iconmonstr-quote-1
Kendini tanımak ve ilişkilerden kazanımlar elde etmek adına çok faydalı bir eğitim.
Mahmut Yıldız Kıdemli Üretim Müdürü - Nitto Bento
iconmonstr-quote-1
Katılımcıya değer veren bir eğitimdi. İnteraktif olması nedeniyle faydası çok ve akılda kalıcı oldu. Hocamızın tarzı keyifli ve motive ediciydi.
Gül Rüya Ozar Müşteri Yöneticisi - Olmuksan
iconmonstr-quote-1
Beden dili ile ilgili bilmediğim ve yanlış bildiğim konularda aydınlanmamı sağladı. Mikro İfadeler konusunu netleştirdim. Çok faydalı oldu.
Esma Çelebi Organizasyonel Gelişim ve Eğitim Yöneticisi - Kamil Koç
iconmonstr-quote-1
Hocamın finalde yaptığı konuşma bana neler yapmam gerektiği konusunda ışık tuttu, çok mutlu oldum kendi adıma, emeğinize sağlık.
Sibel Gültekin Karagöz Firma Sahibi - Sibel Ulaş Taş. Ve Dış Tic.
iconmonstr-quote-1
Hayatta aslında çok fazla yaptığımız ifadelerin okunması için çok yararlı bir eğitim oldu. Eğitmenimizin interaktif ve gayet akıcı, açıklayıcı bir anlatımı var. Çok başarılı bir eğitmen.

Engin Erdem Kığılı
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi inanılmazdı. Günlük hayatımızda ve iş hayatımızda kullanılacak bir çok terim öğrendik. Çok keyifli ve öğretici bir eğitim oldu. Eğitmenimizin anlatımı, derse yön vermesi ve bizi devamlı eğitim içinde heyecanlı tutması çok başarılıydı.
Ufuk Çelik Executive Pastry Chef - D-Maris Bay Hotels
iconmonstr-quote-1
Çok keyifli, motive edici, kendimizin, kabiliyetlerimizin farkına vardığımız, birlikte büyüyebileceğimize inandığımız, zorluklardan yılmamamız gerektiğini yeniden hatırladığımız, hedefe kitlendiğimizde her şeyi yapabileceğimize inandığımız, kendimize süper enerji kattığımız çok güzel bir eğitimdi. Eğitmenimiz, bilinçli yönlendirmeleriyle bizi her an en yüksek konsantrasyonda tuttu, bize eğlenerek öğrenme fırsatı yarattı.
Özden Duman A.O. Smith Türkiye
iconmonstr-quote-1
Çok verimli bir eğitim olması yanında, kendimi eğitim esnasında çok huzurlu ve güvende hissettim. Duygusal Zekanın ne kadar dolu bir kavram olduğunu anladım. Bana hayatta çok daha yapıcı ve iyimser olmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı. Hocamız tüm içtenliği, performansı ve enerjisiyle eğitimi çok verimli kıldı.
Gözde Öneş Dış Ticaret - Nobel İlaç
iconmonstr-quote-1
İçsel yolculuğumuzun başlangıç noktasını keşfetmemizi sağladınız. Vermiş olduğunuz seminerleri severek takip ediyorum.
Dilek Olukoğlu İnsan Kaynakları Grup Müdürü - Koza Gayrimenkul
iconmonstr-quote-1
Duygu, düşünce ve davranışlarımıza ilişkin sebepleri anlayarak bunu günlük hayatımdaki ilişkilerimde olumlu ve sağlıklı nasıl kullanabileceğim konusunda fayda sağladı. Eğitmenimiz tüm eğitim boyunca dikkatimi canlı tuttu.
Burcu Serin Inoksan
iconmonstr-quote-1
Eğitim güzeldi, özellikle ekip çalışmasını, sabırlı olmayı ve pozitif düşünmeyi bize aşıladı. Eğitmenimiz gerçekten pozitif, sıcakkanlı ve sevecendi. Konuya hakim ve iletişimi harikaydı.
Bülent Gün Team Leader Er Management- HyundaiGayrimenkul
iconmonstr-quote-1
Fikir verici, düşündürücü, ileriye yönelik plan yapılması konusunda önemliydi. Konulara farklı açılardan bakılması önemli. Erdem Ercan örnekler vererek anlattı. Sıkılmadan, eğlenerek ve konuya hakimdi.

