlusu
iconmonstr-quote-1
Farkındalığıç çok arttı.Özellikle özellikle de aileme yansıması açısından size çok teşekkür ediyorum.

Murat Aydın OPET FUCHS - Muhasebe Müdürü
iconmonstr-quote-1
Bütün insanların farkında olması ve hizalanması gereken bir konu. Liderlikte özgünlük önemli. Katkılarınız için teşekkürler.

Volkan Uygur OPET FUCHS - İhracat Satış Müdürü
iconmonstr-quote-1
Kimlerle çalıştığımız da liderlikte belirleyici bir konu. Sizinle olan seanslarda insan olmayı hatırladık. İşin insani tarafını hatırlattınız. Farkındalık artırma yanı sıra aksiyon almamız da önemli. Siz ne kadar verseniz, öğretseniz de bizim kendimize taahhüt vermemiz önemli.

Ceyhan Güner OPET FUCHS - İnovasyon ve Teknoloji Yöneticisi
iconmonstr-quote-1
Genelde iş ve hayata dokunduğu için bundan sonraki hayatımızda da sürecek bir konu duygusal zeka.

Metin Küçükbalcı OPET FUCHS - Bölge Müdürü
iconmonstr-quote-1
Hepimizin hayatına dokundunuz. Eğitimin başından itibaren daha huzurlu oldum. En çok olumluya götüren, farkındalığımız arttıran eğitim oldu.

Gamze Çakır OPET FUCHS - Üretim Planlama Koordinatörü
iconmonstr-quote-1
Bana çok katkısı oldu. Bütün program okul müfredatlarında olmalı. Farkındalık yaratıyor. Eğitimlerden sonra duygusal zekaya ilgim arttı. Toparlanma oldu benim açımdan.

Hazal Ege Çiloğulları OPET FUCHS - Yönetim Sistemleri ve Risk Yönetimi Yöneticisi
iconmonstr-quote-1
Bir çok eğitime katıldım. Sizin kadar bizleri eğitime katan başka bir eğitim görmedim.Harikasınız çok akılda kalıcı verimli bir dersti emeklerinize sağlık. İş hayatımızda ve özel hayatımızda çok faydası olacak.

Banu Yavuz Altona Cosmetics - İhracat Bölge Müdürü
iconmonstr-quote-1
Danışmanlık hizmetleri kapsamında şirket içi organizasyonlarımızdan personel verimliliğine, planlamalardan zaman yönetimine kadar pek çok konuda firma ile çalışıyoruz. Koçluk, eğitim ve danışmanlık süreçleinde hazırlık, anlatım ve toplantı yönetimini çok profesyonel buluyorum. Çalışmaya başladığımızdan itibaren şirketimize ve çalışanlarımıza büyük katkı elde ettik.

Serkan BOYNUKALIN A O Smith Su Teknolojileri - Genel Müdür
iconmonstr-quote-1
Beylik düşüncelerden uzak, insanı iç yolculuğa çıkaran ve bilgeliğe doğru adım atmaya teşvik eden çok güzel planlanmış, disiplinli bir gün geçirdik. Farkındalık her şey demek, bir kez daha anladım.

Şengül TERLEMEZ Cochlear - Klinik, Teknik, Araştırma Koordinatörü
iconmonstr-quote-1
Hayatın koşuşturmasından bir adım geri çekilerek hem dinlendirdiniz hem de içsel yolculuğumuzu başlattınız. Kendimize sorular sormanın kıymetini fark ettirdiniz. Biriktirebildiğim insanların gözünden kendimi görmemi sağladınız. Sahip olduğum zenginliğin bir kez daha farkına varmamı sağladınız.

Ahmet PARLAK Cochlear - Klinik Teknik Uzman
iconmonstr-quote-1
Projelerimiz ve iş çabalarımız sırasında kendisinin tutku ve bağlılık ile pozitif ve karşılıklı destekleyici bir ilişki kurmaya çalıştığını gözlemledim. İşe dair ve insanlarla ilgili alışılmadık bir iş içgörüsü var. En önemlisi de insanlara yeni fırsatları farkedip değişim için umutlu olmalarında yardımcı oluyor. Onu donanımlı bir EQ uzmanı, koç, eğitmen ve lider olarak memnuniyetle tavsiye ederim.

Joshua FREEDMAN Six Seconds - CEO
iconmonstr-quote-1
Değişime liderlik etmek eğitimi çalıştığımız ortam için çok gerekli bir eğitimdi, öğrendiklerimi çalıştığım ortamda uygulamaya çalışacağım. Değişime kendimden başlayarak yola devam edeceğim.

Mustafa Altıntop HYUNDAİ Assembly Hat Lideri
iconmonstr-quote-1
Hayatta ve işyerinde değişim gerektiğinin önemini anladık. Hocamız konuya hakim, güler yüzlü, saygılı; anlatımı güzel ve sürükleyici.

Halil BAŞTÜRK HYUNDAİ Paint Hat Lideri
iconmonstr-quote-1
Eğitimin kişisel gelişimimize ve çevremize etkileri muazzam olacaktır. Hocamız, her zaman kendisini dinletebildi, verdiği örneklerle konuya odaklanmamızı sağladı.

Bahadır Özyiğit HYUNDAİ Quality Takım Lideri
iconmonstr-quote-1
Bol uygulamalı ve faydalı idi. Sıkıcı ve stresli geçmedi. Akış ve uygulamalar güzeldi.

MUSTAFA SEVİMLİ Hyundai Team Leader PAINT
iconmonstr-quote-1
Her düşünceye zaman ayırmayı, dinlemeyi ve saygı göstermeyi hatırlatan bir eğitimdi. İnsan ilişkilerinde duygusal zekanın yerini, iş temposu içinde insan faktörünün önemini, her şeyi insan odaklı olarak düşünmemiz gerektiğini anlamış olduk. Hocamızın katılımcı bir eğitim yöntemi vardı. Her düşünceye önem veren, herkesin düşüncesini mutlaka söylemesini isteyen bir yöntem benimsemesi çok güzeldi.

ÜNSAL ÜNALAN Hyundai Team Leader PRODUCTION QUALITY CONTROL SECTION
iconmonstr-quote-1
Bundan sonraki yaşantımda kullanabileceğim çok kıymetli bilgiler aldım, farklı bakış açıları yaratmanın önemini kavradım. Eğitimin içeriği çok iyiydi. Akıcı ve zevkli geçti. Eğitmenimiz konuya çok hakim, kendisinden emin, konuşurken akıcı

YASİN TARCAN Hyundai Foreman - VEHICLE PREPARATION CENTER
iconmonstr-quote-1
Duygularımıza dokunarak kapalı kalmış olan noktalarımızı ortaya çıkaran bir eğitimdi. Hocamız sıcakkanlı, sevecen, konusuna hakim ve doğru örneklemeler yapan dopdolu bir insan.

