Performansın ana faktörlerini ölçmek ve geliştirmek için eksiksiz bir set olan SEI (Six Seconds Emotional Intelligence- Six Seconds Duygusal Zeka) değerlendirme araçları ile “insan-tarafında” daha iyi sonuçlar alan profesyonellerden olun.

 

Soyut bir tanılama sağlayan diğer psikometrik araçlardan farklı olarak SEI araçları, geniş bir uygulama yelpazesinde Duygusal Zeka değerlendirmesi için uçtan uca çözümler sunan 4 değerlendirme ve 10 raporu içermektedir. En son teknoloji ile desteklenen SEI, daha da uygulamaya yönelik olması için yerleşik bir yapay zekası olan tek EQ değerlendirmesidir.
06122019013841906 eq assesor 1

Duygusal Zeka gelişiminde dünya liderleri tarafından yaratılan SEI araçları istatistiksel olarak titiz, tamamen uygulamaya yönelik ve küresel bir bakış açısı ile hazırlanmıştır. Bu nedenle FedEx, P&G, HSBC, Emaar Hospitality, ABD Deniz Kuvvetleri, Pfizer ve Microsoft gibi önde gelen kuruluşlar tarafından tercih edilmektedir.

Bu programda sizler:

  • Duygusal Zekayı uygulamak için Six Seconds Modeli’ni net ve harekete geçmeye uygun bir model olarak anlayacak,
  • SEI araçlarını sunma, yorumlama ve 1-1 koçluklarınızda kullanmak için bilgi ve beceriler geliştirecek,
  • EQ araçları ve metotları ile Koçluk becerilerinizi güçlendirecek,
  • Değişim Modelini kullanarak 1-1 seanslarınızı ve daha geniş çalışmaları yapılandırmayı öğrenecek,
  • Kendi Duygusal Zeka yetkinliklerinizi geliştirecek ve güçlendireceksiniz.

 Ne dediler?

Beklentilerimin çok ötesinde bir eğitim oldu. Six Seconds modeli konuyu içselleştirmeme yardımcı oldu. Kişisel gelişimim ve “Koçluk”larımda bana çok yardımcı olacak bir eğitim oldu.
– Zafer Kaşıkara | Pazarlama Operasyon Müdürü

EQ Değerlendiri Sertifikası; Türkçe olarak sunulmaktadır. Bu sertifikasyon programının lideri, Six Seconds Duygusal Zeka İleri Eğitmeni Erdem Ercan ‘dır. (www.erdemercan.com)

22112019092800678 eqsetirfika1

Amaç

Six Seconds Duygusal Zeka Modeli’nin uygulamaya geçiş halkası olan SEI araçlarını kullanma, yorumlama ve uygulama yetisinin kazandırılması

Süre

2 gün

Kimler Alabilir?

EQ Kilidini Açmak Eğitimini tamamlamış kişiler eğitime dahil olabilir.

Bilgi almak istiyorum.

 

Aşağıdaki formu doldurun. Size ulaşalım.