Duygusal Zeka Kişisel Gelişim Programı

Kişisel Gelişim Programı Niçin Gereklidir?

Daha verimli, üretken ve mutlu bir yaşam için size mükemmel bir önerimiz var.

Duyguların ilettiği mesajlara kulak vermek, birbirini besleyen duygu-düşünce-davranış üçgenini keşfetmek, daha farkında, amaçlı ve bilinçli adımlar atmak ve etkin kararlar vermek için kişinin kendisine dönmesi son derece önemlidir.

Amacımızın ne olduğunu, bizim gündelik alışkanlıklarımızla buna nasıl hizmet ettiğimizi ya da nasıl baltaladığımızı görmek, işimize yaramayan alışkanlıkları yenileriyle değiştirmek, kendimiz ve ilişkide olduğumuz çevremiz için daha üretken ve faydalı olmak için kişisel gelişimimizde somut adımlar atmamız gerekir. Duygusal Zeka Kişisel Gelişim Programı da bilimsel verilere dayanan, uygulanabilir ve sonuçları gözlemlenebilir bir yol haritası çizmeniz ve kişisel gelişim yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz doğrultu ve motivasyonu kendinizde bulmanız için tasarlanmıştır.

Kişisel Gelişim Programı Sonrası Kazanımlar

 • Eğitim öncesinde sizlerle paylaşılacak olan farkındalık sağlayıcı makale ve videolar; eğitim sonrası ise destekleyici materyallerle Duygusal Zeka yolculuğunuza başlangıç yapacaksınız.
 • Program kapsamında eğitime girmeden önce dünyada 200.000’den fazla kişiye uygulanmış bilimsel bir test alacaksınız. Bu test sonucunda size iletilecek olan 3 rapor bu programa dayanak oluşturacaktır.
 • PCC Koç ve Duygusal Zeka İleri Eğitmeni Erdem Ercan ile birebir görüşme   yapacak   ve eğitim öncesi kendi   Duygusal Zeka raporunuz üzerinden koçluk alacaksınız.
 • Eğitimde önce beyninizin neye odaklandığını, kararları nasıl aldığını ve hareket etmek için ne ile motive olduğunu öğrenecek, tüm bu bilgileri kendinizi ve çevrenizi daha iyi tanıyacak, ilişkilerinizde ve iş performansınızda daha tatmin edici sonuçlara ulaşacaksınız.
 • İletişim tarzınızı öğrenerek çevrenizdekilerle sürdürülebilir, verimli ve doyumlu ilişkiler kurmak için nasıl hareket edeceğinizi öğreneceksiniz.
 • 2,5  gün sürecek eğitimde, öncesinde birebir görüşme sırasında SEI Liderlik Raporu ile farkındalık kazandığınız 8 Duygusal Zeka yetkinliğinde derinleşeceksiniz.
 • Düşünce ve duyguları birleştirerek en uygun kararları almak üzere Duygusal Zeka’nın güçlü bir iç görü ve araç olduğunu anlayıp 8 Duygusal Zeka yetkinliğini öğrenip, deneyimleyip içselleştireceksiniz.
 • Duygularınızın başarınız için önemini fark edecek, onları performansınızı arttırmak için daha net ifade edeceksiniz.
 • Hayatınızı en yüksek potansiyel ile zenginleştirmek için alternatiflerinizi çoğaltmanın ve daha etkin kararlar almak için de sonuçları düşünmenin yöntemlerini keşfedeceksiniz.
 • Duyguların başarınız için önemini fark edecek, onları performansınızı arttırmak için kaldıraç olarak nasıl kullanabileceğinizi deneyimleyeceksiniz.
 • Diğer insanların duygularını anlayacak, onların duygularına dokunacak ve böylece çevrenizle daha mutlu, uzun soluklu, güçlü ve verimli ilişkiler kuracaksınız.
 • Duygusal Zeka’nın duyguları etkili şekilde kullanma kapasitesi olduğunu ve kendinize liderlik ederken sizi diğerlerinden ayıran anahtar faktör olduğunu anlayıp deneyimleyeceksiniz.
 • Duygusal Zeka ile ilham vermek için pratik araçlar hakkında bilgi edineceksiniz.
 • Duygusal Zeka ile  %55-60 oranında korelasyona sahip – Etkinlik, İlişkiler, Refah ve Yaşam Kalitesi – 4 Başarı faktöründeki mevcut durumunuzu sunan Yapay Zeka raporunu da kendi hedeflerinizi netleştirmek için kullanacaksınız.
 • Yapay Zeka raporu üzerinden eğitimi takip eden  90 gün içerisinde, gelişiminiz için kritik yetkinliklerde hangi adımları atacağınızı belirleyeceksiniz.
 • ​​

Kişisel Gelişim Eğitimi Hakkında Daha Fazlası

 • 23 yıllık tecrübe ile hazırlanan en son teknoloji ile güçlendirilmiş, eyleme yönelik yerleşik yapay zekaya sahip altyapısı olan Six Seconds Duygusal Zeka Testleri ve bu testlerden oluşan envanter ve raporlar; Beyin Özet ProfiliLiderlik Raporu ve Yapay Zeka Raporu bu eğitim çerçevesinde sizlere sunulacaktır. Eğitim bu raporlar ile derinlikli olarak desteklenmektedir. Raporlarınızın maliyeti $100’dır ve program ücretine dahildir.
 • Deneyime    dayalı    öğrenme üzerine tasarlanan bu eğitim ile öğrendiklerinizi eğitim sonrasında da uygulayabilecek ve kazanımlarınızı kalıcı kılabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.
 • Six Seconds Duygusal Zeka gelişim modeli üzerine yapılandırılmış bu eğitim Adler, Gestalt ve Ekman öğretileri ile güçlendirilmiştir.
 • Duygusal ve bilişsel dünyanızın derinliklerine doğru yolculuk yapmanızı sağlayacak özel olarak tasarlanmış süreçler uygulanmaktadır.
 • 2,5 Günlük eğitim tamamlandıktan sonra en iyi uygulamalarını paylaşacağınız ve ele alınan konuları yeniden hatırlayacağınız iki saatlik online takip seansı gerçekleştirilecektir.
 • Bu eğitim sonrasında Duygu- Düşünce- Davranış kartları ile Duygusal Zeka ile Sonuç Almak: Liderliğin Kalbinde (link verelim) kitabı kargo ile size hediye edilecektir.

Daha verimli, üretken ve mutlu bir yaşam için sizi bu yolculuğa davet ediyoruz.
* 6 Kişiden az katılımcı ile eğitim açılmayacaktır.

24012020032435133 duygusal zeka kisisel gelisim programi

Amaç

Nasıl daha başarılı olabilirim? Daha verimli olmak için yapmalıyım? Bir değişime ihtiyacım var ama nereden başlamalıyım? İlişkilerimde kendimi doğru ifade edemiyorum. Ne yapmalıyım? gibi hepimizin zaman zaman kendimize sorduğu bu sorulara, olumlu değişime başlamak için çareler aradığımız yolculukta duygusal zekamızı etkin kullanmayı öğrenerek cevaplar bulmak.

Süre

2,5 gün

Kimler Alabilir

Duyguları ve zekayı daha mutlu, verimli ve üretken bir yaşam için bir arada nasıl kullanabileceğini yani; duygularla akıllı olmanın yöntemini araştırmak isteyen herkes bu eğitime katılabilir.

 

Bilgi almak istiyorum.

 

Aşağıdaki formu doldurun. Size ulaşalım.