Hüsamettin Çetinkaya Team Leader Vehicle Preparation Center - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Eğitim ve eğitmenimizden oldukça memnun kaldım. Güven konusunda sorgulayıcı olmama sebep oldu ve buna ihityacım vardı. Gayet keyifli ve kalıcı bir eğitimdi.

Tuğba Özdemir şe Alım Asistanı - Emobil Bilişim
iconmonstr-quote-1
Etkili bir eğitimdi. Fiziksel olarak aktif olmamız eğitimin daha verimli ve etkileyici olmasını sağladı. Eğitmenimiz konuya hakimdi ve hiç bir fikri olmayanları dahi eğitimin içine çekti.

Zeynep Simge Güler Eğitim Uzmanı - Pierre Fabre
iconmonstr-quote-1
Eğitmenimizin konuyu aktarışını, kalabalık grubu kontrol etmesini, konunun içinde tutmasını, enerjisini, duygusunu aktarışını hissetmemizi sağlamasını takdir ediyorum.

Melda Yıldız İnsan Kaynakları Müdürü - A O Smith Su Teknolojileri
iconmonstr-quote-1
Birlikte hareket edebilme odaklı; başarı için iletişimde sadece ben değil, karşıdaki kişinin de var olduğunu hatırlatan bir eğitim. Örnekleri ve samimi yaklaşımı ile eğitimenimizi çok başarılı buldum.

M. Kemal Aksu Yazılım Yöneticisi- Konfides Bilgi Tek.
iconmonstr-quote-1
Eğitim faydalı ve oldukça aydınlatıcıydı. Takımı düşündürdü. Teşekkürler

Semih İşçimenler Şirket Sahibi - Prosim Kimya
iconmonstr-quote-1
Eğitmenimizi ekip arkadaşımız gibi benimsedik. Sevgi dolu pozitif bir insan. Bu süreçte hepimiz ondan çok faydalandık.