Aslı TAŞKENTLİ Watsons - Satış Operasyon Müdürü
iconmonstr-quote-1
Bir eğitmen olarak çok net yönergeler verir ve her zaman katılımcıların öğrenme kapasitesini arttırmak için hem yapıcı şekilde meydan okur, hem de empatik şekilde destekleyici ve teşvik edici olmaya çabalar. Onu iyi bir lider, eğitmen ve koç olarak tavsiye etmekte en ufak bir tereddüt duymam.

John Leary JOYCE Academy of Executive Coaching - Kurucusu
iconmonstr-quote-1
Güvenilir bir şekilde, kelimelerini davranışları ile destekler, onunla çalışmaktan keyif alıyorum. Özellikle Duygusal Zeka konusunda sadece konuşmaları ile kalmayarak bunu kendisine, çalışma arkadaşlarına, müşterilerine ve arkadaşları/ailesine de uyguluyor. Onunla çalışmaya devam etmek benim için bir zevk. Kendisi şeffaf ve otantik  yöntemleri ile var olarak pek çok konuda ilham veriyor.

Maria OLSSON Six Seconds - Avrupa Network Direktörü
iconmonstr-quote-1
Değişime liderlik etmek eğitimi çalıştığımız ortam için çok gerekli bir eğitimdi, öğrendiklerimi çalıştığım ortamda uygulamaya çalışacağım. Değişime kendimden başlayarak yola devam edeceğim.

Mustafa Altıntop HYUNDAİ Assembly Hat Lideri
iconmonstr-quote-1
Eğitimdeki bilgileri ilk önce özel aile hayatımda sonrada iş yerinde uygulamaya çalışacağım. Gerçekten çok güzel farklı bakış açıları oluşturdu bende. Hocamızın işini iyi yaptığınıa inanıyorum.

Erkan GEZER HYUNDAI ÜRETİM KALİTE KONTROL HAT LİDERİ
iconmonstr-quote-1
Değişime Liderlik etme eğitimi ile birlikte kendimdeki eksikliklerin farkına vararak, hatalarımı düzeltmek için değişmeyi kabullenmeyi öğrendim. Eğitimcimiz konusunda kendini geliştirmiş; yargılamadan, cesaretlendirerek katılım sağlamada ve öğretmede bir numara.

T. Hasan ÖZTÜRK HYUNDAİ Body Takım Lideri
iconmonstr-quote-1
Hayatımızın her alanında bize üst seviyede fayda ve imkan sağlayacak bilgilere sahip olduk. Erdem Hocam bize eğitimleri çok sevdirdi.

Ümit ÖZCAN HYUNDAI PAINT HAT LİDERİ
iconmonstr-quote-1
Değişime Liderlik Etmek eğitimi biz birinci kademe yöneticiler için, alt kadrolarımıza değişiminin önemini daha detaylı olarak anlatıp, değişime daha kolay adapte olmamız açısından çok faydalı oldu. Eğitim süreci ve ortamı gayet güzeldi.

Gürcan BAŞARAN HYUNDAI BODY TAKIM LİDERİ
iconmonstr-quote-1
Hemen yarın değişim için çok geç. Bugünden başlıyorum ve sonuçlarını merak ediyorum. Hocamızın emeğine sağlık, daha farklı aktarılamazdı.

Halil YAVUZ HYUNDAI BODY HAT LİDERİ
iconmonstr-quote-1
Değişime Liderlik Etmek konusunun bu kadar detaylı irdelenebileceğini hiç düşünmemiştim. Örnekler ve sunumlar o kadar etki liydi ki, hayatıma da direkt etki edeceklerine şüphem yok.

Murat CENGİZ HYUNDAI ASSEMBLY TAKIM LİDERİ
iconmonstr-quote-1
Günümüzde her insanın alması gereken bir eğitim. Kendimi tanımama yardımcı oldu; öncelikler, hedefler ve hayallerin önemi ve yapılabilirliği hakkında düşünmem ve aksiyon almam gerektiğini öğretti. Ama tüm bunların iç huzur ve mutlulukla olabileceğini öğrendim.

Filiz Adaoğlu TÜRK PHILIPS Cash Transactions & Import Operations
iconmonstr-quote-1
Enerji veren, yol gösteren, zihin açan, duygulardan korkmamayı öğreten ve onları güce ve kaynağa dönüştürmemize rehberlik eden çok faydalı bir eğitimdi.Hocamız pozitif, konusunda uzman ve eğlenceli bir eğitmen.

Duygu UYANIK Türk Philips - Capıtal Manager
iconmonstr-quote-1
Hedeflere yönelik yetenek geliştirme eğitimi; odak, veri madenciliği ve uyumluluk gibi beyin yeteneklerini öğrenmemi sağladı. Hedeflere giderken rasyonel ve duygusal yönlerin her ikisini de kullanılması gerektiğini öğrenmemi sağladı.

Ersan UZUNLAR NOBEL İLAÇ TIBBİ MÜMESSİL
iconmonstr-quote-1
Hedeflere yönelik yetenek geliştirme eğitimi, farkındalık anlamında rafa kaldırdığım düşüncelerimi ön plana alıp harekete geçmemi sağladı. Gerek iş gerek sosyal hayatımda uygulayabileceğim bilgileri, çok güzel duygu ve düşünceleri cebime koydum. Eğitimcinin akıcı dili, anlaşılır olması, sempatik ve güleryüzlü olması eğitime daha da bağlanmamızı sağladı.

Nil ŞANLI NOBEL İLA. TIBBİ MÜMESSİL
iconmonstr-quote-1
Çalışma hayatımızda karşılaşabileceğimiz olaylar ve hedeflerimiz doğrultusunda izleyeceğimiz plan ve seçimlerimiz konusunda, bizlere değişik bir bakış açısı kattı. Eğitmenimiz, anlatımı ve örnek seçimleri ile konuları daha fazla içselleştirmemize ve anlamamıza yardımcı oldu.

Serkant EKMEKÇİ NOBEL İLAÇ - TIBBİ MÜMMESSİL
iconmonstr-quote-1
Konu ve kullanılan ekipmanlar gün boyunca keyifle dinleme imkanı yarattı. Verilen eğitim sadece iş hayatı değil bütün yaşamımıza yön vereek katkılar sağladı. Hocamız konuya hakim ve verilen eğitimi katılımcılara aktarmakta çok başarılı idi.

Harun AKPINAR INOKSAN - Bölge Müdür Yardımcısı
iconmonstr-quote-1
Etkili iletişim muhteşem bir eğitim oldu. Konuyu detayları ve iyi bir anlatım ile pekiştirdik. Kişi olarak farklı kararlar verebilmeyi ve yenilikçi olabilmeyi öğrendik.

