Dijital Eğitimler hayatınızı nasıl kolaylaştırabilir? İşletmeler uzaktan veya hibrit çalışma çözümlerini benimsemeye devam ettikçe, bu kayda değer işgücü değişimi, kuruluşların işgücü eğitimi ve öğretimiyle ilgili daha fazla e-öğrenme seçeneği sunmasının değerini ve ihtiyacını aydınlattı ve eğitim ve öğretimin sonuçları dikkate değer: E-öğrenme kullanan işletmelerin yüzde 72’si rekabet avantajı elde ediyor. Bu hiç de şaşırtıcı değil!

 • Fortune 500 şirketlerinin yüzde 40’ı rekabetçi kalabilmek için LMS’yi kapsamlı bir şekilde kullanıyor.
 • B2B pazarlamacılarının yüzde 77’si potansiyel müşterilerini beslemek için eğitim materyalleri kullanıyor.

Yeni teknolojilerin yükselişi ve dijital eğitimlerin tasarımlarındaki son gelişmelerle birlikte, çevrimiçi eğitim çözümleri sunmanın daha da fazla avantajı var:

 • Katılımcılar eğitim boyunca kendi hızlarında, kendileri için en uygun zaman ve yerde ilerleyebilirler.
 • Katılımcılar becerilerini aşamalı olarak geliştirebilir; nereden başlayacaklarını veya öğrenirken ne yapacaklarını bilemeyecekleri kadar çok kavram ve araçla karşılaşmazlar.
 • E-öğrenme kuruluşlar için uygun maliyetlidir.
 • Eğitimlerin sanal olarak tamamlanması, katılımcıların eğitim için harcadıkları zamanı azaltır.
 • E-öğrenme, eğitimin tutarlı olmasını ve kuruluş genelinde standartları karşılamasını sağlar.

Dijital eğitimleri veya e-öğrenme ürünlerini piyasada bulmak kolay olsa da bireysel katılımcılar, ekipler, liderler ve bir bütün olarak kuruluş için maksimum değer sağlayacak doğru çözümü bulmanız önemlidir. Dijital bir çözüm kullanarak kurumunuzu, liderlerinizi veya ekibinizi geliştirmeniz için öğrenme platformu çözümlerimizle yanınızdayız. Kurumunuz için size özel bir öğrenme platformu oluşturabilir ya da mevcut platformunuzda oluşturmak istediğiniz eğitimler için destek sunabiliriz. Türkiye partneri olduğumuz CMOE ekibi ile oluşturduğumuz, Dijital Eğitimlerimiz ile çok kısa sürede performansınıza olumlu katkı sağlayabiliriz. Ekibinizin ofiste, uzaktan veya hibrit bir formatta çalışıp çalışmadığına bakılmaksızın, kendi yetkinliklerini ve iş gücünüzün yetkinliklerini güçlendirmek ve geliştirmek için e-öğrenme çözümlerine yatırım yapmak kuruluşlara birçok avantaj sağlar. Çalışanlarınızı ve işinizi büyütmek için bu fırsatı kaçırmayın. Aşağıda e-öğrenme eğitim içeriklerimizi bulabilirsiniz. Dijital eğitimler broşürümüzü buradan indirebilir, detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

dijital eğitimler

Dijital bir çözüm kullanarak kurumunuzu, liderlerinizi veya ekibinizi geliştirmeniz için size özel bir öğrenme platformu oluşturmak ya da mevcut platformunuzda oluşturmak istediğiniz eğitimleri sisteminize yüklenebilir olarak teslim etmek.

Eğitimlerimiz 30 dk ile 120 dk arasında farklı sürelerden oluşmaktadır.

Kurumunuzun ihtiyaç ve taleplerine göre eğitim içerikleri tasarlamaktayız. Detaylı bilgi için lütfen ekibimizle iletişime geçiniz.

 

 

Bilgi almak istiyorum.

 

Aşağıdaki formu doldurun. Size ulaşalım.

  360°Geri Bildirim Almak ve Vermek

  Etkili geri bildirim verme yeteneği, liderler ve bireysel katılımcılar için temel bir yetkinliktir. Bir geri bildirim kültürü oluşturmak sadece performansı geliştirmek ve güçlendirmekle kalmaz, aynı zamanda kişilerarası ilişkileri sağlamlaştırır ve güven ortamı oluşturur. Dürüst, ilgili ve özenle oluşturulmuş geri bildirimler, insanların kendilerini geliştirmek ve öz farkındalıklarını artırmak için kullanabilecekleri zengin bilgi kaynakları olacaktır.