Cem Abdullahoğlu Proje Satış Müdürü - A O Smith Su Teknolojileri
iconmonstr-quote-1
2020’ye girmek üzere olduğumuz bu son 2019 günlerinde üzerimde büyük farkındalık yaratan bir eğitim oldu.Artık 2020 için daha umutlu ve bugün içinse daha dinamik ve mutluyum. Teşekkür ediyorum.
Nazlıcan Ocak İnsan Kaynakları Asistan
iconmonstr-quote-1
Hem eğlenip hem öğrenmeye, hem de farkındalık yaratmaya etkisi çok oldu. Konularında tecrübeli ve samimi kişilerden bu eğitimi almak fark yarattı. Sıradışı bir gün geçirdik
Başak Köktürk - İnsan Kaynakları Direktörü - Watsons
iconmonstr-quote-1
Yaşam ve çevremizdeki kişilerle ilgili farkındalığı arttırıcı, keyifli ve etkili bir eğitimdi. Eğitmenimiz algı dağılmadan, katılımı eşit sağlayacak dinamik bir aktarım gerçekleştirdi.
İzzet Giray Uyar İnsan Kaynakları Danışmanı - Disc Akademi
iconmonstr-quote-1
Bu eğitim ve bugün öğrendiğim bilgiler beklentimin oldukça üstündeydi. Anlatılan, işlenen konuların günümüzde oldukça önem kazanan başlıklar olması tüm grubu ve beni ilgiyle dinlemeye sürükledi. Kendime ve ekip arkadaşlarıma bakış açım değişti. Yaşanan olaylara farklı bir yaklaşımla eğileceğim
Öykü Özlük Human Resources Business Partner - Vestel
iconmonstr-quote-1
Çok fazla kazanımla tamamlanan bir gündü. Katılımcı arkadaşlarla harika bir uyum yakaladık, paylaşımlarımız çok yararlı oldu, kendimi çok mutlu hissediyorum. Öğrendiğim çalışmaları ve edindiğim farkındalıkları günlük hayatımda ve işimde keyifle kullanacağım
Bige Sibel Ayaz Entegre Servisler Lideri - IBM Türkiye
iconmonstr-quote-1
Kendi iç yolculuğum ile hayatı ve insanları tanıma yolculuğuma katkı sağladınız.
Meryem Topçu Marketing Coordinator - Cochlear
iconmonstr-quote-1
Farkındalık yaratan, kişiye kendisini sorgulatan, içeriği kapsamlı bir eğitim. Eğitimcimiz, katılı teşvik eden, enerjik ve deneyimli. Bir eğitim daha verse tekrar katılmak isteyeceğim bir eğitmen.
Özgür Bahar Üretim - Divan
iconmonstr-quote-1
Farkındalık yaratan, kişiye kendisini sorgulatan, içeriği kapsamlı bir eğitim. Eğitimcimiz, katılı teşvik eden, enerjik ve deneyimli. Bir eğitim daha verse tekrar katılmak isteyeceğim bir eğitmen.
Özgür Bahar Üretim - Divan
iconmonstr-quote-1
Herkes için olması gereken bir eğitim. Hayatımızın tüm alanlarında ihtiyaç duyduğumuz konular. Sonuç olarak ben eğitimden memnun ayrılıyorum ve başkalarının da bu tarz eğitimler alabilmesini temenni ediyorum. Eğitimicimiz, cana yakın ve konusuna hakimdi.
Ramazan Taşdemir Team Leader Maintenance- Hyundai
iconmonstr-quote-1
Bugünkü eğitim sayesinde kendime vakit ayıramadığımı ve kendimi dinlemediğimi fark ettim. Eksik noktalarımı görmemi sağladı. Artık kendimi hedefsiz bırakmayacağım.
Yasemin Aslanalp Okyanus Eğitim Kurumları Kurumsal Yayınları
iconmonstr-quote-1
Hislerin ve duyguların gücüne, kendimi nasıl daha iyi ifade edebileceğime dair pek çok şey öğrendim. Duygular büyük bir güce sahip ve bu eğitim önemli bir bakış açısı getirdi.
Aolina Postor P&G
iconmonstr-quote-1
Hem bilgi, hem de keyif aldım. Kendimi fark etmenin ve hayatın ritmini yakalamanın keyfini yaşadım. Eğitmenimiz, konusuna çok hakim ve farkındalık arttıran bir eğitmen. Düşündürürken eğlendiriyor, bilgiyi güzel aktarıyor.
Filiz Ecer İşe Alım ve Kariyer Danışmanı - Smartpeople İnsan Kaynakları
iconmonstr-quote-1
Kişisel ve profesyonel yaşam arasındaki dengeyi kurabilmek adına son derece faydalı bir eğitimdi.
Nadalina Nedeljnovic P&G
iconmonstr-quote-1
İçerik olarak zengin ve interaktif bir eğitim oldu.
Mürvet Özgöncü MSD
iconmonstr-quote-1
Eğitim çok faydalıydı. Bazı şeyleri zaten biliyormuşuz gibi hissetsek de yeni bir bakış açısıyla yaklaştık ve deneyim kazandık.
Marilina Matadu P&G
iconmonstr-quote-1
Eğitim bana her şeyin kendi içimde olduğunu, her şeyi başarabileceğimi tekrar gösterdi. Hocamız bizim çok iyi yönlendirdi ve birikimlerini bizimle paylaştı.
Furkan Baltaş Lojistik Operasyon Sorumlusu - Geodis Calberson Bosphorus
iconmonstr-quote-1
EQ Liderlik eğitimi 3 yıldır beklediğim hayatımın en önemli eğitimiydi. Her anı çok değerliydi. Beklememe değmiş. Çok daha fazla insana ulaşmasını diliyorum. Hocamızı tanıdığım ve var olduğunuzu bildiğim için kendimi çok ama çok şanslı hissediyorum.