Tolga TAN WIDEX TÜRKİYE - Medikal Satış Uzmanı
iconmonstr-quote-1
Yaratıcı düşünme eğitimi iş ve özel hayatımda daha iyimser bakmayı ve bazı kalıpları kırmam için bana güven sağladı. Eğitmenimiz alanında gayet donanımlı ve gün boyu aktif olmamızı sağladı. Her şey için teşekkür ederim.

DEMET ÖZ KILIÇ AR-GE SORUMLUSU -NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Duygusal zeka eğitimi çok verimliydi. Kısa sürede bir çok farklı noktada kendi hayatımıza dokunacak detayları keşfettim. Her alanda farkındalık bu eğitimi tecrübe ile hayatıma uyarlamayı hedefliyorum. Eğitmenimiz empatik ve verimli bir şekilde konuları bize aktardı. Kendisinden farklı eğitimler almayı isterim.

DENİZ SAYIN BÖLGESEL MEDİKAL MÜDÜR - ABDİ İBRAHİM
iconmonstr-quote-1
Şimdiye kadar bazı duygu durumlarını nasıl yöneteceğim konusunda farkındalığım az idi, bu eğitim sayesinde daha verimli yaklaşımlar öğrenmiş oldum. Eğitimenimiz interaktif olarak katılımımızı sağlayarak dikkatimizi üst seviyede tuttu.

SERHAT BÜLBÜL MEDİKAL MÜDÜR ABDİ İBRAHİM
iconmonstr-quote-1
Duygusal zeka liderlik eğitimi benim almak istediğim ve merak ettiğim bir eğitimdi. Eğitim oldukça iyiydi.Özellikle bu konuda ilk adımı atmak adına benim için çok öğretici oldu. Videolarla eğitimin desteklenmeside benim çok hoşuma gitti. Çok zevk alarak katıldığım ve sonunda kendim için için bir şeyler çıkardığım eğitimlerden biriydi. Eğitimenimize de ayrıca teşekkür ederim.

ANIL GÜLHAN KIDEMLİ MEDİKAL MÜDÜR- ABDİ İBRAHİM
iconmonstr-quote-1
Ekip çalışmalarıyla birlikte konunun gerçek özüne değinerek farkındalık yaratan bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin çok güzel bir anlatım tekniğiyle vermek istediği mesajı doğru ilettiğini düşünüyorum.

İsa YAZICI ETTS ELEKTRONİK YAZILIM GELİŞTİRME EKİP ŞEFİ
iconmonstr-quote-1
Eğitim kesinlikle çok faydalı ve biraz havada kalan EQ konseptinin ayaklarını yere bastırıyor, pratik olarak yapılabilecek aksiyonlara döndürebiliyor. Güzel örneklerle desteklenmiş ve güçlü bir toolkit’e sahip. İnsanı kendisi hakkında düşündürüyor. Güçlü yanlarını ve fırsat alanlarını fark etmesini sağlıyor.

Emre Uysal P&G | Operations Leader
iconmonstr-quote-1
Başarılı olduğumu düşündüğüm bir alanda aslında daha çok yolumun olduğunu gösteren, interaktif, ve içeriği dolu bir eğitim. Farkındalık oluşturduğu kesin. Aksiyon planına dönüştürerek, hem kendim hem çevrem için çok daha etkili olabileceğimi hissediyorum.

Sevda Seven P&G | Baby Care Operations Department Manager
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi herkesin alması gereken bir eğitim. İçerik öğretici, videolar eğlenceli, aktiviteler yararlıydı. Ön koçluk çok faydalıydı. Eğitmenin yalın ve güven veren üslubu eğitimin güzel olmasını sağlayan anahtar.

Özden YÜCEL PULAT PROCTER& GAMBLE - TÜRKİYE/KAFKASYA LOJİSTİK OPERASYONLARI GRUP MÜDÜRÜ
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi beklentimin üzerinde bir eğitimdi. Faydalı oldu ve aksiyon odaklıydı, iyi ki bu eğitimi aldım dedirtti. Eğitmenimiz kafamdaki tüm soruları cevapladı. Yaptığı işe ve kendine değer vermesi eğitimi unutulmaz kıldı.

Kardelen TÜRKOĞLU PROCTER & GAMBLE - KIDEMLİ ÜRÜN MÜDÜRÜ ASİSTANI
iconmonstr-quote-1
Yaratıcı düşünme eğitimi çok öğretici ve çok eğlenceliydi. Aktif olarak katılabildiğim için için çok mutluyum. Zihinsel ve bedensel olarak bol aktiviteli olması da dikkat dağınıklığı yaşamadan eğitimi tamamlamamızı sağladı.Eğitmenimiz bireysel olarak herkesle ilgilendi.Konu hakkında bilgi sahibi ve enerjikti. Çok teşekkür ederim.

SEDA ÖDEN SÜRÜCÜ KLİNİK ARAŞTIRMALAR SORUMLUSU - NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Değişim için yaratıcı düşünme çok keyifli, çok başarılı bir eğitimdi. Cebime bir şeyler koyarak ayrılıyorum. Bunu hissetmek müthişti.Eğitimenimiz çok başarılı, enerjisi çok yüksekti. Bu durum bizleri de motive etti. Bana çok şey kattığını düşünüyorum.

ESRA KOÇ TEKNİKER - NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Motivasyon eğitimi mükemmeldi ve günüme çok güzel bilgiler kattı. Neyi daha fazla yapmalıyım, neyi yapmamalıyım bunu gördüm. Farkındalığımı arttırdı. Eğitmenimiz mükemmeldi. Harika bir mentor ve motivasyon kaynağıydı. Çok teşekkürler.

DİDEM ANTLI MÜHENDİSLİK KOORDİNATÖRÜ - FOUR SEASONS
iconmonstr-quote-1
Motivasyon gelişimi eğitimi son derece yararlı, eğlenceli ve farkındalığımız artıran bir eğitim oldu. Eğitmenimiz sayılı eğitmenlerden biri. Bize yetkinliğini ve deneyimini çok hissettirdi. Akıcı ve eğlenceli bir tarzı var.

ERSİN UÇAR KAT HİZMETLERİ MÜDÜRÜ - FOUR SEASONS
iconmonstr-quote-1
Motivayon gelişimi eğitimi içerik olarak oldukça eğlenceli ve farkında olmadan farkındalık kazandıran bir eğitim. Eğitmenimiz oldkça bilgili ve konusuna hakim.

MERAL AKDAĞ İLETİŞİM ASİSTANI - FOUR SEANSONS
iconmonstr-quote-1
Bilişsel , duygusal empati eğitimi çok öğretici ve etkisi yüksekti. Akışta olduk. İçerik, materyal ve videolar iyi seçilmişti.Eğitmenimiz çok samimi, sempatik, öğretici ve iyi bir dinleyici. Çok teşekkür ederiz.

