Öne Çıkanlar

Konu ve kullanılan ekipmanlar gün boyunca keyifle dinleme imkanı yarattı. Verilen eğitim sadece iş hayatı değil bütün yaşamımıza yön verecek katkılar sağladı. Hocamız konuya hakim ve verilen eğitimi katılımcılara aktarmakta çok başarılı idi.
Harun Akpınar Bölge Müdür Yardımcısı- Inoksan
Danışmanlık hizmetleri kapsamında şirket içi organizasyonlarımızdan personel verimliliğine, planlamalardan zaman yönetimine kadar pek çok konuda firma ile çalışıyoruz. Koçluk, eğitim ve danışmanlık süreçleinde  hazırlık, anlatım ve toplantı yönetimini çok profesyonel buluyorum. Çalışmaya başladığımızdan itibaren şirketimize ve çalışanlarımıza büyük katkı elde ettik..
Serkan Boynukalan Genel Müdür - A O Smith Su Teknolojileri
Beylik düşüncelerden uzak, insanı iç yolculuğa çıkaran ve bilgeliğe doğru adım atmaya teşvik eden çok güzel planlanmış, disiplinli bir gün geçirdik. Farkındalık her şey demek, bir kez daha anladım.
Şengül Terlemez Klinik, Teknik, Araştırma Koordinatörü - Cochlear
Farklı bir deneyimdi. İş hayatı içinde bunalmış ve üstüste binmiş düşüncelerimizi farklı alanlara taşıyan,  insana hayatını sorgulattıran bir eğitim. Hocamız konuya hâkim ve eğitimin her anında katılımcıları interaktif olarak eğitime dahil eden bir eğitmen.
Efe Önbıçak Türk Philips - Account Manager
Projelerimiz ve iş çabalarımız sırasında kendisinin tutku ve bağlılık ile pozitif ve karşılıklı destekleyici bir ilişki kurmaya çalıştığını gözlemledim. İşe dair ve insanlarla ilgili alışılmadık bir iş içgörüsü var. En önemlisi de insanlara yeni fırsatları farkedip değişim için umutlu olmalarında yardımcı oluyor. Onu donanımlı bir EQ uzmanı, koç, eğitmen ve lider olarak memnuniyetle tavsiye ederim.
Joshua Freedman CEO - Six Seconds
Bir eğitmen olarak çok net yönergeler verir ve her zaman katılımcıların öğrenme kapasitesini arttırmak için hem yapıcı şekilde meydan okur, hem de empatik şekilde destekleyici ve teşvik edici olmaya çabalar. Onu iyi bir lider, eğitmen ve koç olarak tavsiye etmekte en ufak bir tereddüt duymam.
John Leary Joyce Kurucu - Academy Of Executive Coaching
Hem eğlenip hem öğrenmeye, hem de farkındalık yaratmaya etkisi çok oldu. Konularında tecrübeli ve samimi kişilerden bu eğitimi almak fark yarattı. Sıradışı bir gün geçirdik.
Başak Köktürk İnsan Kaynakları Direktörü - Watsons
İçerik olarak çok yönlü, düşünmeye iten ve etkileşim sağlamaya olanak tanıyan bir eğitimdi. Sorunları tespit etmek ve çözümleri tartışmak bakımından çok fayda sağladı. Hocamız işini bilen, motive edici ve sahici yapısıyla eğitim içeriğine ve amacına çok uygun bir eğitmen.
Begüm Biger Ulkay Avukat - Demirkan Hukuk Bürosu
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi herkesin alması gereken bir eğitim. İçerik öğretici, videolar eğlenceli, aktiviteler yararlıydı. Ön koçluk çok faydalıydı. Eğitmenin yalın ve güven veren üslubu eğitimin güzel olmasını sağlayan anahtar.
Özden Yücel Pulat Türkiye/Kafkasya Lojistik Operasyonları Grup Müdürü - Procter& Gamble
Eğitim içerik olarak çok zengin ve kolayca hayata geçirilebilecek pratik yaklaşımlar içeriyor. Sıradan bir eğitim gibi kitapçıktan ilerlemektense çeşitli görseller ve videolar içeren sunum üzerinden ilerlemek güzel oldu. Eğitimi destekleyen aktiviteler de anlatılmak isteneni pratik bir şekilde iletiyor. Daha önce katıldığım şirket eğitimlerinden kendi hayatıma uyarlayabileceğim en uygun eğitim olduğunu düşünüyorum. Kişisel gelişimim ve farkındalığım açısından eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum.
Bertan Levi P&G | Market Planning Team Leader
İnsan bilebilir ancak aktaramayabilir. Hem konusuna hakim, hem güzel anlatan bir eğitmenden bu eğitimi almak fevkaladeydi
Serhat Hattatoğlu Aris | Promotion And Sales Supervisor
Ekip çalışmalarıyla birlikte konunun gerçek özüne değinerek farkındalık yaratan bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin çok güzel bir anlatım tekniğiyle vermek istediği mesajı doğru ilettiğini düşünüyorum.
İsa Yazıcı Etts Elektronik Yazılım Geliştirme Ekip Şefi
Gün içerisinde farkında olmadan yaptığımız bir çok davranışı ve sonuçlarını, farkında olup yapmak istediğimiz değişimleri çok net görebildik. En önemlisi değişime liderlik etmek eğitimi ile nasıl fark edip uygulamaya geçeceğimizin metodunu öğrendik. Eğitmenimiz sayesinde çok renkli, zevkli ve öğretici şekilde eğitimi tamamladık.
Murat Çakacak Koordinatör – Engin Satış
Etkili iletişim kurabilmemiz için belki de göz ardı ettiğimiz konulara değindiğimiz çok faydalı bir eğitim oldu. Başarılı olabilmek için empatinin ne kadar önemli olduğunu tekrar çatışmadan etkin iletişime eğitimi ile anlamış olduk. Eğitmenimiz anlatımı ve ekibi motive ederek eğitimi hep birlikte tamamlamamızı sağladı.
Murat Serkan Sayın Pazarlama Ürün Grubu Müdürü – Migros
Değişim için yaratıcı düşünme eğitimi farkındalık kazanması konusunda gerçekten yararlıydı. Eğitmenimiz konuya çok hakimdi. Güler yüzlü ve anlatım dili son derece anlaşılırdı.
Olcay Erzurum Kalite Kontrol Uzmanı - Nobel İlaç
Kendini ve iletişimde olduğun kişileri iyi tanımak ve ona göre hareket etmek için güzel bir kavram ve yöntem öğrendik.
Yüksel Vural Cfo – Nitto Bento
Grup çalışması şeklindeki aktiviteler benzer konulardaki düşüncelerimizin ve endişelerimizin ortak olduğunu anlamamızı sağladı. Güven inşa etme eğitimi farkındalığımı arttırdı. Eğitmenimiz interaktif eğitim yöntemi, ses tonu kullanımı, güven telkin eden yapısı ile eğitimden daha fazla faydalanmamıza destek oldu.
Murat Özkan Bölüm Müdürü - Denizbank
Duygusal zeka liderlik eğitimindeki İçerik ve aktiviteler son derece akılda kalıcı ve hemen hayata uyarlanabilir şekilde tasarlanmıştı. Eğitmenimiz gerek ses tonu, bilgisi vee katılımcılarla kurduğu empati oldukça güçlüydü. Teoriyi hayata geçirebileceğimizi bize gösterdi.
Ece Gökdemirtaş İş Geliştirme Direktörü – Msd İlaç

Tüm Söylenenler