Merve Aksoy Akademik İlişkiler Müdürü- Procter & Gamble
iconmonstr-quote-1
İnteraktif, eğlenceli, farklı bakış açısı kazandırmaya yönelik bir eğitimdi. Farkındalık yaratması anlamında olumlu etki sağladı. Hocanın pozitif ve güleryüzlü hali ve katılımı teşvik etmesi çok verimliydi.
Banu Şirin Field Conductor - TK İlaç
iconmonstr-quote-1
EQ Liderlik eğitiminin içeriği çok yoğun ve tamamı hayatımızda uygulayabileceğimiz ve fayda görebileceğimiz yetkinlikler. Ben çok keyif aldım. Hem özel hem de iş hayatımda kesinlikle uygulayacağım. İlk defa bir eğitimde materalleri daha detaylı incelemek, araştırmak ve okumak için heyacan duyuyorum. Eğitmenimizin enerjisi katılımcıları sürekli dinç tutuyor. Eğitim öncesi ön koçluk benim için çok faydalı ve ufuk açıcı oldu. Konu üzerine daha detaylı düşünmemi sağladı.
Müjde Alan Marketing Planlama Takım Lideri- Procter & Gamble
iconmonstr-quote-1
Konu ve örneklerin çok faydalı ve günlük hayatımızda da kullanabileceğimiz şekilde olması çok önemliydi.
Cevdet Külük Line Leader Paint - Hyundai
iconmonstr-quote-1
İnsan bilebilir ancak aktaramayabilir. Hem konusuna hakim, hem güzel anlatan bir eğitmenden bu eğitimi almak fevkaladeydi.
Serhat Hattatoğlu Promotion and Sales Supervisor- Aris
iconmonstr-quote-1
İçerik olarak çok yönlü, düşünmeye iten ve etkileşim sağlamaya olanak tanıyan bir eğitimdi. Sorunları tespit etmek ve çözümleri tartışmak bakımından çok fayda sağladı. Hocamız işini bilen, motive edici ve sahici yapısıyla eğitim içeriğine ve amacına çok uygun bir eğitmen.
Begüm Biger Ulkay Avukat - Demirkan Hukuk Bürosu
iconmonstr-quote-1
İnteraktif bir eğitimdi. Bu katılımcıların eğitimin her bölümüne dahil olmasını ve eğitimden daha çok faydalanmasını sağladı. Hocamız eğitim ile verilmek istenen mesajı katılımcılara etkili bir şekilde aktardı. Konuya çok hakimdi. Mümkün olduğunca fazla katılımcıya söz hakkı verdi.
Orhan Öztoprak Türkiye Satış Müdürü- Prominent
iconmonstr-quote-1
Çok verimli bir eğitim olması yanında, kendimi eğitim esnasında çok huzurlu ve güvende hissettim. Duygusal Zekanın ne kadar dolu bir kavram olduğunu anladım. Bana hayatta çok daha yapıcı ve iyimser olmanın ne kadar önemli olduğunu hatırlattı. Hocamız tüm içtenliği, performansı ve enerjisiyle eğitimi çok verimli kıldı.
Gözde Öneş Dış Ticaret - Nobel İlaç
iconmonstr-quote-1
Eğitimin hem koçluğuma hem de kendi hayatıma eklemek istediğim farkındalıklara beni yaklaştırması paha biçilemezdi. Zihin, beden ve ruh uyumunu koçluk ve tango üzerinden okuma ve anlamlandırma imkanı bulduğum için kendimi çok şanslı ve bambaşka bir noktaya ulaşmış hissediyorum.
Dr. Hülya Haymana Kıdemli Müdür - TEB
iconmonstr-quote-1
Eğitim, kişisel yolculuğumuz ve ekibimiz için önemli bir iz bıraktı. Eğitmenimiz çok başarılıydı.
Zeynep Doyum Customer Service Manager - Cochlear
iconmonstr-quote-1
Dolu dolu, eğlenceli, hiç konudan kopmadan dinlenen, çok samimi bir eğitim.
Mine Yaman Quality Assurance Specialist - Aris
iconmonstr-quote-1
Bu kadar insanın senkronizasyonunu bozmadan iki gün boyunca ayakta tutmanın üstün bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Buradan birtakım hedef ve kazanımlarla ayrılıyor olmak mutluluk verici.
Seda Baş Sales Support and Supply Chain Specialist
iconmonstr-quote-1
İletişimin farklı boyutlarının örnek olaylarla, uygulamalarla ve oyunlarla etkili bir şekilde aktarıldığı bir eğitim oldu. Hocamız son derece donanımlı ve deneyimliydi.
Bora Elmalı Inoksan
iconmonstr-quote-1
İçeriği sıkıcı teorik slaytlara dayalı olmayan oldukça keyifli bir eğitimdi. Enerjisi oldukça yüksek, ses tonu ve kontrolü dikkatinizi eğitime vermenizi sağlayan donanımlı bir eğitmen.
Ebru Karadağ Order Management Order Executive -Türk Philips
iconmonstr-quote-1
İçeriği sıkıcı teorik slaytlara dayalı olmayan oldukça keyifli bir eğitimdi. Enerjisi oldukça yüksek, ses tonu ve kontrolü dikkatinizi eğitime vermenizi sağlayan donanımlı bir eğitmen.
Ebru Karadağ Order Management Order Executive -Türk Philips
iconmonstr-quote-1
Çok keyifli ve yararlı bir eğitim oldu. Grup dinamiklerimizi daha iyi gördük. Geliştirebileceğimiz önceliklerin farkına vardık.