YASEMİN GÜMÜŞ RUHSATLANDIRMA UZMANI - NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Bilişsel ve duygusal empati eğitimi farkındalık oluşturan çok öenmli çıkarımlarla ayrılmamıza fırsat verdi. Eğitimenimiz merak ve ilgi uyandırmak konusunda çok etkiliydi. Kendimizi sorgulamak, bu konuda geliştirmek için oluşan motivasyonda etkisi büyük oldu.

NESRİN ZÜMBÜL QNB FİNANSBANK
iconmonstr-quote-1
Bilişsel ve duygusal empati eğitimi sonrasında daha iyi ve dikatli bir etkin dinleyici olacağımı düşünüyorum. Eğitimenimiz konusuna çok hakim, etkileyici ve keyifli bir sunum yaptı.

ZAFER GÜNÜRÜN QNB FİNANSBANK - Şube Müdürü
iconmonstr-quote-1
İçimizde,derinliklerimizde kaybolduğumuz duyguyu açığa çıkarmamızda duygusal zeka liderlik eğtimi ile çok yardımcı oldunuz. Hedeflerime ilerlememde yapmam gereken neler varsa ilk adımı atmamda çok büyük bir yön belirleyici oldunuz. Her zaman takipçiniz olacağım.

ÖZKAN CEBECİ KAPTAN - BIG CHEFS
iconmonstr-quote-1
Duygusal zeka liderlik eğitiminden önce kendi içimde en çok sorduğum soruların cevaplarını bulmak için bana adımlar attırdınız ve kapılar araladınız. Eğitim sayesinde farkındalığım çok arttı. Size kendi adıma çok teşekkür ederim.

TANER BARDAKÇI KAPTAN - BIG CHEFS
iconmonstr-quote-1
Değişim için yaratıcı düşünme eğitimi oldukça keyifliydi. Materyal ve oyunlar eğitimin içinde kalmamıza büyük katkı sağladı. Grup çalışmalarına yönelmek de iş hayatımıza eminim katkı sağlayacaktır. Eğitimenimize güler yüzü, deneyimleri ve yaratıcı eğitim sürecini hazırladığı için teşekkür ederiz.

G.GURUR ATEŞ KURUMSAL KALİTE UZMANI - NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Uzun zamandır karşımdaki ile göz teması kurmadan iletişim kuruyormuşum. Eğitimdeki uygulamalarda bütün kargaşaları ubutup iyi iletişim kurma konusunda kendime güzel şeyler kattığımı düşünüyorum. Eğitmenimiz oyunlarla, anlatımlar ve videolarla çok güzel bir eğitim verdi. Çok teşekkürler.

IŞILCAN ÖNEN RUHSATLANDIRMA UZMANI - NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Karşındakini anlama ve kendini karşıya anlatma konusunda verdiği bilgiler ile mikro ifadeler – beden dili eğitimi son derece iyi bir eğitimdi. Eğitmenimiz konusuna hakim ve örnekleri çok etkili idi.

EMRE KILIÇ RUHSATLANDIRMA UZMANI -NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Mikro ifadelerin ne kadar etkili olabileceği ve etkin iletşim için dinlemenin öncemi çok etkin bir şekilde anlatılıp ifade edildi. Çok faydalı oldu. Eğitmenimizin anlatımı, aktardığı teknikler ve iletişimi çok kuvvetliydi.

BURCU DAYI RUHSATLANDIRMA UZMANI - NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Bugüne kadar aldığım eğitimler arasında motivasyon gelişimi en iyilerinden bir idi. Bende yaratıığı farkındalık mükemmeldi. Son derece dolu, detaylı ve amacı olan bir eğitimdi. Eğitmenimiz pozitif ve enerjisi yüksek idi. Dinamik ve akıcı tavrı ile bizi eğitime resmen bağladı.

MURAT KALEŞ RESTAURANT&BAR MÜDÜRÜ - FOUR SEANSONS
iconmonstr-quote-1
Motivasyon gelişimi eğitimi son derece yararlı, eğlenceli ve farkındalığımız artıran bir eğitim oldu. Eğitmenimiz sayılı eğitmenlerden biri. Bize yetkinliğini ve deneyimini çok hissettirdi. Akıcı ve eğlenceli bir tarzı var.

ERSİN UÇAR KAT HİZMETLERİ MÜDÜRÜ - FOUR SEASONS
iconmonstr-quote-1
Bugüne kadar aldığım eğitimler arasında motivasyon gelişimi en iyilerinden bir idi. Bende yaratıığı farkındalık mükemmeldi. Son derece dolu, detaylı ve amacı olan bir eğitimdi. Eğitmenimiz pozitif ve enerjisi yüksek idi. Dinamik ve akıcı tavrı ile bizi eğitime resmen bağladı.

MURAT KALEŞ RESTAURANT&BAR MÜDÜRÜ - FOUR SEANSONS
iconmonstr-quote-1
Günlük hayatta bir çok kez yaptığımız ama farkında olmadığımız bir çok şeyi hatırlamamıza motivasyon gelişimi eğitimi yol açtı. Motivasyonun özellikle iç motivasyonun ne kadar önemli olduğu daha iyi bir şekilde öğretilemezdi. Uyum,güven ve motvasyonla üstesinden gelinmeyecek bir şey olmadığını anladım. Eğitmenimiz harikaydı. Bu kadar etkili eğitim yöntemlerine başvurması çok güzeldi.Bilgisini çok iyi aktarabildi.

AYHAN DANİŞ MİSAFİR HİZMETLERİ MÜDÜRÜ - FOUR SEASONS
iconmonstr-quote-1
Takım çalışması zor görünen yeniliklerin gerçekleştirilbilirliği tamamen benim ne kadar inandığıma ve bu durumu ne kadar kabul ettiğime bağlı olduğunu somut ve soyut olarak farkına vardığım bir eğitim oldu. Eğitmenimiz motive ediciliği, inancı ve enerjisi ile bizleri yolda tuttu. Çok teşekkür ederim.

SİBEL VURAN FOUR SEASONS -Ön Büro Amiri
iconmonstr-quote-1
Takım çalışması harika, pozitif enerji ve farkındalık yaratan, şahane, interaktif bir eğitim oldu. Eğitimenimiz müthiş pozitif enerji veren birisi.

ALEV ORTAÇ FOUR SEASONS - Yönetici Asistanı
iconmonstr-quote-1
Gün içerisinde farkında olmadan yaptığımız bir çok davranışı ve sonuçlarını, farkında olup yapmak istediğimiz değişimleri çok net görebildik. En önemlisi değişime liderlik etmek eğitimi ile nasıl fark edip uygulamaya geçeceğimizin metodunu öğrendik. Eğitmenimiz sayesinde çok renkli, zevkli ve öğretici şekilde eğitimi tamamladık.