  Yöneticiler için Koçluk Becerileri

  Günümüzde- belki de her zamankinden daha da fazla – insanların bağlılığı bir kuruluşun stratejik farklılaştırıcısı haline gelmiştir ve kuruluşun güncel kalmasını ve zaman içinde sürdürülebilir olmasını sağlar. Diğer kişilere düzenli ve etkili bir şekilde koçluk yaptığınızda, sadece bir lider olarak görevinizi yerine getirmekle kalmaz, aynı zamanda diğerlerini de olumlu yönde etkileyebilir, performanslarını artırabilir, üretkenliği besleyebilir ve insanların son derece ilgili oldukları bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz. Araştırmalar, diğer kişilere etkili bir şekilde koçluk yapabilmenin iş yerinde olağanüstü sonuçlar doğurduğunu göstermektedir. İnsanları geliştirdiğinizde, işi de geliştirirsiniz.

  Problem Çözme ve Karar Verme

  Organizasyonların kısa ve uzun vadede etkili olabilmek için sorunları etkili bir şekilde belirleyebilecek ve çözebilecek liderlere ve bireylere ihtiyacı vardır. Değişim ve gelişimin önündeki engelleri azaltmak veya kaldırmak için gerekli olan pratik problem çözme süreçlerini uygulama yeteneği, bir organizasyonun operasyonel ve stratejik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

  Cesur Yüzleşmeler

  Cesur Yüzleşmeler sürecine hakim olmak, zor konuşmaları sadece daha rahat hale getirmeyecek onları daha etkili hale getirecektir. Cesur Yüzleşmeler süreci, kişiye, kişiliğe veya diğer dikkat dağıtıcı unsurlara odaklanmak yerine konuya veya probleme odaklanmanıza yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Size direkt, dürüst ve açık olmayı öğretecek, ancak zorlayıcı olmayacaktır.

  Liderler için Zaman ve Performans Yönetimi

  Bu eğitimde, hayatınızın kontrolünü ele almanızı, diğerlerine rehberlik etmenizi ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak bazı kanıtlanmış ve pratik yöntem ve beceriler tanıtılacaktır. Bu süreç, verdiğiniz kararlarda ve bir iş gününü nasıl kontrol ettiğiniz konusunda daha iddialı ve seçici olmanıza yardımcı olacaktır.

  Üstün Performanslı Takım Çalışması

  İletişimi geliştirerek, takım hedeflerine uyumu ve bağlılığı geliştirerek, üretkenliği artırarak, çatışma ve değişimi daha etkili bir şekilde yöneterek daha başarılı olacak üstün performanslı bir takım oluşturmanıza yardımcı olacak bir çözüm mü arıyorsunuz? Üstün Performanslı Takım Çalışması eğitimi, katılımcılara günlük uygulamalarda ve pratik anlamda olağanüstü takım olma becerilerini kullanmayı öğreten etkileşimli ve ilgi çekici bir deneyimdir.

  Liderler için İletişim Becerileri

  Organizasyondaki rolünüz ne olursa olsun, her gün başkalarıyla etkili bir şekilde iletişim kurmanızı gerektirecek durumlarla karşılaşırsınız. Bu durumlar farklı şekil ve formatta yaşanabilir ve çok çeşitli konularda birçok farklı insan ile bağlantı kurabilmeyi gerektirir. Ekip üyeleri, iş arkadaşları, liderler ve diğer paydaşlarla daha güçlü iş ilişkileri geliştirmeye kararlıysanız, bu kendi hızınıza göre ilerleyen dijital Liderler için İletişim Becerileri eğitimi size yardımcı olacak güçlü iletişim yetkinlikleri sağlayacaktır.

  Stratejik Düşünmek

  Liderler, yöneticiler ve bireysel katılımcılar sık sık günü geçirmelerine yarayan taktiklerle meşgul olurlar ve uzun vade için kendilerini hazırlayamaz veya gelecekte elde edecekleri başarılar için kendilerini konumlandıramazlar. Bugüne dair yaşadığımız zorluk, bir değişim denizinde geleceği görmenin bir yolunu bulmaktır. Stratejik düşünme bazen karmaşık ve göz korkutucu olabilir. Öte yandan, stratejik düşünme, daha proaktif olmak ve yarının sorunlarını çözmek için yetkinliklere ve öngörülere bugünden sahip olmaktır. Gelecek fırsatlarla doludur, ancak bu fırsatları hayata geçirebilmek, stratejik düşünen kişilerin potansiyellerden yararlanmasını, rekabet avantajı yaratmasını ve sonuç elde etmelerini gerektirir. Dijital olarak düzenlenen bu Stratejik Düşünme eğitimi, yukarıda bahsettiklerimizi yapmanızı sağlamak ve size ek araçlar ve hizmetler sunmak için tasarlanmıştır.