Gökhan Karabaş MSD
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zeka Liderlik eğitimi inanılmazdı. Günlük hayatımızda ve iş hayatımızda kullanılacak bir çok terim öğrendik. Çok keyifli ve öğretici bir eğitim oldu. Eğitmenimizin anlatımı, derse yön vermesi ve bizi devamlı eğitim içinde heyacanlı tutması çok başarılıydı.

Ufuk Çelik Executive Pastry Chef - D-Maris Bay Hotels
iconmonstr-quote-1
Beyin fırtınası yaptıran, hayata renk katan, hayatın ritmini arttıran ve heyecan veren mükemmel bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Eğitmenimizin enerjisi hiç düşmedi ve eğitim su gibi aktı.

Fatih Demirci Tıbbi Mümessil - Nobel İlaç
iconmonstr-quote-1
Hocamızın uyguladığı metod oldukça etkiliydi. Farklı tipleri net olarak görmemi kolaylaştırdı. Eğitimin içeriği keyifli ve öğreticiydi. Rasyonel bir kişiyi duygusal biri olarak algılama yolunda bana yardımcı oldunuz.

Yeşim Aydemir Mursal Uçuş Güvenliği Eğitmeni- THY
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zekayı Deneyimlemek eğitimi motive edici, ilgi çekici ve vurucu bilgilerle sunuldu. Eğitmenimiz çok samimi, sempatik ve çok başarılıydı. Farkındalık yarattı.

Emre Şenkardeş Gayrimenkul Danışmanı - Remax Yıldız
iconmonstr-quote-1
Mükemmel bir eğitim geçirdim. Değişimin önemi ve bize yararlarını fark ettim. Bazı doğrularımın yanlış olabildiğini gördüm. Süpersiniz, sizi seviyorum hocam.

Şaban Sarıkülçe Assembly Hat Lideri - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Eğitim içerik olarak çok zengin ve kolayca hayata geçirilebilecek pratik yaklaşımlar içeriyor.Sıradan bir eğitim gibi kitapçıktan ilerlemektense çeşitli görseller ve videolar içeren sunum üzerinden ilerlemek güzel oldu. Eğitimi destekleyen aktiviteler de anlatılmak isteneni pratik bir şekilde iletiyor.Daha önce katıldığım şirket eğitimlerinden kendi hayatıma uyarlayabileceğim en uygun eğitim olduğunu düşünüyorum. Kişisel gelişimim ve farkındalığım açısından eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum.

Bertan Levi Market Planning Team Leader - P&G
iconmonstr-quote-1
Son derece yararlı bir eğitimdi. Kendimin de tespit ettiği bazı eksikliklerin tescillenmesi, aksiyon için iyi bir uyarıcı oldu. Ekip arkadaşlarımın özelliklerinden haberdar olmak da beni sevindirdi. Çalışma hayatımıza olumlu etkileri olacağını düşünüyorum. Hocamızın gözlemci kişiliği ile güven veren analizlerinin çok yerinde olduğunu düşünüyorum. Bir sonraki eğitim için heyecanlıyım.

Rami Arda Yörükoğlu Avukat - Demirkan Hukuk Bürosu
iconmonstr-quote-1
İyi ki workshopu yapmışız çünkü sunumda öğrendiklerimizin birçoğunu uygulayarak daha anlaşılır ve amacına ulaşılır hale getirdik. Duygusal zekamızı ne kadar kullanmamız gerektiğini, dinlemeyi, eğlenmeyi, sevmeyi, önyargılı davranmamayı, sınırlarımızı aşmayı, kalıp yargılardan sıyrılmayı vb. birçok şeyi öğrendik.

