Koçluk

Web Sitelerimiz Yayında!

2Q==

hayatınritmi.com.tr web sitemizin ve duygusalzekatesi.com ile duygusalzeka.com.tr sitelerinin de artık kullanımınıza hazır olduğunu sizlere duyurmaktan çok mutluyuz. 2019 yılında ekip olarak yoğun bir şekilde çalıştığımız konulardan biri de internet sayfalarımız oldu. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek ve daha fazla kişiye ulaşması için canla başla çalıştığımız duygusal zekaya dair içerikleri daha ulaşılabilir bir hale getirmek için aylarca büyük bir emek ve kararlılık ortaya koyduk.

  • Değerli iş ortaklarımız ve müşterilerimizin ihtiyaç duydukları bilgiye daha kolay ulaşabilmesi, bizleri daha iyi tanıyabilmeniz ve hizmet alabilmeniz için yenilediğimiz web sitemiz güncel haliyle artık yayında:
    https://hayatinritmi.com.tr/
  • Bilimsel, pratik ve global duygusal zeka ölçümlerinden yararlanarak olumlu bir değişim için kendinize ve çevrenizdekilere bir yol haritası çizebilirsiniz. Dünyanın ilk ve en büyük EQ organizasyonu Six Seconds’ın geliştirdiği bu testler hakkında daha fazla bilgi almanız ve bunlara doğrudan ulaşabilmeniz için yeni web sitemiz Duygusal Zeka Testi’ni ziyaret edebilirsiniz:
    http://www.duygusalzekatesti.com/
  • Duygusal Zekanın hem kişisel hem profesyonel yaşantımıza sunduğu tüm faydalara dair daha fazla kişinin farkındalık kazanması, öğrenilebilir ve geliştirilebilir olan bu somut becerilerin gelişmesi ve yaygınlaşması için çalışıyoruz. Duygusal Zeka web sitesi, herkesin yararlanması ve kişisel yolculuğunda bir destek ve doğrultu bulabilmesi için açıldı:
    http://www.duygusalzeka.com.tr/

Güncel web sitelerimizi ziyaret ederek hem yenilenen içeriklerimize göz atabilir hem de düzenli olarak sizlerle paylaşılacak yeni içeriklere ulaşabilirsiniz. Deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızdan çok mutlu oluruz. Görüş ve önerileriniz için info@hayatinritmi.com.tr e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

author-avatar

Sedat Birol Hakkında

Amerika’daki dört yıllık iş tecrübesinden sonra 14 yıl üç farklı şirkette genel müdürlük, 14 yıl da grup başkanlıkları olmak üzere toplamda 28 yıl Eczacıbaşı Topluluğunda çalışmıştır. Özellikle sağlık sektöründe çeşitli ürün ve hizmetler için yöneticilik yapmıştır. 2017 yılında Adler Koçluk Okulundan Koçluk eğitimini tamamlamış, Six Seconds duygusal zeka sertifikasyonlarını almıştır. Hayatın Ritmi çatısı altında eğitim, koçluk, danışmanlık hizmetlerini halen sürdürmekte ve motivasyonel konuşmalar yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir