IMG 8374 1

Kevser Özcan

Operasyon Destek Uzmanı

Marmara Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünden Onur Öğrencisi olarak mezun oldu.  Sakarya Üniversitesi Sağlık Yönetimi Bölümünde Yüksek Lisans öğrencisi olarak öğrenimine  devam etmektedir. Sağlık yönetimi alanında akademik çalışmalar yapmaktadır. “Long  Covid’in Sağlık Sistemine Potansiyel Etkileri” konulu bir kitap bölümü bulunmaktadır.  

Facebook ve Microsoft gibi kuruluşların partneri olduğu kurumsal sosyal sorumluluk  projelerinde Habitat Derneği bünyesinde 5 yıl gönüllü olarak dijital okuryazarlık eğitmenliği  yapmıştır. Halen Sağlık Hakkı Derneği’nin kurucusu olarak hastaların ve sağlık çalışanlarının  hakları ile toplumun sağlık okuryazarlığı düzeyinin yükseltilmesi konularında aktivistlik  yapmakta, sağlık politikalarının geliştirilmesi konusuyla ilgilenmektedir. 

Kevser, kendisini çok yönlü, üretken, yönetişen, katılımcı bir sağlık yöneticisi ve duyarlı bir  vatandaş olarak görmek istemektedir. Bu doğrultuda yönetici koçluğu, eğitim ve danışmanlık  alanlarında kendini geliştirmek istemektedir.