Nevzat Tiraki Giresun Üniversitesi İletişim Fakültesi
iconmonstr-quote-1
Günlük iş pratiğimde kullanabileceğim ve aldığım bilgileri rutinde uygulamak için çaba sarf ettiğimde pozitif sonuçlarını görebileceğim değerli ve önemli bir eğitim oldu.

Mert Oklay Medikal Danışman - MSD
iconmonstr-quote-1
Çok verimli Beyin Özet Profili sayesinde kendimi daha çok tanıma fırsatım oldu. Esnekleşerek kararlarımı gözden geçireceğim. Birlikte çalıştığım arkadaşlarımın bakış açılarını anlamak, takım çalışmalarımızda bize çok büyük artı sağlayacaktır.

İpek Akıncı İnsan Kaynakları İş Ortağı Sorumlusu - Vestel
iconmonstr-quote-1
İnsanların kendisini dinlemesini sağlatan bir eğitimdi. Bu eğitimin başka konularda da işe yarayacağını düşünüyorum. Eğitimde güven kavramının hayatımda olan yerinin doğru olduğunun farkına vardım. Bunu çok başarılı olduğunu düşündüğüm hocamızdan öğrendim.

Çağla Özciğer Uzman Yardımcısı - Yeditepe Üniversitesi
iconmonstr-quote-1
Duygusal Zekayı Deneyimlemek eğitimi çok başarılı bir şekilde dizayn edilmişti. İçerik etkili ve verimli bir şekilde aktarıldı. Ayrıca uygulamalarla desteklenmesi de kalıcılık adına önemli bir fayda sundu. Gerçekten yetkin olan eğitimcimiz güzel bir sunumla bilgilerini bize aktardı.

Hasan Duran Gayrimenkul Danışmanı - Remax Yıldız
iconmonstr-quote-1
Beden dili ve mikro ifadeler işim dolayısıyla yararlı olabileceğini düşündüğüm bir eğitim. Eğitmenimiz konusunda son derece bilgili ve donanımlı olduğunu hissettiren bir eğitmen. Özellikle uygulamalı kısımda başka zamanda deneyimleyemeyeceğim şeyler öğrendiğimi hissettim.

Yudum Paçin İş Analisti - Vakıfbank
iconmonstr-quote-1
Farklı bir deneyimdi. İiş hayatı içinde bunalmış ve üstüste binmiş düşüncelerimizi farklı alanlara taşıyan, insana hayatını sorgulattıran bir eğitim. Hocamız konuya hâkim ve eğitimin her anında katılımcıları interaktif olarak eğitime dahil eden bir eğitmen.

Efe Önbıçak Account Manager -Türk Philips
iconmonstr-quote-1
Fikir verici, düşündürücü, ileriye yönelik plan yapılması konusunda önemliydi. Konulara farklı açılardan bakılması önemli. Erdem Ercan örnekler vererek anlattı. Sıkılmadan, eğlenerek ve konuya hakimdi.

Hüsamettin Çetinkaya Team Leader Vehicle Preparation Center - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Bakış açısı farkındalığının yaratıldığı ve bilinçlendirildiği, farklı yönlerden olaylara karşı yaklaşım, odaklanma, iş birliği ve çözüm konularının ele alındığı, kişinin ufkunun genişletildiği bir eğitim oldu. Konuları anlatımı ve ses tonu ile ilgi odağını üzerine toplayan ve eğitime katılımı %100 sağlayan hocamıza teşekkür ederim.

Mesut Şekeroğlu Line Leader Assembly - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Sedat Bey, Dün akşam “Hayatla Dans” konuşmanızı büyük bir zevk ile dinledik. 22 yaşındaki ben 52 yaşındaki annem ve 60 yaşındaki babam o kadar keyif aldık ve kendimize yönelik dersler çıkardık ki yayını 2 kere dinleyerek 8 sayfa not almışız. Hayatımıza açtığınız bu değerli pencere için çok teşekkür ederiz. Bir Galatasaray sevdalısı ve tenis tutkunu olan biz hayat deneyimleriniz ve aktarımınız ile size hayran kaldığımızı belirtmek isteriz. Elbette şahsım adına birçok çıkarımda bulundum; bir süredir düzeltmek istediğim kendi başıma aşamadığım.

