Six Seconds ACE: Akredite Sürekli Öğrenme eğitimi ile kariyerinizde sürekli öğrenmeye devam edin!

22112019094209103 ACE logo 1

Duygusal Zeka alanında gerçek uzmanlık oluşturmak için sürekli gelişmeye kararlı profesyoneller, sürekli öğrenmenin gerekli olduğunu bilirler. Hızla gelişen bilim ve pratiğe sahip bir alanda, işinize değer katacak eğitimleri nerede bulabilirsiniz?

Six Seconds’ın Akredite Sürekli Eğitimi çerçevesinde, Sertifikalı EQ Uygulayıcılarının sertifika yenileme için yılda 12 ACE birimine ihtiyacı vardır. Bunun için Six Seconds konuyla ilişkileri, sağlam tasarımları ve eğitmenlerinin deneyimi ile öne çıkan sertifikasyon eğitimleri, EQ Cafeleri, webinarları, e-öğrenme kursları ve başka Duygusal Zeka etkinlikleri ile sürekli öğrenmeyi desteklemektedir.

ACE size neler kazandırır?

  • Ağımızdaki değişimi yaratanlar için uzmanlıklarını işlerinin bir parçası olarak birbirleriyle paylaşmaları için güçlü bir yol oluşturur.
  • Ağ üyelerimizin beceri ve deneyimini arttırır. (Sertifika yenileme için 12 adet ACE birimi gerekir.)
  • İlk ve en büyük küresel EQ topluluğuna uyum sağlayarak hem ağ içinde hem de dışarıdaki eğitimleri daha fazla kişiye ulaştırma becerisini geliştirir.
  • ACE kursları düzenli olarak Sertifikalı Ağ üyeleri ile paylaşılır.
  • ACE sağlayıcıları, teminatları için ACE logosunu ve mezunlarına vermeleri için yetkilendirilmiş özel bir sertifika alırlar.
22112019094153227

Amaç

Nasıl daha başarılı olabilirim? Daha verimli olmak için yapmalıyım? Bir değişime ihtiyacım var ama nereden başlamalıyım? İlişkilerimde kendimi doğru ifade edemiyorum. Ne yapmalıyım? gibi hepimizin zaman zaman kendimize sorduğu bu sorulara, olumlu değişime başlamak için çareler aradığımız yolculukta duygusal zekamızı etkin kullanmayı öğrenerek cevaplar bulmak.

Süre

2,5 gün

Kimler Alabilir?

Duyguları ve zekayı daha mutlu, verimli ve üretken bir yaşam için bir arada nasıl kullanabileceğini yani; duygularla akıllı olmanın yöntemini araştırmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

 

Bilgi almak istiyorum.

 

Aşağıdaki formu doldurun. Size ulaşalım.