MURAT ÇAKACAK KOORDİNATÖR - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Değişimin hayatımızın her alanında önemli olduğunu, cesur olarak yaptığımız hataları değiştirebileceğimizi, bir sorun karşısında 3 çözüm yolu düşünmemiz gerektiğini değişime liderlik etmek eğitimi sayesinde öğrendim. Eğitmenimiz eğlenceli ve etkili bir şekilde bilgileri aktardı.

AYŞE GÖK SUPERVİZÖR - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Değişime liderlik etmek eğitimi içerik olarak zengin bir o kadar da özdü. Odaklanmamız kolay oldu. Kendi ihtiyaçlarımızı ve eksikliklerimizi görebilmek ve değişim inancı için faydalı oldu. Eğitmenimize eğitim boyunca odağımızı dağıtmadan, eğlendirerek öğrettiği ve keyifli bir eğitim günü geçirmemizi sağladığı için teşekkür ederim.

EMRAH AKKAYA KOORDİNATÖR - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Etkin iletişim eğitimi ile iletişim kurmakta zorlandığım noktaları fark etmemi sağladı. Sağlıklı iletişimin önce kendini tanımaktan sonra karşındakini anlamayı, dinlemeyi bilmekten geçtiğini daha iyi anladım. Eğitmenimiz pozitif, eğlenceli ve samimiydi.

BURCU HABİL DATA PERSONELİ - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Etkin iletişim eğitimi bakış açımızı değiştirdi. Eğitmenimiz hiç birimizi ayırt etmeden hepimizle ilgilendi, bizi dinledi. Günlük hayatta yapmış olduğumuz içinde bulunduğumuz bütün durumlar karşısında nasıl davranmamız gerektiği konusunda fikirler edindik.

SERPİL BULUT AKSİYON ELEMANI - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Hayatın içinde iletişim kurmanın ne kadar önemli olduğunu empati kurmanın, farklı fikirlere açık olmanın hayata bakış açımızı değiştirebileceğini etkin iletişim eğitimi sayesinde düşünmeye başladım. Öncelikle kendimizi tanıyarak sonra iletişime geçmemiz gerektiğini öğrendik. Eğitimenimiz anlayışlı ve çok pozitifti. Çok teşekkür ederim.

DİLEK YAŞAR SAHA ELEMANI - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Etkin iletişim eğitimi ile farkında olduğumuz ve yapmadığımız şeyleri daha iyi anladık. Bu eğitimin bana çok katkısı oldu. Eğitmenimiz çok pozitifti ve etkili bir sunum yaptı.

GÜLCAN BAYRAM GÜZELLİK UZMANI - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Etkin iletişim eğitimi ile insanın kendine güvenmesi ve kendini tanıması gerektiğini ve aşamayacağı bir şeyin olmadığını anladım. Eğitmenimiz sabırlı ve güleryüzlüydü. Bizleri çok iyi anladı.

ÖZLEM KARADUMAN AKSİYON ELEMANI - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Çatışmadan etkin iletişime eğitimi ile dinlemenin, empati kurmanın, motivasyonun ve bireyler açısından fikir birliğiinin ne kadar önemli olduğunu anladım. Eğitmenimiz donanım açısından kusursuz, pozitif ve enerjik, güncel bilgilerle ve yaşanan deneyimlerle örneklemeleri harikulade idi.

DOĞUHAN BALSEVEN TOPTAN SATIŞ DEPARTMANI MÜŞTERİ YÖNETİCİSİ - MİGROS
iconmonstr-quote-1
Çatışmdan etkin iletişime eğitimi aslında iletişimin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu ve bu sayede karar almamızda nasıl etkin bir yöntem olduğunu anlamamızı sağladı. Empatinin aslında hayatımızda bir anahtar olduğunu gösterdi. İletişim hayattır diye düşünüyorum.Eğitmenimize güler yüzlü ,samimi anlatımı ve verdiği bilgiler için teşekkür ederim. İletişimin hayatımıza kattıklarını görmemizi sağladığınız için ayrıca teşekkür ederim.

OKAN YILDIRIM DEPO SORUMLUSU - MİGROS
iconmonstr-quote-1
Etkili iletişim kurabilmemiz için belki de göz ardı ettiğimiz konulara değindiğimiz çok faydalı bir eğitim oldu. Başarılı olabilmek için empatinin ne kadar önemli olduğunu tekrar çatışmadan etkin iletişime eğitimi ile anlamış olduk. Eğitmenimiz anlatımı ve ekibi motive ederek eğitimi hep birlikte tamamlamamızı sağladı.

MURAT SERKAN SAYIN PAZARLAMA ÜRÜN GRUBU MÜDÜRÜ - MİGROS
iconmonstr-quote-1
Çatışmadan etkin iletişime eğitimi iletişim konusunda eksiklerimizi ve unuttuklarımızı tekrar hatırlamamızı, hayata geçirebilmemizi sağladı. Eğitmenimizin samimi anlatımı ve konuya olan hakimiyeti öğrenmemizde çok katkı sağladı.

KEREM KARAGÖZOĞLU UZMAN - MİGROS
iconmonstr-quote-1
Etkin iletişim eğitimi çok faydalı oldu. Çok net bir şekilde kendimi tanımama yardımcı oldu. Eğitmenimize katkıları için çok teşekkür ederim.

ALİ UĞURLU BÖLGE SORUMLUSU - ENGİN SATIŞ
iconmonstr-quote-1
Takımda güven ve iş birliği eğitimi ile hayatımızı yönlendirebileceğimiz yeni yeni bilgiler öğrendik. Kendimize nasıl davranılmasını istiyorsak başkalarına da aynı şekilde davranmamız gerektiğini anladık. Eğitmenimiz konuya hakimiyeti, sunumu ve günlük yaşamdan verdiği örneklerle çok akıcı ve sürükleyici bir eğitim sundu.

MAKBULE YAPANMIŞ MAĞAZA MÜDÜRÜ - MİGROS
iconmonstr-quote-1
Takım çalışmasında güvenin yerine baktığımız eğitimde ilişkilerde ve iş yaşamında karşılıklı güven duygusunu geliştirdiğimizde işlerin nasıl kolaylaştırdığını anladık.Eğitmenimiz konuya hakimdi. Bizlerin de eğitime katılımımızı teşvik edilmesi öğrenmemizi kolaylaştırdı.

EMRE D. KAŞIKÇIOĞLU MAĞAZA MÜDÜRÜ - MİGROS
iconmonstr-quote-1
Takımda güven ve iş birliği eğitimi ile değişimin ne kadar kolay olabileceğini fark ettim. Aktif ve eğlenceli idi. İnsanların bize duyduğu bizim onlara duyduğumuz güveni skorlarla belirlemek de öğretici idi. Eğitmenimiz konusuna hakim, dinç ve dinamik bir eğitmendi. Katkıları için teşekkür ederim.

