2111201903003323 takim koclugu

Takım Koçluğu

21112019034923951 golg koclugu

Yönetici Mentörlüğü

Resim1 e1654265230614

Yönetici Koçluğu

Amacımız Koçluk hizmetimizle, kişisel farkındalığınızı artırmanız, seçimlerinizi daha bilinçli yaparak kendiniz ve diğerleri için daha iyi sonuçlar üretmenizdir. Bu süreçte hedeflerinize doğru insanları dâhil ederek kararlı ilerlemeniz ve edindiğiniz yeni yaklaşım ve davranış biçimleri ile liderlik kapasitenizi güçlendirmeniz için destek oluyoruz.

...

Yetkinliklerinizi ve davranışlarınızı istediğiniz sonuçlar için yeniden düzenlemeniz, böylece daha etkin olmanız için koçluk hizmetimizle yanınızdayız. Koçlarımız, hedefleriniz ve hayallerinizle ilgilenen, olumlu enerjiye sahip insanlardır. Siz ya da şirketiniz için tavsiyelerde bulunmaz. Nesnel gözlemlerini ve durumunuzun ondaki yansımasını sizinle paylaşır; böylece pozisyonunuzu ve stratejik geleceğinizi çok daha net görebilirsiniz. 1997 yılından bu yana kendini Duygusal Zekanın gelişimine adamış, dünyanın ilk ve global organizasyonu Six Seconds’ın 6 yıldır Türkiye partneri olan Hayatın Ritmi, Six Seconds Duygusal Zeka Değerlendirici sertifikalı koçlardan oluşmaktadır. Adler mezunu olan koçlarımız, Six Seconds Duygusal Zeka anlayışını, modelini testlerini, envanterlerini ve gelişim araçlarını kullanarak, üst seviye duygusal zeka yetkinlikleri sahiptir. Dünyanın en köklü eğitim ve koçluk kurumlarından olan CMOE sertifikalı koçlarımız CMOE nin geliştirdiği Koçlık İpuçları ( Coaching Tips) koçluk modeli ile de çalışmaktayız. Böylece farklı gereksinimlere ve yapılara yönelik en iyi hizmeti sunacak alt yapıya sahibiz. Özgün ve etkili koçluk çalışmalarını yüz yüze veya online gerçekleştiren birikimli ve donanımlı ekibimiz ile müthiş sonuçlara imza atıyoruz.

Yapılan araştırmalar, Six Seconds’ın ortaya koyduğu bilimsel, global ve ölçülebilir Duygusal Zeka Modeli'nin, liderlerin başarısını 43* kat, şirketlerin başarısını ise 22** kat artırdığını ortaya koymuştur. Duygusal Zeka, “duygularla akıllı olmak”tır. Duygusal zekayı önce kendinde deneyimleyerek danışanına yansıtabilen koçlarıımız; bireylere kendilerinin ve başkalarının duygularını ve kapasitesinin farkında olabilmeleri, empati kurabilmeleri, insanlarla güçlü ilişkiler kurarak çevrelerine uyum sağlayabilmeleri konusunda imkân yaratırlar.

Çözüm Odaklı ve Adler Koçluk yaklaşımlarını Duygusal Zeka model ve araçları ile destekleyerek Koçluk ve Mentorluk hizmetlerini çok değerli birikime ve deneyime sahip uzman ekibimizle sunuyoruz. Bilimsel, pratik ve global envanterler kullanıyoruz. İhtiyaca yönelik anketlerden yararlanıyoruz. Bireysel ve takım bazında beyin tarzı, beyin yetenekleri, liderlik - takım yönlendiricileri ve çıktıları ile duygusal yetkinlikleri üzerine ölçümler yapıyoruz. Bu sayede farkındalığı, etkin ilerleyişi, ölçülebilirliği sağlıyoruz. Sürece olumlu katkıda bulunan özgün araçlar, egzersizler kullanıyoruz. Ekibimizin koçluk birikiminden ve iş yaşamındaki değerli tecrübelerinden yararlanıyoruz.