Deniz Özkuyucu
iconmonstr-quote-1
Aslında bildiğimiz ancak farkında olmadığımız Mikro İfadeler ve Beden Dili konusunda artık bir farkındalığım oluştu. Bundan sonra insanlara bakışım ve odaklanmam, konsantrasyonum daha farklı olacak. Sıcak ve samimi bir eğitimdi. Enerjikti. Eğitmenimiz tecrübeli, bilgili ve bildiğini çok iyi aktaran iyi bir eğitmendi. Çok memnun oldum.

Selim Aydın Satış Müdürü - Astra Gıda
iconmonstr-quote-1
Hedeflerim doğrultusunda ilerleyebilmem için önce eksikliğimi bulup onun üzerinde çalışmam gerekitğini öğrendim ve hayattaki her şeyin temelinde Duygusal Zeka olduğuna kanaat getirdim. Çok içten, candan, babacan bir eğitmenden bu eğitimi almak büyük şans oldu. Kendisi beden dilini kullanarak göz kontağı ile duygulara tamamen hitap etti.

Emre Kaya Okyanus Eğitim Kurumları Kurumsal Yayınları
iconmonstr-quote-1
Eğitimin içeriği oldukça dinamik ve her seviyeden katılımcının kendine bir şeyler çıkarabileceği şekilde yapılandırılmıştı. Eğitmenimizin özeni, keyifle ama dikkatle katılımcıları takip etmesi, katılımı teşvik etmesi çok kıymetliydi.

Arzu Acuner Satış Destek Müdürü - Total
iconmonstr-quote-1
Hocam pozitif enerjinizi bize geçirdiniz, , yönlendirmeleri doğru yaparak hepimizi aktifleştirdiniz, rahat paylaşımlarda bulunarak buradan huzurla çıkmamızı sağladınız.

Tamer Alfar Bölge Satış Müdürü- Watsons
iconmonstr-quote-1
Geldiğim için sonsuz memnunyet duymaktayım. Öz eleştiri yaptığım bazı faktörler oldu. Hocamız, eğitimi her dakika dinamik tutmayı çok iyi bildi.

Yasemin Deniz İnsan Kaynakları Uzmanı - MT Holding
iconmonstr-quote-1
Yaşamın çok önemli bir parçası olan değişim konusundaki eğitim çok faydalı oldu. Yaşadığımız fakat farkında olmadığımız olayların farkına vardık. Bakış açım değişti. Hocamız gayet nazik ve konuya hakimdi. Kendi tecrübelerini bizimle paylaştı ve ufkumuzun genişlemesine katkı sağladı.

Mehmet Aydınkoç Bakım Takım Lideri- Hyundai
iconmonstr-quote-1
Çalışanlarımızın şifrelerini daha iyi çözmede çok güzel kılavuz bir eğitim oldu. Aynı zamanda kendi beyin profilimizi de bilmemiz, daha bütünleyen düşünce şekline ulaşmak açısından da çok faydalı oldu.

Sema Ertan Satış Direktörü - Prosim Kimya
iconmonstr-quote-1
Eğitimi çok faydalı buldum. Sosyal hayatımızda bize yararlı olacağını düşünüyorum. Eğitimdeki bilgileri kullanabilirim. Eğitmenimizin çok etkili bir hitap şekli vardı ve konuya hakimdi. Eğitim esnasında kullanılan ekipmanlar ve oyunlar gün içindeki uyku ve sıkıcılık durumunu ortadan kaldırdı. Eğitimlerin bu şekilde olması her açıdan faydalı olabilir.

Hakan Ateş Team Leader Production Control - Hyundai
iconmonstr-quote-1
Oyunların olması, takım çalışması ve beyin fırtınası konuları açısından çok verimliydi. Hocamız esprileriyle bizi neşelendirirken, doğal ve hümanist bir yaklaşım gösterdiği için konulara daha çabuk hakim olduk.

Hakan Yılmaz Foreman Production Quality Control Section - Hyundai
iconmonstr-quote-1
İnteraktif bir eğitim olduğu için verimliydi. Kendimle ilgili doğru yaptığım şeyleri fark ettim. Eksik olan taraflarımı da keşfetmeye başladım. Değiştirmek için aldığım taktikleri uygulayacağım. Eğitimenimiz herkesin eğitime katılımı sağladı. Böylece paylaşımı yüksek ve eğlenceli bir eğitim oldu.

İlker Öngül Servis Teknik Hizmetler Yöneticisi - Setur