EMRE GÖKSU 5M TORIUM MAĞAZA MÜDÜRÜ - MİGROS
iconmonstr-quote-1
İş birliği grup çalışmasının başarısı için olmazsa olmaz. İş birliğini geliştirirken duygularımızı nasıl yönlendireceğimizde çok önemli. Duygularımızı yöneterek ve yönlendirerek iş birliği yapmak konusundaki bu eğitimin bize katkısı büyük olacak.

CEVDET AKDOĞAN RUHSATLANDIRMA MÜDÜRÜ - MSD HAYVAN SAĞLIĞI
iconmonstr-quote-1
Değişim için yaratıcı düşünme yapıcı ve öğretici bir eğitimdi. Durumlara daha pozitif yaklaşmanın benim için daha faydalı olacağını kavradım ve uygulamaya çalışacağım. Değişim hayatı anlamak, anlamladırmak, kendimizi geliştirmek için sıçrama taşıdır. Eğitmenimiz donanımlı, enerjik ve pozitifti. Paylaştığı bilgiler bende değişime ve pozitif olmaya dair farkındalık yarattı.

MERVE BAĞCI KALİTE GÜVENCE SORUMLUSU - NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Değişim için yaratıcı düşünme eğitimi farkındalık kazanması konusunda gerçekten yararlıydı. Eğitmenimiz konuya çok hakimdi. Güler yüzlü ve anlatım dili son derece anlaşılırdı.

OLCAY ERZURUM KALİTE KONTROL UZMANI - NOBEL İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Grup çalışması şeklindeki aktiviteler benzer konulardaki düşüncelerimizin ve endişelerimizin ortak olduğunu anlamamızı sağladı. Güven inşa etme eğitimi farkındalığımı arttırdı. Eğitmenimiz interaktif eğitim yöntemi, ses tonu kullanımı, güven telkin eden yapısı ile eğitimden daha fazla faydalanmamıza destek oldu.

MURAT ÖZKAN BÖLÜM MÜDÜRÜ - DENİZBANK
iconmonstr-quote-1
Güven eğitiminin içeriği son derece sade idi. Düşündürülmesi gereken duygu ve düşünceler net aktarıldı. Benim de ifade etmem desteklendi.Hayatımızın her zaman içinde olan ifadeleri ve duyguları dillendirdik. Eğitmenimiz son derece yalın ve netti. Çalışma için teşekkür ederiz.

SİBEL GÖKÇE KÜÇÜKÖMER ŞUBE MÜDÜRÜ - DENİZBANK
iconmonstr-quote-1
Güven eğitimi kendimde farkındalık yaratmam adına yeni pencereler açtığı için çok teşekkür ederim. Samimi ve akıcı yaklaşımı ile keyifli bir eğitim geçirmemizi sağladığı için eğitmenimize de teşekkür ederim.

MURAT SADİÇ ŞUBE MÜDÜRÜ - DENİZBANK
iconmonstr-quote-1
Güven eğitimi ile günlük hayatta bildiğimiz ancak kaçırdığımız çok basit ama mucizevi bir anahtar aldım. Açıklık, tutarlılık, önemsemek. Etkin bir eğitim oldu. Eğitmenimiz ilgiyi sürekli konuda tuttu ve eller tutulur net sonuç almamızı sağladı. Konusuna hakim ve güvenilirdi.

BURCU ÇAKIRER ŞUBE MÜDÜRÜ - DENİZBANK
iconmonstr-quote-1
Güven eğitimi ile verilen örnekler ve kişilerin düşünceleri ile kavramların önemini ve bunu hayatımın neresine koyacağımı öğrendim. Eğitmenimiz pozitif yaklaşımı, sınıfı konudan koparmayacak şekilde bir eğitim gerçekleştirdi. Teşekkür ederiz.

ELİF BÖYÜK KOBİ BANKACILIĞI YÖNETMEN -DENİZBANK
iconmonstr-quote-1
Kaygı yönetimi eğitimde kaygıyı oluşturan durumların bilimsel temellerinin ve bunun hayatın bir parçası olduğunun ehil ellerde hatırlatılması çok kıymetliydi. Eğitmenimize yönlendirici, açıklayıcı, bilimsel temelli yaklaşımlarla aktardığı için çok teşekkür ederiz.

DUYGU YÜCE ÖZEL BANKACILIK YÖNETMEN - DENİZBANK
iconmonstr-quote-1
Eğitimde sunulan kaygı formülü benim için çok anlamlı oldu. Hayatımın her alanında bu formül üzerinde durarak kaygıyı nasıl güce çevirebilirim benim için önemli olacak. Eğitmenimiz konuya hakimdi ve dinamik kalmamızı sağladı.

YASEMİN ÖZTÜRK DENİZBANK - Şube Müdürü
iconmonstr-quote-1
Kaygı kavramını uygulamalarla gerçekten çok iyi anlatan aslında kaygının normal olduğunu hatta üretkenliğe kadar götürebileceğini gösteren interaktif bir eğitim oldu. Eğitmenimiz uygulamaları ve açıklamaları ile farklı bir bakış açısı oluşturmamızı sağladı.

MERVE AYDOĞANLI BERKMAN ÖZEL FONLAR VE PORTFÖY YÖNETİMİ -DENİZBANK
iconmonstr-quote-1
Güven eğitiminin içeriği çok kaliteli ve yüksekti. Özellikle bazı uygulamalarda eğlenerek öğrendik. Eğitmenimiz oldukça öğreticiydi. Teori ve uygulamayı harmanlayarak aktarıyor. Katkıları için kendisine teşekkür ederim.

CEMİLE ÇELİK Mağaza Müdür Yardımcısı - MİGROS
iconmonstr-quote-1
Güven ve İşbirliği eğitiminde aktif olabildiğimiz ve aldığımız bilgilerle farklı bakış açısı oluşturarak güvenebildiğimiz verimli bir eğitimdi. Erdem Hocamız pozitif ve sıcak çok enerjik, bilgileri bizlere etkili şekilde aktaran bir eğitmen. Tekrar kendisiyle başka eğitimlerde bir arada olmak isterim. Teşekkürler

BÜŞRA GÜL Mağaza Müdür Yardımcısı - MİGROS
iconmonstr-quote-1
Kaygı, belirsizlik karşısında içimizdeki kimyasalları harekete geçiriyor. Bunun farkında ve olağan olduğu bilinci ile gücümüzü harekete geçirmenin elimizde olduğunu anladım. Kaygıyı yaratıcılığa doğru götürebilmek için kendi gücümü hatırladım.

