07012020052210933 Berna buyukutku boragan

Berna Büyükutku Boragan

Eğitmen, Yönetici Koçu, Danışman

EQAC, BPC

Berna, şirketlerin stratejilerini hayata geçirip yüksek performans elde etmelerine destek olmak için çalışanların ana stratejiler ile hizalanmasını sağlamakta, organizasyonun yeniden yapılanmasında yönetim ekipleri ile birlikte çalışmakta ve organizasyonel kapasite ve kabiliyetlerin geliştirilmesini sağlayarak iş sonuçlarına etki eden iç süreçlerin yeniden tasarlanmasına destek olmaktadır.

Farklı sektörlerde geniş bir iş deneyimine sahiptir. Deneyimleri temel olarak aşağıdaki alanlardadır: Liderlik, yetenek yönetimi ve gelişimi, koçluk, kariyer planlama, değerlendirme ve gelişim merkezi uygulamaları, performans yönetimi, işveren markası ve değişim yönetimi. 23 yılı aşan mesleki yaşamı boyunca birçok yeniden yapılanma, birleşme ve satın alma projelerinde aktif rol almış, tüm bu süreçler boyunca hem kurum içi uygulayıcı hem de dış danışmanlık rollerinde bulunmuştur.

Her zaman iş sonuçlarına ve başarısına katma değer yaratacak hem iş stratejileri hem de şirket kültürü ile uyumlu IK stratejileri belirlenmeye odaklanmıştır. Kurumsal hayattaki insan kaynakları kariyerini Dardanel, Birmot, Otokoç, Koç Holding ve Abdi İbrahim Holding bünyesinde hem yurtiçi he yurtdışı operasyonlarda farklı seviyelerde yöneticilik yaparak geçirmiştir.

1996 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden lisans, aynı üniversitenin Psikoloji bölümünden sosyal psikoloji yüksek lisans derecesini almıştır.

Kendisi Adler koçu ve NEO-PIR değerlendiricisidir.

Özgeçmiş için tıklayınız