Amacımız Koçluk hizmetimizle, kişisel farkındalığınızı artırmanız, seçimlerinizi daha bilinçli yaparak kendiniz ve diğerleri için daha iyi sonuçlar üretmenizdir. Bu süreçte hedeflerinize doğru insanları dâhil ederek kararlı ilerlemeniz ve edindiğiniz yeni yaklaşım ve davranış biçimleri ile liderlik kapasitenizi güçlendirmeniz için destek oluyoruz.

Yetkinliklerinizi ve davranışlarınızı istediğiniz sonuçlar için yeniden düzenlemeniz, böylece daha etkin olmanız için koçluk hizmetimizle yanınızdayız. Koçlarımız, hedefleriniz ve hayallerinizle ilgilenen, olumlu enerjiye sahip insanlardır, siz ya da şirketiniz için tavsiyelerde bulunmazlar. Nesnel gözlemlerini ve durumunuzun ondaki yansımasını sizinle paylaşırlar; böylece pozisyonunuzu ve stratejik geleceğinizi çok daha net görebilirsiniz.

1997 yılından bu yana kendini Duygusal Zekanın gelişimine adamış, dünyanın ilk ve global organizasyonu Six Seconds’ın 10 yıldır Türkiye partneri olan Hayatın Ritmi, Six Seconds Duygusal Zeka Değerlendirici sertifikalı koçlardan oluşmaktadır. Adler mezunu olan koçlarımız, Six Seconds Duygusal Zeka anlayışını, modelini testlerini, envanterlerini ve gelişim araçlarını kullanarak, üst seviye duygusal zeka yetkinlikleri sahiptir. Dünyanın en köklü eğitim ve koçluk kurumlarından olan CMOE sertifikalı koçlarımız CMOE nin geliştirdiği Koçluk İpuçları ( Coaching Tips) koçluk modeli ile de çalışmaktayız. Türkiye iş ortağı olarak hizmet verdiğimiz ICF (International Coaching Federation), ACTP (Accredited Certified Training Program), EMCC (European Mentoring & Coaching Council) ve IASTI (International Alliance of Solution-Focused Teaching Institutes) ile akredite edilmiş bir koçluk okulu olan Solutions Academy’nin Çözüm Odaklı Koçluk yaklaşımıyla Koçluk hizmeti sunmanın yanı sıra Çözüm Odaklı Koçluk sertifika programlarını da sunuyoruz.

Böylece farklı gereksinimlere ve yapılara yönelik en iyi hizmeti sunacak alt yapıya sahibiz. Özgün ve etkili koçluk çalışmalarını yüz yüze veya online gerçekleştiren birikimli ve donanımlı ekibimiz ile müthiş sonuçlara imza atıyoruz. Çalıştığımız tüm model ve ekoller global, kanıtlanmış ve uzun yıllarca denenmiş çalışmalara dayanmaktadır.

Koçluk Hizmeti Ne Sağlar?

  • Duygu, düşünce ve davranışlarınıza dair farkındalığınız artar.
  • Güçlü ve gelişime açık yönleriniz belirginleşir.
  • Hedefleriniz netleşir.
  • Hedeflerinize yönelik daha bilinçli seçimler yaparsınız.
  • Amaçlarınız doğrultusunda hareket edersiniz.
  • Kendinizi güçlenmiş hissedersiniz.
  • Sorunları çözmek için öz saygı ve güven oluşturursunuz.
  • Ne istediğinizin ve halihazırda zaten sahip olduklarınızın farkına varırsınız.

Koçluk Yaklaşımımız

kocluk yaklasimimiz

KAYNAKÇA

*Talking about great leaders - Joshua Freedman, Lorenzo Fariselli, Massimilano Ghini, Giacomo Nottoli ** Vitality 2017 report – Paul Stillman phd, Joshua Freedman, Tomasso Procicchiani

05122019044156622-1
Erdem Ercan

Hayatın Ritmi Kurucusu, Yönetici, Takım Koçu, Eğitmen, Danışman, Konuşmacı

06122019101518777-sedat-birol
Sedat Birol

Hayatın Ritmi İş Ortağı, Yönetici Koçu, Eğitmen, Danışman, Mentor, Konuşmacı

07012020052249654-Berna-buyukutku-boragan-l
Berna Büyükutku Boragan

Eğitmen, Yönetici Koçu, Danışman

13072020042056524-sanem
Sanem Ceyhan

İş Geliştirme Direktörü, Profesyonel Koç, Eğitmen