A. ITIR SAKKAF DENİZBANK - Hukuk Departmanı Müdürü
iconmonstr-quote-1
Duygusal zeka liderlik eğitimindeki İçerik ve aktiviteler son derece akılda kalıcı ve hemen hayata uyarlanabilir şekilde tasarlanmıştı. Eğitmenimiz gerek ses tonu, bilgisi vee katılımcılarla kurduğu empati oldukça güçlüydü. Teoriyi hayata geçirebileceğimizi bize gösterdi.

ECE GÖKDEMİRTAŞ İŞ GELİŞTİRME DİREKTÖRÜ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Kendini ve iletişimde olduğun kişileri iyi tanımak ve ona göre hareket etmek için güzel bir kavram ve yöntem öğrendik.

Yüksel Vural CFO - Nitto Bento
iconmonstr-quote-1
Duygusal zeka eğitiminin bana çok şey kattığını düşünüyorum.

Timur Urhan Medikal Müdür - MSD
iconmonstr-quote-1
İlk başta göze görünmeyen, bu yüzden de içselleştirmenin çok zor olduğu önemli insani becerilere odaklanan bu eğitimden çok memnun kaldım. Eğitim harekete geçiriciydi, hem yeni sorular sormamızı hem de bolca cevap bulmamızı sağladı.

Cristina Diadonu P&G
iconmonstr-quote-1
Kendim ve diğerlerinin davranış sebeplerini idrak ettiğim bir eğitimdi. Davranışsal gelişimim açısından faydalı oldu. Bize ayna tuttuğunuz için teşekkür ederiz.

Doğanay Çilek Human Resources Business Partner - Vestel
iconmonstr-quote-1
Bu eğitim; kendime ve çevremdeki insanlara bakış açımı yeniden şekillendirmem için bana bir referans çizgisi oluşturdu. Geliştirmek istediğim yönlerime katkı sağlayacağına inanıyorum.

Buket Kılıç Kariyer Gelişim Uzmanı - Vestel
iconmonstr-quote-1
Çok keyifli, çok öğreticiydi. İnsanların beyin tarzlarını ve düşünce tarzlarını tahmin edip netleştirme yetkisi kazandırdı diye düşünüyorum. Empati yaparken ve etkili iletişim kurmada muhakkak kullanılacak bilgiler içeriyor eğitim.

Efsun Dedeoğlu Yön.Sis. Müdürü - Prosim Kimya
iconmonstr-quote-1
Erdem Ercan sürekleyici, takip etmesi keyifli, ilgiyi her zaman canlı tutan örneklerle Duygusal Zeka Liderlik programının akılda kalmasını sağladı. Teşekkür ederiz.

Özlem Çınar Prosim Kimya Genel Müdür Yardımcısı
iconmonstr-quote-1
Dışsal motivasyon daha kısa sürede etkili olduğundan hayatta mutlu ve başarılı olabilmek için içsel motivasyonun devamlılığını sağlamanın önemini anladım. Eğitmenimiz etkili, güleryüzlüydü. Akıcı konuşması ve bizleri teşvik eden yaklaşımı için kendisine teşekkür ederiz.

GÜLSÜM ATASOY RUHSATLANDIRMA MÜDÜRÜ -MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Motivasyon gelişimi eğitimi interaktif ve kendi kişiliğimizin röntegenini çekmemizi sağlayan bir eğitimdi. Çözümün kendimizde olduğunu anladık. Eğitimenimize teşekkür ederiz.

VOLKAN UZUNTAŞ ÜRETİM MÜDÜRÜ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Motivasyon eğtimi kendini daha iyi tanıma, ona göre doğru yerde olma, iç motivasyon – dış motivasyon üzerine düşünmek için çok iyi bit fırsattı. Eğitimenimize destekleri için çok teşekkür ederiz.

BEGÜM İNCEGÜL ONKOLOJİ, İŞ BİRİM DİREKTÖRÜ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Motivasyon eğitimi ile içsel motivasyonumu arttırmam gerektiğini hissettim. Dışsal motivasyondan biraz daha uzaklaşmam gerekiyor. Yaptığımız şeyden keyif almak ve mutlu olmanın en önemlisi olduğunu anladım. Eğitmenimiz konuya hakim güncel ve hayattan verdiği örnekler ile özgüven açısından kendimize yeni şeyler katmamızı sağladı.

MEHMET GEMİCİ TİCARİ OPERSYONLAR MÜDÜRÜ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Benim açımdan son derece başarılı ve keyifli bir eğitim oldu. Erdem hocamız konusunda uzman ve ilgiyi yüksek tutarken aktarmak istediklerini başarılı bir şekilde veren bir eğitmen. Özellikle geri bildirim alma ve verme yöntemleri için yaptığımız uygulama çok akılda kalıcı oldu. Eğitim bize motivasyon ve enerji sağladı.

ASLIHAN ÇAĞLAR KIDEMLİ ÜRÜN UZMANI - NOVARTIS
iconmonstr-quote-1
Takım geliştirme eğitimi çok iyiydi. Takımdaki kişilerin karakterlerini ve kişilerin farklılıklarını anlamamıza yardımcı oldu. Ayrıca farklı kişilerle birlikte çalışmanın faydalarınıda görme imkanı bulduk. Çok aydınlatıcıydı. Erdem hocam çok sakin ve dingin anda kalarak bizlerle dans eder gibiydi. Tüm ekiple güzel bağlantı kurdu. Çok teşekkürler.

ONUR GÖKALP İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ - IKEA
iconmonstr-quote-1
Full of aha moments. Groundbreaking research, techniques and tools to improve everyday life. It reminded me of all the importance of feelings, noble goals and how to navigate the emotional world. Trainer was vey passionate and knowledgable. “Walking the talk” when it comes to practising the theory.

NIKOLAY AVRAMOV P&G - Pazar Stratejisi ve İş Planlama Kıdemli Müdürü
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zeka liderlik programı öncesindeki görüşme, materyalleri, anlatımı ve uygulamalarla kazandırdıkları liderliğimdeki gelişim alanlarına çok katkıda bulundu. Sonraki süreçte seçtiğim gelişim alanları hakkında nasıl yol planı hazırlayacağımı ve gelişimim için pratik araçları da öğrendim. Erdem Hocamızın bilgisi, samimiyeti, tecrübesi ve desteği harikaydı.

ARZU KÖYLÜ FİNANS VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ - WIDEX
iconmonstr-quote-1
Kaygı yönetim eğitimi ile daha pozitife yönelmeyi, bu kaygının nasıl motive edeceğini görmemi sağladı. Kaygının normal bir his olduğunu, insan olmanın gereği olduğunu ve benzer hisleri diğer kişilerin de hissetmemi sağladı. Eğitimenimize süreçteki katkısı için çok teşekkür ederim.

