13072020042103977 sanem

Sanem Ceyhan

İş Geliştirme Direktörü, Profosyonel Koç, Eğitmen

Çalışma hayatına 1994 yılında reklam sektöründe başlayan Sanem, marka yönetimi konusundaki tecrübelerini global firmalara taşıdı. Borusan Oto, Lecce Pen, Cen Ajans gibi alanında öncü olan şirketlerde marka yönetimi, pazarlama ve satış alanlarında çalıştı. Kariyerinin başından itibaren “kaynak olarak insan” ve “organizasyonel gelişim” konularına ilgi duyan Sanem, pek çok eğitim ve seminere katılarak merakını öğrenmeye dönüştürdü.

2016 yılında, Adler Koçluk okulunu tamamladı. Koçluk yolculuğunda, kendini geliştirmek için metodolojisi, ilkeleri ve değerlendirme araçlarından etkilendiği, dünyanın global ve en büyük Duygusal Zeka organizasyonu Six Seconds’ın Türkiye’deki partneri “Hayatın Ritmi” ekibine İş Geliştirme Direktörü olarak katıldı.

2019 yılında AoEC tarafından verilen “Systemic Team Coaching” eğitimini tamamlayarak sertifika sahibi oldu. Aynı yıl Six Seconds EQAC (EQ Değerlendirici) ve BPC (Beyin Profilleri Uzmanlık) eğitimlerini de tamamlayarak sertifikasyon sahibi oldu.

Hayatın Ritmi bünyesinde sektörünün önde gelen firmalarının yöneticilerine Koçluk ve gerçekleşen eğitimlerde eğitmenlik yapıyor. Vizyonu, eğitim-koçluk çalışmaları ile pek çok insanın hayatına dokunarak olumlu değişim yaratmak.

Lise eğitimini V.K.V. Koç Özel Lisesinde tamamladıktan sonra öğrenimine İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünde devam etti. 2 çocuk annesi olan Sanem, İngilizce, İtalyanca ve Yunanca olmak üzere 3 dil bilmektedir.