Duygusal Zeka uygulamaları konusunda dünya çapında öne çıkan uzmanların Şirketler, Takımlar, Aileler ve Okullarda gerçekleştirdikleri çalışmaların detayları bu zirvede…

Dünyada Duygusal Zeka’yı yıllardır geliştirerek uygulama konusunda ispatlanmış tecrübeye sahip ünlü uygulayıcı ve akademisyenler ile bağlantıya geçmek için bu nadir fırsatı yakalayın.

Duygusal Zeka’nın öğrenilebilir, ölçülebilir, bilimsel yetkinlikleri ve bunların nasıl değer yarattıkları konusunda yaşamsal iç görü kazanın. Son yapılan araştırmalar, çığır açan araçlar, vaka çalışmaları ve en iyi Duygusal Zeka uygulamalarını keşfedin.

Verimliliği arttırmak, sağlığı geliştirmek, ilişkileri güçlendirmek ve yaşam kalitesini arttırmak için Duygusal Zeka’yı harekete geçiren ispatlanmış yaklaşımları edinin.

20 ülkeden 40 önemli uzmanın katılacağı bu zirvede:

  • Duygusal Zeka’nın nasıl değer yarattığını
  • Dünya üzerinde gerçekleştirilen en iyi uygulamaları
  • Duygusal Zeka’yı harekete geçirmek için stratejileri
  • Dünyanın önde gelen liderleri ile bağlantı kurma fırsatını
  • Pratik stratejiler konusunda bilgi alarak sadece teori değil uygulamaları ve sonuçları
  • İnsanlar konusunda gerçekten işe yarayan şeylerin cevabını
  • Nörolojiye dayanan ancak gerçek hayat ile bağlantısını koparmayan bilimsel veriyi bulabilirsiniz.

Erdem Ercan  “Duygusal Zeka Değişim Bağlayıcısı” olarak ülkemizi temsil edecektir. “Duygusal Zeka Koçluğu ve Eğitimlerinin iş yaşamındaki pozitif değişime katkıları” üzerine konuşmasını 20 Kasım saat 10.50 de gerçekleştirecektir. Konuşmasının kazanımları ise:

  • Duygusal Zeka ile ilgili gerçek başarı öyküleri
  • Bu deneyimlerde Duygusal Zeka’nın nasıl destek olduğu
  • Gerçekte farkı yaratanın ne olduğudur..

Duygusal Zeka İleri eğitmenliğinin, Mikro İfadeler ve Beden Dili Uzmanlığının, 12 yıllık profesyonel yöneticilik ve 8 yıllık girişimcilik tecrübelerinin üzerine 650 saati aşan profesyonel koçluk deneyimini da ekleyen Erdem Ercan aynı zamanda ICF tarafından onaylı “Tango ve Koçluk” isimli bir eğitimin de John Leary Joyce ile birlikte yaratıcısıdır. Takımların motivasyonu ve sinerjisine yönelik olarak Sirtaki ve Tango elementlerini de eğitimlerinde kullanmaktadır.

Zirve detayları için: http://www.6seconds.org/summit/dubai/

author-avatar

Erdem Ercan Hakkında

Hayatın Ritmi eğitim, koçluk ve danışmanlık şirketinin kurucusu, PCC ünvanlı profesyonel koç, eğitmen, danışman ve konuşmacıdır. Teba, Anadolu Efes, Gilan’da yönetici olarak görevler almıştır.12 yıllık profesyonel yöneticilik ve 13 yıllık girişimcilik deneyimine sahiptir. Duygusal Zeka konusunda önemli ekollerin sertifikasyonuna sahip olup Six Seconds'in ileri eğitmenidir. 13 yıldır Dugusal zeka alaninda adanmışlıkla çalışmaktadır. 1.500 saatin üzerinde koçluk, 2.000 saatin üzerinde Eğitim, 1.000 saatlik Danışmanlık ve 45 saat Konuşma tecrübeleriyle yurt içinde ve dışında önemli firmalarda basarili sonuçlara imza atmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.