ELİF TEOMAN RUHSATLANDIRMA MÜDÜRÜ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Kaygı yönetimi eğitimi hem içerik hem de ele alınma yönteminin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimize katkısı için çok teşekkür ederim.

RÜYA KOŞKUN KURUMSAL İLETİŞİM LİDERİ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Duygusal zeka ile kaygı yönetimi eğitimi müthişti. Kaygı konusunun ele alınış biçimi ile grupta güzel bir farkındalık yarattı. Herkesi kucaklayan yaklaşımı için eğitmenimize teşekkür ederiz.

AYTEN KURBAN MEDİKAL DİREKTÖR - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Yenilikçi bakış açısını örneklerle deneyimlemek adına yaratıcı düşünme ve yenilikçi olma eğitimi çok kıymetliydi. Süre ve materyaller gayet yeterliydi. Kısa sürede faydalı bir çok yetenek geliştirmemize olanak sağladı. Eğitmenimiz gayet ilgili ve deneyimliydi. Hepimize dokunan örneklerle eğitimi zenginleştirdiği için çok teşekkür ederiz.

YASEMİN ESEN GERUP MEDİKAL MÜDÜR - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Yaratıcı düşünme ve yenilikçi olma eğitiminin içeriği çok etkiliydi. Takım egzersizi farklı bakışa açılarının önemini anlamamıza katkı sağladı. Eğitmenimiz konusuna hakimiyeti ve gruba yaklaşımı, eğitimin verimli olmasına katkı sağladı.

HATİCE AKYEL GÖRÜR KLİNİK ARAŞTIRMALAR MÜDÜRÜ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Yaratıcı düşünme ve yenilikçi olma eğitimi ile altını bir kez daha çizdiğim konu, değişimde ortak hedef yaratmanın gerekliliği ve başarıya ulaştıran en önemli faktörlerden biri olması oldu. Eğitmenimize grupla iletişimi yüksek tuttuğu, aktif dinleyebildiği ve iletişim bariyerini kaldırmaya yönelik bir davranış sergilediği için çok teşekkür ederiz.

FİLİZ NASİRİ IŞIK EVCİL HAYVANLAR İÇ BİRİM MÜDÜRÜ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
Yaratıcı düşünme eğitimi gerçek hayatta bir çok kez atladığımız veya önem vermediğimiz noktaların aslında yeri geldiğinde çok kıymetli olduğunu gösterdi. Bu eğitim özellikle bizlere küçük detaylarla, küçük değişimlerle çok daha hızlı yol alabileceğimizi gösterdi. Eğitmenimiz örnek çalışmalar ve grup egzersizleri ile hem eğitimin kalitesini hem de katılımcıların keyif almasını sağladı. Teşekkürler.

TAHİR UZPAK AŞI TAKIMI SATIŞ TAKIM LİDERİ - MSD İLAÇ
iconmonstr-quote-1
The training enabled me to realize my feelings to not to guide my actions. It was one exceptional training. The trainer was very positive and helpful or us to understand how to navigate our emotions.

VILIAN ZHENDV P&G - Kıdemli Yönetici
iconmonstr-quote-1
Kaygı yönetimi eğitiminde kaygılarımızın yönetilebileceğini öğrendik. İçerik olarak dolu dolu, sunum ve anlatım etkileyici idi. Eğitmenler yetkin ve konuya hakimdiler. Bütünleyici ve dikkat toplayıcıydılar.

ZEYNEP ÖZÇELİK EĞİTİM YÖNETİM SORUMLUSU - BUIKAD
iconmonstr-quote-1
Motivasyon gelişimi eğitimi eğlenceli olması yanında bizlerde farkındalık da yarattı. Eğitmenlerimize süreçteki katkıları için teşekkür ederiz.

ELİF AYGÜL KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİ - BORÇELİK
iconmonstr-quote-1
Etkin iletişim eğitimi ile çevremdeki insanları ve bu insanlara karşı verdiğim reaksiyonları neden verdiğimi daha net anladım. İnsan ilişkilerim ve grup içindeki çalışmalarım daha olumlu olacak. Eğitmenimiz konusuna son derece hakimdi. Bilgileri bize net ve anlaşılır bir şekilde iletmesi ile çok yararlı bir süreç yaşadık.

DR. DENİZ FINDIK BALCI Yeditepe Üniversitesi - DİŞ HEKİMİ
iconmonstr-quote-1
Etkin iletişim eğitimi ile kendimi tanıma şansı buldum.Bu eğitim sayesinde takımıma kendimi çok daha yakın hissediyorum. Geçmişte neyi yanlış yaptığımı ve gelecekte neyi iyi yapmam gerektiğini anladım. Eğitmenimize benim bile görmediğim ya da görmekten kaçındığım şeyleri fark etmemi sağladığı için çok teşekkür ederim.

MELİKE AYTEKİN Vera Klinik - DİŞ HEKİMİ
iconmonstr-quote-1
The training had great exercise and activity. It was well prepared. Also the EQ test results are very interesting for me to analize. Trainer was very warm and he gived insight about the topic and share the experience. He is a very goog facilitator.

HUONG NGUYEN IKEA - İş Analisti
iconmonstr-quote-1
The training was very engaging, interactive and very effective. It has created an opportunity to know each other better. The trainer was very energetic and highly influencing.

SHAGUFTA NAHİD IKEA - Güney Asya Geliştirme Merkezi Müdürü
iconmonstr-quote-1
Duygusal zeka temelli takım çalışması içerisinde detaylı analizler ve egzersizler çok dikkatimi çekti. Bu eğitim çok dolu dolu hazırlanmıştı. Eğitmenimiz tecrübeli, enerjij ve öğreticiydi.

SERTAN AKŞAHİN IKEA - İş Geliştirme Müdürü, Kategori Küme Lideri
iconmonstr-quote-1
Eğitimin içeriği, konu başlıkları, video ve oynanan oyunlar itibariyle çok verimliydi. Özellikle beklemediğim bir ortamda ve ekiple çok heyecanlı geçen, adeta bizi çocuklaştıran bir eğitimdi. Motivasyonun, başarı için olmazsa olmaz oluşunu anlamamız ve ekip olarak bu eğitimi almamız bence gerekliydi.

Ceren Gezer A.O Smith Türkiye - Kıdemli Proje Teklif Mühendisi
iconmonstr-quote-1
Duygusal zeka liderlik eğitiminde bir çok farklı yöntem kullanılması eğitim boyunca dikkati canlı tuttu. Eğitimin interaktif olması diğer katılımcılarında bakış açısını görmemizi sağladı. Eğitmenimizin çok enerjik ve iyi bir dinleyici olması katılımcıların içtenlikle takip etmesini, fikirlerini, düşüncelerini, sorularını paylaşmalarını sağladı.

EDA GÜRDEREOĞLU P&G - Kıdemli Hesap Yöneticisi