IMG 9108 small scaled

Erdem Ercan

Hayatın Ritmi Kurucusu, Yönetici, Takım Koçu, Eğitmen, Danışman, Konuşmacı

PCC,SP,EQAP,EQAT,EQAC,STCC,ETAC,ESAC

Hayatın Ritmi kurucusu ve Six Seconds Eğitmeni Erdem Ercan, Adler Koçluk Okulu’ndan 2013 yılında mezun oldu. 2.250 saatin üzerinde koçluk tecrübesi, ICF – PCC ve EMCC – SP ünvanı ile üst düzey yöneticilere ve takımlara Koçluk yapıyor. Duygusal Zeka (EQAP&EQAC& EQAT -Six Seconds) ve Beden Dili – Mikro-ifadeler (ETAC&ESAC) uzmanlıklarını 12 yıllık yöneticilik ve 12 yıllık girişimcilik deneyimi ile birleştiriyor. 5.000 saatin üzerinde Eğitim, 1300 saatlik Danışmanlık ve 50 saat Konuşma tecrübesiyle yerel ve uluslararası şirketler ile çalışıyor.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Teba’da MT olarak başlamış (1996-1997), ardından Anadolu Efes İçecek Grubu’nda (1998-2005) Ulusal Kilit Müşteri Yöneticisi ve Gilan Jewelery’de (2006-2009) satış ve satış sonrası fonksiyonlardan sorumlu Koordinatör olarak devam etmiştir. Daha sonra Dymra Gıda (2009-2012) ve Hayatın Ritmi Koçluk-Eğitim-Danışmanlık (2013-…) şirketlerini kurdu.

Hayatın Ritmi, Six Seconds, CMOE ve Solutions Academy Türkiye partneridir. Six Seconds 165 ülke, 25 ofis ve ağındaki 65.000 kişi ile dünyanın ilk ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonudur. CMOE Koçluk, Liderlik ve Strateji başlıkları öncelikli olmak üzere; araştırmaya dayalı, pratik ve sürdürülebilir becerilere odaklanan eğitim, içerik ve uygulama deneyimi olan ve 1978 yılından beri hizmet veren bir eğitim kurumudur. Solutions Academy, ICF (International Coaching Federation) (ACTP), EMCC (European Mentoring & Coaching Council) ve Uluslararası Çözüm Odaklı Öğretim Enstitüleri Birliği ile akredite edilmiş bir koçluk okuludur. Hayatın Ritmi, kişilerde ve kurumlarda olumlu değişimi yaratmak için bilgi, birikim ve deneyimini, uluslararası partnerliklerinin de gücü ile harmanlayıp derinleştirerek 2013 yılından beri Yönetici-Takım Koçluğu, Eğitim, Danışmanlık ve Konuşma hizmetleri sunmaktadır.

20 yılı aşan Sirtaki deneyimini Eğitmenlik ve Koçluk birikimi ile harmanlayarak “Sirtaki ile Takım Çalışması” eğitimini tasarladı. 20 yılı aşan Tango deneyiminin, Eğitmenlik ve Koçluk birikimi ile harmanı olan ICF onaylı CCE belgeli Tango & Koçluk eğitiminin de John Leary Joyce ile birlikte oluşturdu. Bu eğitim katılımcılar tarafından çok beğenildiği için İstanbul’un yanı sıra Londra ve Budapeşte’de de gerçekleşti.

www.erdemercan.com

Özgeçmiş için tıklayınız