  Empatik Liderlik

  Empatik Liderlik eğitimi, empatik liderlerin kalıplarını, düşünce yapılarını ve kendi etkinlik seviyelerini en üst düzeye çıkarmak, işbirlikçi ve destekleyici bir çalışma ortamı oluşturmak için kullandıkları pratik yetkinlik ve eylemleri tanıtır. Empatik liderlik; politikaları, kuralları, düzenlemeleri, beklentileri ve iyi sonuçlar elde etme ihtiyacını dengelerken, şefkatli bir lider olma yönüne de değinir. Liderler, ihtiyaç duyulduğu zaman empati gösterirken, karmaşık zorlu durumlarda da yenilikçi yollarla başa çıkabilmeli ve sonuç üretebilmelidir.

  Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık

  Çoğu insan çeşitliliğin temel anlamını anlarken, işyeri bağlamında ne anlama geldiğini ve nasıl düşünmek ve hareket etmek gerektiğini bilmiyorlar. Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık Eğitimi, ekip üyelerini ve liderlerini Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık konusunda aynı kümeye koyan, insanları bu önemli konu hakkında konuşmaya teşvik eden, onlara fark yaratma isteği için ilham veren, güçlü, yansıtıcı bir öğrenme deneyimidir. Katılımcılar, Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık önündeki engelleri nasıl aşacaklarını, farklılıklar ve benzerliklerden nasıl yararlanacaklarını ve başkalarına saygılı davranmayı öğrenirler.

  Uzaktan Liderlik

  Bu kendi hızınızda öğreneceğiniz dijital eğitim, uzaktan toplantıların kolaylaştırıcısı olarak mevcut güçlü yönlerinizi ve zorluk yaşadığınız alanları belirlemenize yardımcı olacaktır. Esnekliği, katılımı ve hesap verebilirliği destekleyen ve aynı zamanda faydalı ve değerli uzaktan toplantılar kolaylaştırma sürecinde size rehberlik etmek için kullanabileceğiniz basit, dinamik ve akıcı bir çerçeve öğreneceksiniz.

  Yönetici Geliştirme Programı

  Organizasyonlar için süregelen ikilem, Yöneticiler ve Öncü Liderler gibi çok ihtiyaç duyulan insanları uzun süre kendi işlerinden alıkoymadan, performans geliştirme fırsatları da sağlayarak nasıl eğitip geliştirecekleridir. CMOE, öncü liderlerinin yeteneklerini verimli ve uygun maliyetli bir şekilde artırmak isteyen organizasyonlar için ideal; talep üzerine düzenlenen ve katılımcının kendi hızına göre ilerleyen, dijital bir öğrenme çözümü olan temel Yönetici Geliştirme Serisini oluşturmuştur. Aşağıda belirtilen bu serideki eğitimler ayrıca tekil olarak da satın alınabilir.

  • Yöneticinin Rolü
  • İletişim
  • Güven Oluşturmak
  • Farklılıkları Yönetmek
  • Baskıyı Yönetmek
  • Ekip Çalışması
  • Delegasyon ve Hesap Verebilirlik
  • Takdir Etmek

  Yöntem

  • Eğitim, insanların öğrendiklerini aktarmalarına ve sürdürmelerine olanak tanıyan interaktif etkinlikler, değerlendirme fırsatları, yararlı örnekler, araçlar ve yalın kavramlar üzerine kuruludur.
  • Belirli programlarda kapsamlı değerlendirmeler veya anketler
  • Belirli programlarda eğitimden öncesi veya sonrasında 1-1 koçluk
  • Ayrıntılı ve kapsamlı Katılımcı Çalışma Kitabı
  • Uygulama ve sürdürülebilirlik için araçlar ve kılavuzlar

  Dijital Eğitimlerde Farkımız Nedir?

  Eğitim Yönetimi

  Özel öğrenim portalınızda barındırılan seçili eğitimler

  Eğitim özelleştirme seçenekleri

  Program tanıtma stratejileri ve öğrenme yolları

  Özelleştirilmiş, Güvenli Öğrenim Portalı

  Markanız ve kurumsal kimliğinize özel (logo, renkler)

  Her cihazdan kolay erişim

  Kullanıcı dostu arayüz

  Uzman seslendirmenler

  Katılımcı Yönetimi

  Katılımcılara belirli eğitimler atama

  Öğrenme grupları oluşturma ve yönetme

  Eğitim hatırlatmaları ve bildirimleri sağlama

  Katılımcının ilerlemesini izleme ve değerlendirme

  Yönetimsel Hizmetler

  Teknik destek hizmeti

  Katılımcı ilerleme ve tamamlama raporları

  Tamamlama sertifikaları